Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Forto napisał:

Z tego co się zorientowałem tu nikt nie poleci Ci tych butów - są zbyt słabej jakości. Przeczytałem ten temat od początku i najtańsze buty jakie sa tu polecane to Gordon&Bros. Wszystko poniżej to indywidualna decyzja - kwestia budżetu jak i gustu. Jak to zwykle bywa - to tobie maja się podobać i ty w tym będziesz chodził.

Abstrahując od ogólnego wyglądu - o jakości się nie wypowiem - to mnie jednak od samego patrzenia na ten model nogi bolą. Wyglądają na bardzo ciasne w podbiciu i palcach.

Dodam tylko jeszcze że jak dla mnie zdecydowanie za drogie jak na takie buty - nawet pomimo promocji - lepiej poczekać na promocje G&B

Lub kupić tu: https://kh-shoes.com/pl/c/Buty-meskie/104

 

Dziękuję. Mniej więcej takiego feedbacku się spodziewałem. Buty, które zamówiłem mają deklarację produkcji w Hiszpanii i ciekawość wygrała. Zobaczę jak z jakością i czy będą mi wizualnie odpowiadać, na żywo. Co do KH shoes, naczytałem się o nich paskudnych opinii, chociaż nie wiem czy osoby komentujące nie miały zbyt wygórowanych wymagań względem butów za 400 pln. Jakieś własne doświadczenia z butami KH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eye_lip napisał:

"najlepsze skóry ", technologia "hand made" - czego chcieć więcej;)

Doskonale zdaję sobie sprawę z miałkości tych określeń. Może w tym miejscu przypomnę nazwę tematu "Buty, trochę taniej". Przy czym rozumiem, że to trochę taniej, w przypadku dobrej jakości butów to zapewne granica jakiś 500 pln i to w dobrej okazji. Eksperyment. Nie uda się? Oddam lub przeboleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, flozbi napisał:

Szczególnie łamią się wspaniale, miękka skóra najwyższej jakości pewnie tak ma, jeszcze pewnie szyte i to ręcznie;). Nie tak dawno przez około 2 tygodnie było dostępne ponad 20 modeli Berwicka w cenie 500zł w znanym sklepie, nie lepiej było dorzucić stówkę?

5cfe3385bb730.jpg

Odpowiedź brzmi. Gdybym znalazł Berwicki w takiej cenie to dorzuciłbym z pocałowaniem ręki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, flozbi napisał:

Wiadomo łatwiej wydać sporą kasę na "marketowe" buty warte góra 200 zł, niż poświęcić czas na poszukiwania. Kupiłbyś te buty jakby były przecenione z 429 zł na 399 zł?

Nie, zdecydowanie nie. I jest to celna uwaga.

Tak to jest jak kupuje się buty pod wpływem impulsu po bezsennej nocy.

 

Faktycznie zależy mi na dobrych butach i jest to nietrafiony zakup.

Dziękuję społeczności za uświadomienie mi tego w sposób dobitny i na poziomie. W większości. 

 

Na przyszłość będę bardziej rozważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, john220 napisał:

Nie, zdecydowanie nie. I jest to celna uwaga.

Tak to jest jak kupuje się buty pod wpływem impulsu po bezsennej nocy.

 

Faktycznie zależy mi na dobrych butach i jest to nietrafiony zakup.

Dziękuję społeczności za uświadomienie mi tego w sposób dobitny i na poziomie. W większości. 

 

Na przyszłość będę bardziej rozważny.

Zdecydowanie warto poszukać bo wybór staje się chyba coraz szerszy...

Swego czasu też nie wiedziałem, że są inne buty niż sieciowe. Te, które kupiłeś faktycznie trochę wyglądają jak sieciówki i najprędzej są klejone!

I zdecydowanie podpisuję się pod komentarzem xkoziol o zaprezentowanej stylizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.