Jump to content

YoJoe

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45

About YoJoe

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

461 profile views
 1. Tzn., że już lepiej nie dokładać do Yanko?!
 2. O ile skóra w moich paskach z MD jest ok, tak klamry w większości przypadków się odbarwiły. Mam jednak egzemplarze ze starszych kolekcji, obecnie może ten problem już nie występować.
 3. @poszetka.com Czy brązowy krawat w niebieskie medaliony (3 od prawej na drugim zdjęciu) będzie dostępny?
 4. Szalik jest ok, ale krawat bajka 😍
 5. Od jakiegoś czasu nie wyświetla się przy wybranych wpisach informacja o czasie ich dodania, przez co nie można też bezpośrednio do niego przejść. Czy to jest znany powszechny błąd? A może problem leży po stronie mojej przeglądarki?
 6. YoJoe

  Camiceria Olga Milano

  @eduardo ja tak zrobiłem za pierwszym razem. praktycznie wszystkie wymiary koszuli od CO zgadzały się z tą MTM poza talią, gdzie był 1 cm więcej w obwodzie, co z kolei było do zaakceptowania.
 7. @4inHand czy kod rabatowy stracił już ważność?
 8. Jak dla mnie wszystko jest ok, typowa sprawa w obuwiu tego typu. But w tym miejscu jest szyty, więc nie trzeba się obawiać, że się rozleci. Puścił klej, ale to ma tylko wizualne znaczenie.
 9. YoJoe

  TK Maxx

  Tam akurat mocno przebrany asortyment był ostatnio.
 10. Mógłbyś napisać jak dokładnie wygląda dostawa z Luxire? Ile mniej więcej wynosi czas dostawy, czy paczkę dostarcza Poczta Polska i czy są jakieś dodatkowe opłaty przy odbiorze?
 11. Złożone zamówienie na 3 koszule.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.