Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Customowa ( zamawiana ) Havana dwurzędowa ma kieszenie wew. bez patek. Podany na zdjęciu rozmiar to 114. Z tego rozmiaru pasował mi i Napoli i Smoking Lazio.

Odesłałem na zamianę ze 118. Zobaczę jak wygląda. Moje gabaryty to 195 cm i ok 113kg. Klata ponad 120.  Ramie prawe mam niżej niż lewe. 

A co do kolorów to niby wszystkie są z odcienia niebieskiego ( tak zaznaczyłem tylko blue ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, O.v.K. napisał:

@Sobilak 

- z podanych przez Ciebie kolorów to pierwszy (granat), ew. trzeci (średnia szarość). Czarny odpuść raczej, chyba, że planujesz same "wydarzenia wieczorne" lub pogrzeby.  

 

Wszystkie niby są z serii wełen "Blue". Navy to chyba granat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka przy okazji odkopania wątku SuSu.
Dostałem ostatnio letni garnitur (w jego skład wchodzą spodnie Brescia Slim Fit). Po konsultacji z działem obsługi okazało się, że w nowej kolekcji (i w przyszłych zapewne też) Brescia Slim Fit jest bardziej Fit. Ponoć "delikatnie" zwęzili nogawki - o pół centymetra.
Mi bardziej wychodzi pół centymetra na płasko - czyli 1 cm w obwodzie. Zapas materiału naprawdę mizerny, więc tzw. klops.
Pytanie: czy ktoś ma jakiś patent na rozpoznanie, które spodnie (Brescia Slim Fit czy zwykła, "regularna" Brescia) wchodzi w skład danego garnituru?
Byłem kilka dni temu w salonie SuSu i powidzieli mi, że od jakiegoś czasu krój spodni został trochę poszerzony, gdyż mieli dużo uwag od klientów w tym temacie. Także nowe produkty powinny być już luźniejsze.
Mogę to potwierdzić, gdyż wcześniej potrzebowałem spodni rozmiar większych od marynarki. Teraz nie było takiej potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie które spodnie poszerzyli... bo wg działu obsługi Brescia Slim Fit jest od tego sezonu odrobinę bardziej Fit...  a może dział obsługi klienta też nie wie co mówi, i miesza ze sobą wersję "regular" i wersję slim-fit.

Standardowa Brescia jest o 1-1,5 cm szersza (mierzone na płasko) praktycznie na całej długości nogawki. Największa różnica występuje od kolana w dół.
Mogłaby być spokojnie jeszcze o 0,5-1 cm szersza, ale tragedii nie ma.

Tymczasem Brescia Slim-Fit nadaje się tylko do pozycji stojącej:)... Siedząc myśli się tylko o tym, czy za chwilę spodnie nie pękną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w garniturach, które mierzyłem spodnie były określone jako Brescia.

Nie wiedziałem, że mają w ogóle wersje spodni slimfit w garniturach.

 

A nie jest tak, że Brescia to po prostu Brescia? One są slim same w sobie. Jesteś pewien, że są dwa rodzaje tj regular I slimfit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest coś takiego jak Slim Fit... i ponoć prawie cała letnia kolekcja 2019 przychodzi slim-fit.

Niestety opis danego garnitury nie zawiera informacji o kroju spodni.
Do tej pory sprawdzała się reguła: im bardziej "biznesowy" lub "zimowy" garnitur, tym większa szansa na krój "regular".

