Jump to content

YoJoe

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About YoJoe

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. YoJoe

  Camiceria Olga Milano

  @eduardo ja tak zrobiłem za pierwszym razem. praktycznie wszystkie wymiary koszuli od CO zgadzały się z tą MTM poza talią, gdzie był 1 cm więcej w obwodzie, co z kolei było do zaakceptowania.
 2. @JakubAnderwald 2-3 szt dla mnie
 3. @4inHand czy kod rabatowy stracił już ważność?
 4. Jak dla mnie wszystko jest ok, typowa sprawa w obuwiu tego typu. But w tym miejscu jest szyty, więc nie trzeba się obawiać, że się rozleci. Puścił klej, ale to ma tylko wizualne znaczenie.
 5. YoJoe

  TK Maxx

  Tam akurat mocno przebrany asortyment był ostatnio.
 6. Mógłbyś napisać jak dokładnie wygląda dostawa z Luxire? Ile mniej więcej wynosi czas dostawy, czy paczkę dostarcza Poczta Polska i czy są jakieś dodatkowe opłaty przy odbiorze?
 7. Złożone zamówienie na 3 koszule.
 8. Materiały moich koszul Lamberta easy care charakteryzowały się dość śliskim, mało przyjemnym chwytem i w cieplejsze dni również były mało komfortowe.
 9. YoJoe

  Alfred Sargent

  @mapsajm dzięki, wiele mi to wyjaśnia.
 10. YoJoe

  Alfred Sargent

  @mapsajm mógłbyś proszę doprecyzować jak dokładnie wygląda porównanie AS 87F z Meermin Hiro i Elton w wysokości podbicia? Chciałbym rozwiać wątpliwości, w którą stronę jest ta różnica
 11. @Jakbog ten kolor podszewki bardziej mi odpowiada, ale liczę jednak na to, że kieszenie nie będą aż tak bardzo się rozchodziły, jak na zdjęciach.
 12. Właśnie tego się obawiam, że tak to może wyglądać 😉 ale z tego co pisze drugi kolega to chyba nie jest to, aż tak rażące. Hmm... jak zawsze jednak najlepiej będzie wypróbować to ma własnej skórze 🙂
 13. Czy w chinosach X-Press od Benevento w rzeczywistości też tak bardzo widać wewnętrzny materiał tylnych kieszeni, jak to ma miejsce na zdjęciach produktowych?
 14. Pozostawienie dwóch dziurek, jako niefunkcjonalnych jest raczej po to, żeby nie utrudniać ewentualnego skrócenia rękawów. Warto później przeciąć dziurki po ich dostosowaniu, jeśli odległość od krawędzi jest jeszcze dość spora. W przeciwnym razie usunąć obszycie. Do przecięcia dziurek nie jest wymagane nowe ich obszycie (sprawdzone na własnym przykładzie). Co do drugiej kwestii to najlepiej zapytać krawcowej, ale raczej nie powinno stanowić problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.