Jump to content

SzymoneS

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About SzymoneS

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również jestem posiadaczem kamizelki ze sklepu 4Gentelman, dokładniej dwurzędowego modelu Leeds. Wzór, szerokie klapy i sam materiał sprawiają bardzo dobre wrażenie. Przy moim wzroście (190 cm) kamizelka zakrywa gurt spodni, co jest rzadkością w standardowej rozmiarówce innych producentów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to w moim odczuciu trochę za duże guziki i sporo odstających nitek przy obszyciach dziurek, ale krótki zabieg z nożyczkami niweluje ten problem. Podsumowując, polecam!
 2. @laleczka To wiem, chciałbym wiedzieć na ile efekt końcowy będzie zadowalający tzn. czy nie będzie śladu po pierwszym mankiecie i czy wizualnie to jakkolwiek zagra (odległość między wydłużonym mankietem, a guzikami, które z tego co wiem są przeszyte). Ewentualnie czy nie kupić większego rozmiaru z dłuższymi rękawami i później go taliować?
 3. Cześć, chciałem spytać o długość rękawa w marynarce Lazio z moich wymiarów (190/100/86 ) wynika, że powinienem wziąć rozmiar 94/98, niestety rękaw w moim przypadku powinien mieć 68 cm. Czy ktoś kto posiada tę marynarkę może potwierdzić, że długość rękawów w tych rozmiarach zgadza się z podanymi na stronie ok. 65/66 cm? Czy jest sens i ktoś wydłużał rękawy w tej marynarce, jaki jest efekt?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.