Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Vintage pisze (https://mrvintage.pl/2018/02/garnitur-na-zamowienie-suitsupply-recenzja.html)

Cytat

Spodnie dla wysokich mają też wyższy stan, co bardzo mi odpowiada w spodniach garniturowych, więc mam nadzieję, że ta informacja przyda się osobom mającym podobne upodobania.

 Jaka jest różnica w wysokości stanu spodni w wersji regular i long? Zastanawiam się nad zamówieniem dwurzedówki w systemie mix&match ew na zamówienie i zależy mi na wyższych spodniach typowo pod szelki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie, przesyłam ponownie zdjęcia (mam nadzieję że z takiej perspektywy są ok) w napoli r.98 a także jedno bez marynarki. Koszula jest za duża gdyż została mi z czasów kiedy byłem nieco masywniejszy, ale w najbliższej przyszłości zakupię nową, buty też. Mój wzrost to 189cm a obwód klatki 102cm na wydechu i 104cm na wdechu. Faktycznie jest aż tak źle (oczywiscie nie liczac dlugosci nogawek)? Dodam jeszcze że chciałbym zamówić pod to kamizelkę

ss1.jpg

ss2.jpg

ss3.jpg

ss4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Prosiłbym o pomoc w wyborze składanego zamówienia, planują zakupić ślubny garnitur od SuitSuply.

Po wnikliwym prześledzeniu forum waham się nad:

1. https://eu.suitsupply.com/pl/lazio-classic/garnitur-lazio%2C-granatowy/C2778M-S.html?cgid=lazio-classic&prefn1=colorID&prefn2=pattern&prefv1=blue&prefv2=Plain&pdp=true

2. https://eu.suitsupply.com/pl/lazio-classic/garnitur-lazio%2C-granatowy/P5797V.html?cgid=lazio-classic&prefn1=colorID&prefn2=pattern&prefv1=blue&prefv2=Plain ( tu braki w rozmiarach)

Moje rozmiary: wzrost 182cm

  • Klatka : 100 cm
  • Talia : 90 cm
  • Biodra: 104 cm
  • Szerokość ramion: 48 cm

Według asystenta mój rozmiar to 50 i wydaje mi się, ze całkiem dobrze wpasowuje się w jego rozmiary.

Porównałem też wymiary Lazio rozmiar 50 i garniturem Vistuli, który posiadam i w większości te rozmiary się zgadzają.

Mam jednak pewne wątpliwości co do szerokości ramion.

Lazio 50 wg. rozmiaru ze strony ma szerokość w ramionach: 46cm, ja mam 48 i mnie trochę niepokoi, że będzie za ciasny w ramionach??!!

Poza ramionami wszystko wskazuje na rozmiar 50,

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc co do wyboru rozmiaru, czy może mam spróbować z większym, lub innym modelem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.