Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jacekzx napisał:

Duże grono  forumowiczów szuka teraz jak wygląda star 266

Star 25 jest bardziej znany, gdyż brał udział w oblężeniu Kamieńca Podolskiego .Star 266 tylko wziął udział w rajdzie Paryż-Dakar

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, Koval napisał:

Zagwozdka...

Ciekawe czy kazaliby Ci dopłacić do ceny butów (301PLN), czy nominalnej ceny bonu (250PLN)?

Biorąc na logikę, skoro promocje nie łączą się, wybieram wariant bez bonu. A jak już mam bon, bo np. dostałem w prezencie, to wychodząc z założenia że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, nie mam wyjścia i szukam czegoś w regularnej cenie. Ostatnio kupiłem właśnie tam świetne ręcznie szyte loafersy Berwicka i to poniżej 500 zł https://klasycznebuty.pl/pl/p/Berwick-3016-Florence-Testa-Loafer/5859 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkadijus napisał:

Biorąc na logikę, skoro promocje nie łączą się, wybieram wariant bez bonu. A jak już mam bon, bo np. dostałem w prezencie, to wychodząc z założenia że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, nie mam wyjścia i szukam czegoś w regularnej cenie. Ostatnio kupiłem właśnie tam świetne ręcznie szyte loafersy Berwicka i to poniżej 500 zł https://klasycznebuty.pl/pl/p/Berwick-3016-Florence-Testa-Loafer/5859

a kto je ręcznie szył?

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, flozbi napisał:

a kto je ręcznie szył?

Chyba krasnoludki.Metoda wynaleziona przez L.R. Blake'a raczej wyklucza ręczne szycie, gdyż główny ścieg przechodzi prosto przez wewnętrzną wkładkę.Nawet najlepszy pianista nie ma tak chudych rąk i cienkich palców żeby operować igłą wewnątrz buta. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie, to poproszę o poradę.

widzę że u Macaroni jest promka na Berwicki (a tak się składa że cały czas poluję na monki o tym pisałem o tutaj).

Czy Berwicki 3637 będą ok na pierwsze double monki i start w lepsze obuwie?

 

Moim zdaniem na zdjęciach wyglądają na dość szeroko i masywnie.

Ma ktoś jakieś sugestie/doświadczenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać... Zamów, najwyżej zwrócisz jak radzi kolega Flozbi. Jeśli ma Cie to utwierdzić w decyzji, to dodam, ze posiadam dwie pary 3637, jedne zamszowe na skórzanej  podeszwie (tez kupione w promo u Macaroniego), drugie brązowe na podeszwie Danite i z obu jestem bardzo zadowolony. Zarówno wygoda jak i aspekt wizualny zdecydowanie na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

właśnie zakupiłem taką oto parę butów. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena. W zaistniałych okolicznościach zwyczajnie nie stać mnie na Berwicki. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

Ktoś miał styczność, ktoś może ma? Chciałbym mieć buty na specjalne okazje i ciekawi mnie wasze zdanie na temat wyglądu i trwałość 😉https://www.wittchen.com/buty-meskie,p7135473?utm_source=facebook&utm_medium=display&utm_content=lp-wittchen_cpc_facebook-ros_feed_display_wittchen_ogolna-00000006&utm_term=ogolna&utm_campaign=23059654-wittchen-feed&vmp=facebook-cpc&mp_item_id=00000006&gclid=CMrWpNOi-OgCFTxAHgIdtvIDAw&gclsrc=ds#892265

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, john220 napisał:

Moi drodzy,

właśnie zakupiłem taką oto parę butów. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena. W zaistniałych okolicznościach zwyczajnie nie stać mnie na Berwicki. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

Ktoś miał styczność, ktoś może ma? Chciałbym mieć buty na specjalne okazje i ciekawi mnie wasze zdanie na temat wyglądu i trwałość 😉https://www.wittchen.com/buty-meskie,p7135473?utm_source=facebook&utm_medium=display&utm_content=lp-wittchen_cpc_facebook-ros_feed_display_wittchen_ogolna-00000006&utm_term=ogolna&utm_campaign=23059654-wittchen-feed&vmp=facebook-cpc&mp_item_id=00000006&gclid=CMrWpNOi-OgCFTxAHgIdtvIDAw&gclsrc=ds#892265

Z tego co się zorientowałem tu nikt nie poleci Ci tych butów - są zbyt słabej jakości. Przeczytałem ten temat od początku i najtańsze buty jakie sa tu polecane to Gordon&Bros. Wszystko poniżej to indywidualna decyzja - kwestia budżetu jak i gustu. Jak to zwykle bywa - to tobie maja się podobać i ty w tym będziesz chodził.

Abstrahując od ogólnego wyglądu - o jakości się nie wypowiem - to mnie jednak od samego patrzenia na ten model nogi bolą. Wyglądają na bardzo ciasne w podbiciu i palcach.

Dodam tylko jeszcze że jak dla mnie zdecydowanie za drogie jak na takie buty - nawet pomimo promocji - lepiej poczekać na promocje G&B

Lub kupić tu: https://kh-shoes.com/pl/c/Buty-meskie/104

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.