Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem poprzedni model, Baldwin czy jakoś tak, raw denim. Oddałem, zupełnie nie mój krój.

Ponieważ fora internetowe nigdy nie polecą zegarka Hugo Boss czy butów Ralph Lauren, proponuję przed zakupem przynajmniej popatrzeć na dżinsy dżinsowe zamiast modowe. Albo szukamy okazji jak Edwin w TK za 200 zł, albo idziemy na całość, płacimy 1000 zł za Iron Heart i mamy dżinsy do końca życia (dosłownie, bo w cenie są dożywotnie naprawy, a moje 23 oz prędzej mi ukradną niż je przetrę). Jest oczywiście też opcja pośrednia (Pike Brothers etc.), niekoniecznie SuSu za 600 zł. Moim skromnym zdaniem jeżeli sklep nazywa się Suit Supply, to należy w nim kupować garnitury:-) (wyjątkiem od tej zasady jest Poszetka;-)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lubo69 napisał:

Miałem poprzedni model, Baldwin czy jakoś tak, raw denim. Oddałem, zupełnie nie mój krój.

Ponieważ fora internetowe nigdy nie polecą zegarka Hugo Boss czy butów Ralph Lauren, proponuję przed zakupem przynajmniej popatrzeć na dżinsy dżinsowe zamiast modowe. Albo szukamy okazji jak Edwin w TK za 200 zł, albo idziemy na całość, płacimy 1000 zł za Iron Heart i mamy dżinsy do końca życia (dosłownie, bo w cenie są dożywotnie naprawy, a moje 23 oz prędzej mi ukradną niż je przetrę). Jest oczywiście też opcja pośrednia (Pike Brothers etc.), niekoniecznie SuSu za 600 zł. Moim skromnym zdaniem jeżeli sklep nazywa się Suit Supply, to należy w nim kupować garnitury:-) (wyjątkiem od tej zasady jest Poszetka;-)))

 

 

3 godziny temu, blekit napisał:

Na Massdrop można znaleźć fajne dżinsy. Ja jestem zadowolony z moich Naked & Famous. Ostatnio widziałem ciekawą ofertę na dżinsy 21oz produkowane przez Sage i na bardziej przystępne wagowo dżinsy Raleigh Denim.

Dzięki za sugestie :) SuSu mam rozpracowane pod kątem rozmiarów, dlatego tym się sugerowałem. Pozostałe marki przez www właśnie nie chciałbym zamawiać, bo nie wiem czy trafię z rozmiarem i wymiarami, a potem zabawa z odsyłaniem. Nie tak dawno w tkmaxx trafiłem fajne lagerfelda z których jestem bardzo zadowolony, tylko więcej ich już nie znalazłem. Tak czy inaczej, wybadam Czeladź i Zalando lounge, chyba to najłatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podpowiedzi.

Garnitur dla 18-latka. Matura do obskoczenia i inne takie więc granat klasyczny.

Młody ma 186 i 90 kilo, bardzo szczupły ale ćwiczy crossfit w tym ciężary więc uda i barki są. Plus będzie się rozrastał jeszcze w szerz więc zakładam budżet do 1600 PLN.

Niby wychodzi mi slim 50/52 ale może coś doradzacie.

Niepokoją mnie spodnie mocno zwężane a podobają się Napoli, Havana itp.

 

042c704f2103fd047ba86c99e9ac8e2e.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanapa, mam niemal identyczne wymiary, choć masa zgodnie z prawem grawitacji zaczyna ciągnąć w dół, ale poradzę na pewno szerokość 52 i to sugerowałbym sprawdzenie wersji long. Ja przy 185 jestem tak na granicy R/L, ale to zależy od indywidualnych proporcji tułowia do nóg. Jeśli młody pakuje uda to w spodnie z Havany może nie wejść. Chyba Napoli będzie dobrym tropem, bo mi kiedyś polecił to konsultant SuSu po dłuższej rozmowie przez chat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe te 95 w talii przy tej sylwetce, chyba że czegoś nie widać. Ja przy 187 i 85 kg ( w talii 86) mam Lazio 98 (koniecznie spróbuj też wersji Long, leży zależnie od proporcji sylwetki), spodnie są na styk. Ogólnie kroje spodni mają chyba wąskie. Zatem lekko nie będzie. A poszerzyć w biodrach nie ma za bardzo z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos probowal, ktorejs z ich wyskowanych kurtek na okres przejsciowy? Zastanawiam sie nad nasteopujaca - zielona. Szukalem granatowej, ale ze wzgledu na idealny dla mnie fason mocno kusi mnie ta szaro-zielen.

Jak uniwersalny bedzie ten kolor? Bedzie to dobrsze wygladalo zarowno do graniturowego garnituru jak i casualo w kolorach ziemi?

 

https://eu.suitsupply.com/pl/coats/kurtka-field-jacket%2C-woskowana%2C-zielona/J761.html?cgid=Coats&pdp=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzeba jednak pamiętać, iż w longu rękawy mogą być za długie a SuSu ma funkcyjne guziki. Jeśli trzeba będzie skrócić o więcej niż 1-1,5 cm to może się to skończyć kosztowną przeróbką "od góry" (jeśli znajdzie się krawca, co się tego podejmie).

Z guzikiem to jest szansa 50:50, że long ma guzik obniżony w stosunku do regular.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanapa po zmianie podpisów - 52 leży lepiej niż 98 (ta druga jest za ciasna). Jak będziesz miał możliwość, spróbuj marynarkę 102 - wydaje mi się że może być jeszcze lepiej. Skrócenie i zwężenie spodni to nie powinien być problem. Gorzej jest z poszerzaniem, a np. w uda w tych spodniach wydają się leżeć ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.