Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

W SuSu najprostsze garnitury zaczynają się od 1200 zł i są to konstrukcje half-canvas.
Miler w promocji sprzedaje najprostszy model za 900 zł i to jest klejonka. W cenie regularnej jest droższy od SuSu.

Miler: chyba jeden fason z bardzo mocnym taliowaniem marynarki. Na plus: w moim flanelowym garniturze był bardzo duży zapas materiału na poszerzenie nogawek. 
SuSu: dużo większy wybór fasonów. Minus: jak dostaniesz spodnie slim i będą za ciasne, to zapasu jest tam jak na lekarstwo.

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@achimpe jeżeli pytasz o porównanie, to nic Ci nie powiem, bo od Milera nic oprócz jednej koszuli nie posiadam. Raczej brałbym też pod uwagę stronę praktyczną zakupu. Ja uwielbiam zakupy w Polsce, ale na jakieś stacjonarne poprawki, czy reklamacje nie ma u mnie prawie możliwości. SuSu jest  dla mnie bardziej osiągalny. Zakup w Poznaniu byłby dla mnie bardziej ciekawy, ale musiałby być dobrze zaplanowany. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, achimpe napisał:

Dodatkowe pytanie: potrzebuję w miarę szybko zmontować garnitur na wesele (jako gość). Nie siedzę w temacie klasycznej elegancji na co dzień, a dodatkowo mieszkam w Danii i generalnie jest tu dość drogo. Jednak z tego co widzę, SuSu ma sklep w Kopenhadze. W najbliższy weekend będę w Polsce i miałem się wybrać do sklepu Tomka Milera, który jak sądzę oferuje godną jakość za uczciwe pieniądze w najnowszym wydaniu kolekcji RTW (1000-1500 pln w preorderze). Jak w tym porównaniu wypada SuSu? Mam na myśli budowę garnituru, materiał, ewentualne poprawki i cenę?

Często bywam w Szczecinie, ale tam jest już całkiem ciężko.

W duńskim SuSu ceny są nieznacznie wyższe niż w polskim. Przejdź się do Magasinu, gdzie trwają wyprzedaże, jest tam kilka sklepów z dobrymi garniturami. Warto odwiedzić też centrum handlowe Troelstrup na Vester Vogade, 2 czy 3 piętra z męską odzieżą.

EDIT: Mowa o Kopenhadze oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lubo69 napisał:

Tu widzę sprzeczność.

Poza tym w tej chwili SuitSupply ma ciekawszą (ale też droższą) ofertę z punktu widzenia konstrukcji garnituru.

co do sprzeczności - mogę zrobić przymiarkę teraz, odebrać  garnitur później, przed weselem we wrześniu.
 

 

6 godzin temu, Aras napisał:

W SuSu najprostsze garnitury zaczynają się od 1200 zł i są to konstrukcje half-canvas.
Miler w promocji sprzedaje najprostszy model za 900 zł i to jest klejonka. W cenie regularnej jest droższy od SuSu.

Miler: chyba jeden fason z bardzo mocnym taliowaniem marynarki. Na plus: w moim flanelowym garniturze był bardzo duży zapas materiału na poszerzenie nogawek. 
SuSu: dużo większy wybór fasonów. Minus: jak dostaniesz spodnie slim i będą za ciasne, to zapasu jest tam jak na lekarstwo.

 

 

Chcę kupić stacjonarnie w SuSu, to nie powinien być problem zatem :)

 

 

6 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

@achimpe jeżeli pytasz o porównanie, to nic Ci nie powiem, bo od Milera nic oprócz jednej koszuli nie posiadam. Raczej brałbym też pod uwagę stronę praktyczną zakupu. Ja uwielbiam zakupy w Polsce, ale na jakieś stacjonarne poprawki, czy reklamacje nie ma u mnie prawie możliwości. SuSu jest  dla mnie bardziej osiągalny. Zakup w Poznaniu byłby dla mnie bardziej ciekawy, ale musiałby być dobrze zaplanowany. 

ok, u mnie wygląda to podobnie, bo w PL jestem tylko raz na jakiś czas.

 

 

4 godziny temu, zimmermann napisał:

W duńskim SuSu ceny są nieznacznie wyższe niż w polskim. Przejdź się do Magasinu, gdzie trwają wyprzedaże, jest tam kilka sklepów z dobrymi garniturami. Warto odwiedzić też centrum handlowe Troelstrup na Vester Vogade, 2 czy 3 piętra z męską odzieżą.

EDIT: Mowa o Kopenhadze oczywiście.

dzięki :) zależy mi na tym jednak, żeby do garnituru RTW można było wprowadzić poprawki krawieckie i żeby ktoś spojrzał na to zdecydowanie bardziej doświadczonym okiem niż moje :)  dlatego SuSu wydaje się tu dobrą opcją.
 


Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, wszystkie są pomocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zdecydowałem się na marynarkę Havana 94 long. Długość marynarki ok, rękawy ok, ramiona także wydają mi się ok, niestety klapy odstają na wysokości klatki piersiowej. 

 

Zakładam, że wynika to, z tego, że marynarka jest zbyt ciasna właśnie w klatce. Ile cm da radę poszerzyć marynarkę w klatce piersiowej i ew. w talii? Powinno to zniwelować problem (jest to skomplikowana sprawa dla krawca?)? Czy może to wynikać jednak ze złego dopasowania w ramionach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

BDżinsy SuSu, jakieś doświadczenia? Chciałem Benevento, ale jakiś kosmos się zrobił, dopłata za wszystko, mimo że wcześniej w regularnej cenie szyli mi spodnie wg własnych wymiarów. No i do tego jedne chino po delikatnym praniu nadają się tylko do kopania w nich w ogródku, dlatego pytam o SuSu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krzysiek_W napisał:

BDżinsy SuSu, jakieś doświadczenia? Chciałem Benevento, ale jakiś kosmos się zrobił, dopłata za wszystko, mimo że wcześniej w regularnej cenie szyli mi spodnie wg własnych wymiarów. No i do tego jedne chino po delikatnym praniu nadają się tylko do kopania w nich w ogródku, dlatego pytam o SuSu:)

Ja mam jeansy SuSu. Model Alain, chyba jedyny jaki mają w ofercie. Tkanina Candiani rewelacja. 

Mają jak dla mnie tylko jedną wadę: zbyt niski stan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.