 

Brescia Slim Fit.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

zwracam się z uprzejmą prośbą o doradzenie w wyborze odpowiedniej rozmiarówki, ponieważ, nie ukrywam, że mam w tym zakresie dość spory dylemat. Jestem zainteresowany nabyciem jednego z poniższych modeli z SuSu:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/jort-granatowy-garnitur/P4080.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-paski-garnitur/P5463.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/havana-granatowy-paski-garnitur/P5533.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

 

Problem polega na wyborze odpowiedniego rozmiaru. W ramach konsultacji z pracownikiem SuSu stanęło na rozmiarze 46, FitFinder sugeruje rozmiar 44... Z poprzednich wypowiedzi dostrzegłem jeszcze, iż jeden z Panów przy wzroście 185 cm z powodzeniem "wchodzi" w rozmiar 46. Na domiar moim standardowym rozmiarem jest 170/96/84, co oznacza (przynajmniej po wymiarach), że w żaden z tych rozmiarów (44,46) z punktu widzenia klatki piersiowej się nie dopnę. Panowie prosiłbym o poratowanie życzliwymi sugestiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mblotek napisał:

Szanowni Forumowicze,

zwracam się z uprzejmą prośbą o doradzenie w wyborze odpowiedniej rozmiarówki, ponieważ, nie ukrywam, że mam w tym zakresie dość spory dylemat. Jestem zainteresowany nabyciem jednego z poniższych modeli z SuSu:

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/jort-granatowy-garnitur/P4080.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-paski-garnitur/P5463.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

https://eu.suitsupply.com/pl/suits/havana-granatowy-paski-garnitur/P5533.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true

 

Problem polega na wyborze odpowiedniego rozmiaru. W ramach konsultacji z pracownikiem SuSu stanęło na rozmiarze 46, FitFinder sugeruje rozmiar 44... Z poprzednich wypowiedzi dostrzegłem jeszcze, iż jeden z Panów przy wzroście 185 cm z powodzeniem "wchodzi" w rozmiar 46. Na domiar moim standardowym rozmiarem jest 170/96/84, co oznacza (przynajmniej po wymiarach), że w żaden z tych rozmiarów (44,46) z punktu widzenia klatki piersiowej się nie dopnę. Panowie prosiłbym o poratowanie życzliwymi sugestiami.

Jeżeli Twój standardowy rozmiar to 170/96/84 to susu 46 powinno byc dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mblotek napisał:

@alexandra Mogłabyś powiedzieć, czy Twój partner ma rozmiar 44 w marynarkach, w ramach tego samego modelu, czy też niezależnie od modelu? 

@mblotek w tej kwestii musiałam się już skonsultować:) wszystkie zamówione do tej pory marynarki, niezależnie od modelu, ma w rozmiarze 44. Jedyne "ale" - czasem okazywały się troszkę zbyt dopasowane w talii (mniej lub bardziej, zależnie od materiału), natomiast 46 są ogólnie zbyt obszerne. Pamiętam, że na początku dla wyczucia rozmiarówki zawsze zamawiał zarówno 44 i 46, tak jak sugerowali Panowie powyżej, ale do tej pory zawsze lepiej leżało 44. 

Warto też wspomnieć, że wysyłka w SuSu jest błyskawiczna, tak samo zwrot środków (jeśli się nie mylę, około 3 dni), więc jeśli nie goni Cię termin - może uda się wspomniany manewr zastosować i przetestować obie, tylko nie na raz;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pi_senny Przy zamawianiu będziesz miał podaną datę dostawy, tylko raz mnie to wyliczenie zawiodło ale to raczej z winy samego UPS i paczka była u mnie następnego dnia. Nasz też opcję ekspress z dostawą na następny dzień czy coś takiego, a w przypadku gdyby Ciebie nie było to kurier paczkę może zostawić w UPS Access Point.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałem spytać o długość rękawa w marynarce Lazio z moich wymiarów (190/100/86 ) wynika, że powinienem wziąć rozmiar 94/98, niestety rękaw w moim przypadku powinien mieć 68 cm. Czy ktoś kto posiada tę marynarkę może potwierdzić, że długość rękawów w tych rozmiarach zgadza się z podanymi na stronie ok. 65/66 cm? Czy jest sens i ktoś wydłużał rękawy w tej marynarce,  jaki jest efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.