Jump to content

SzymoneS

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SzymoneS

  1. Również jestem posiadaczem kamizelki ze sklepu 4Gentelman, dokładniej dwurzędowego modelu Leeds. Wzór, szerokie klapy i sam materiał sprawiają bardzo dobre wrażenie. Przy moim wzroście (190 cm) kamizelka zakrywa gurt spodni, co jest rzadkością w standardowej rozmiarówce innych producentów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to w moim odczuciu trochę za duże guziki i sporo odstających nitek przy obszyciach dziurek, ale krótki zabieg z nożyczkami niweluje ten problem. Podsumowując, polecam!
  2. @laleczka To wiem, chciałbym wiedzieć na ile efekt końcowy będzie zadowalający tzn. czy nie będzie śladu po pierwszym mankiecie i czy wizualnie to jakkolwiek zagra (odległość między wydłużonym mankietem, a guzikami, które z tego co wiem są przeszyte). Ewentualnie czy nie kupić większego rozmiaru z dłuższymi rękawami i później go taliować?
  3. Cześć, chciałem spytać o długość rękawa w marynarce Lazio z moich wymiarów (190/100/86 ) wynika, że powinienem wziąć rozmiar 94/98, niestety rękaw w moim przypadku powinien mieć 68 cm. Czy ktoś kto posiada tę marynarkę może potwierdzić, że długość rękawów w tych rozmiarach zgadza się z podanymi na stronie ok. 65/66 cm? Czy jest sens i ktoś wydłużał rękawy w tej marynarce, jaki jest efekt?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.