Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, eduardo napisał:

Zawsze mogę pójść w 42-7 i zoabczyć jak wygląda. Przy darmowym zwrocie to mogę potestować i sprawdzić na przyszłość w co tak naprawdę celować.

Myślę, że nawet przy braku zwrotów przy tak dobrych cenach nie będzie większego problemu z odsprzedażą na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem na próbę dwie koszule: jedną extra i jedną "zwykły" slim fit. Do tego "fikutaśny" gajer full canvas za grosze.
Na górze którejś tam strony była wyświetlona informacja o darmowej dostawie i zwrocie.

W UE trzeba się trochę nagimnastykować, żeby uniemożliwić klientowi odstąpienie od umowy sprzedaży na odległość. Myślę, że jednak tego nie robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niemal dokładnie to samo co trzy miesiące temu w Outlecie zimowym (patrzę głównie na koszule). Tym niemniej wtedy nie było promocji dodatkowe -35% na trzy koszule. Mam jednego Jorta z poprzedniej edycji i jestem do tego stopnia zadowolony, że zamówiłem trzy. Nie znam lepszej jakościowo koszuli za ca. 200zł. Jeśli z tego zamówienia będę zadowolony to planuję w przyszłości zamawiać tylko Jorty.

Mam natomiast pytanie, bo żona sugeruje mi garnitur Jort: na bazie jakiego modelu one są szyte? Odnośnie marynarki nie mam wątpliwości, że będzie pasowała, bo mam dwie, ale słyszałem, że spodnie od modeli Havana i Lazio są mocno wąskie w udach. Czy Jorty są choć odrobinę szersze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie od garniturów SuSu to jedna wielka loteria. Kupujesz garnitur Havana a spodnie mogą być w kroju soho albo brescia albo brescia slim fit.. a najlepsze jest to, że czasem soho mogą być szersze (przynajmniej od kolana w dół) od brescii, choć powinno być odwrotnie. Ostatnio przymierzałem garnitur Sienna i tam spodnie były oznaczone jako Sienna. Próżno szukać co oznacza Sienna w spodniach.

Spodni Jort nigdy nie miałem. Sam jestem ciekaw co to za cudo. Wg tabel powinno to być coś w stylu brescii.

Udami bym się bardzo nie przejmował. Chyba tylko raz zdarzyły mi się naprawdę mocne kalesony...
Gorzej z odcinkiem od kolana w dół. Tutaj musisz mieć proste nogi i niezbyt rozbudowane łydki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aras napisał:

Udami bym się bardzo nie przejmował. Chyba tylko raz zdarzyły mi się naprawdę mocne kalesony...
Gorzej z odcinkiem od kolana w dół. Tutaj musisz mieć proste nogi i niezbyt rozbudowane łydki...

Dzięki! Przejmuję się tylko udami, bo łydki mam jak mucha pięty ;)

 

@eduardo dodałeś trzy do koszyka? Mi wychodzi cena za jedną 48 Euro czyli 215 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aras spoko, mamy darmowe zwroty. Nigdy w życiu nie kupowałem garnituru online i nie spodziewam się wielkiego sukcesu. Rozmiar marynarki mam na granicy 52 i 52L, wiem, że pewnie długość samej marynarki w garniturze wyglądałaby lepiej w 52L, ale na pewno bym musiał skracać nogawki i rękawy, co w SuSu nie jest najłatwiejsze przez aktywne guziki. Zamówiłem Jort z wełny traveler, 52, jak przyjdzie to się obfotografuję i poddam konstruktywnej krytyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aras napisał:

@Żorż Dobrze pamiętam, że masz jakieś 186 cm? Oby rękawy nie były za krótkie... Ja niestety mam długie ręce i regularna 50-tka odpada przy moich 185 cm. Poza tym lubię dłuższe marynarki:)

Ja mam 185 i dwie havany od SuSu rozmiar 52, w których absolutnie nic bym nie zmienił pod względem długości. Natomiast moja jedyna obawa jest o długość samej marynarki - w garniturze lepiej wygląda odrobinę dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.