Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, nie jest to pełna skórzana podeszwa, ale...

Weź pod uwagę, że skórzana podeszwa ma swoje plusy i minusy. Na deszcz nie wyjdziesz w skórzanej podeszwie, chyba że ją podzelujesz. Co za tym idzie duża część roku będzie dla Ciebie kłopotliwa.

Tu masz jednak gotowe rozwiązanie. Estetyczne, sprawdzone i bardzo polecane przez forumowiczów jak widać.

Osobiście uważam, że podeszwa York jest złotym środkiem dla obuwia codziennego.

Edit. To niestety nie jest York. Wprowadziłem Cię w błąd.

Jak będziesz kupował czarne oxfordy to co innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamW napisał:

Tu akurat masz dainite-like marki Vibram. W mojej ocenie taka podeszwa ma bardzo duze walory uzytkowe. Wizualnie- typ podeszwy w tym.wypadku nie ma wielkiego znaczenia poniewaz mowa o butach z natury mało formalnych.

Faktycznie, nie zauważyłem przeglądając Yanko, że to nie jest York w tych Patine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anton von S. napisał:

Czy te brogsy są całkowicie skórzane w środku? Buty z materiałem wewnątrz trzymają mi średnio dwa sezony ;)

Cale ze skory. Jesli to Twoj rozmiar to bym sie nie zastanawial chwili przy takiej cenie. Swietne buty, duzo wygodniejsze niz Berwicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych monkach? https://partenope-shoes.com/pl/monk-shoes/228-monk-shoes-zamsz-ebano.html Generalnie szukam ciemnych, zamszowych monków w moim rozmiarze (UK 11) i niestety pusto, zarówno w Polskich jak i zagranicznych sklepach. Dzisiaj przyszła paczka z Patine, miałem nadzieję że wcisnę się w ich buty, niestety kopyto 915F pokonało także i mnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mic132 Kształt kopyta w modelu Monk Shoes Zamsz Ebano Partenope jest zbalansowany, w połowie drogi pomiędzy formalnym a sportowym: lekko wydłużony, z subtelnie zaakcentowaną zewnętrzną krawędzią i zaokrąglonym noskiem. But zachowuje smukłość wizualną, jednocześnie zapewniając odpowiednią ilość miejsca, aby stopa ułożyła się wygodnie. Jest to model, który będziesz mógł założyć i nosić, a nie tylko przymierzyć i odesłać z powrotem w pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Partenope napisał:

@mic132 Kształt kopyta w modelu Monk Shoes Zamsz Ebano Partenope jest zbalansowany, w połowie drogi pomiędzy formalnym a sportowym: lekko wydłużony, z subtelnie zaakcentowaną zewnętrzną krawędzią i zaokrąglonym noskiem. But zachowuje smukłość wizualną, jednocześnie zapewniając odpowiednią ilość miejsca, aby stopa ułożyła się wygodnie. Jest to model, który będziesz mógł założyć i nosić, a nie tylko przymierzyć i odesłać z powrotem w pudełku.

Żenująca kryptoreklama.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cineos napisał:

To jest po prostu reklama, a nie kryptoreklama (nie jest ukryta w przekazie, ponieważ napisał to zapewne ktoś z samego sklepu).

Reklamę publikuje się w miejscu do tego przeznaczonym. Reklamy nie przedstawia się jako obiektywnej porady w wątku do tego nieprzeznaczonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oczywiście że jest to reklama i bynajmniej nie sugeruję się pięknym opisem :) natomiast to co mnie interesuje,  to dostępne na rynku tego typu buty biorąc pod uwagę, że meerminy czy Yanko są raczej dla osób o węższej stopie, crownhille w tej cenie I rozmiarze są już wyprzedane, a z Bwrwickami nie chce się kolejny raz mordować ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.