Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, eduardo napisał:

Sorry za post po postem ,ale taka uwaga - dopiero po 11 dostałem na maila info o outlecie! Gdzie już części rzeczy nie ma.

Oni gdzieś jeszcze rzucają info na ten temat?

Do tej pory było "normalnie", bo każdy oczekiwał na outlet w pierwszym tygodniu stycznia i lipca (czasem nie było ich wtedy w ogóle). Zazwyczaj pierwsze info pojawia się na Styleforum, Dappered itp. stronach. Notorycznie maila z subskrypcji dostawałem kilkanaście godzin po rozpoczęciu akcji, więc nie zwracam już na nie uwagi.

Tym razem outlet był niespodziewany (nie ukrywajmy - 👑 jest tu słowem-klucz). Kolega @gajdowskip wychodzi na insidera, bo to on dał znać jako pierwszy przez północą. Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w outlecie dorwałem garnitur havana wełna+jedwab+len za bodajże 500 zł, a teraz za takie pieniądze mogę kupić:

-koszulkę polo bawełna jedwab - 412 zł

-bawełnianio-skórzany plecak - 535 zł

-marynarkę havana, bawełnianą - 470 zł, za wełniane trzeba dopłacić 200-300 zł. 

Ja odpadam, choć garnitury wełniane na sezon jesień zima za około 1000 zł... czemu nie? Jeśli ktoś akurat takie szuka, to śmiało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy znikają z prędkością światła, gdybym skorzystał po mailu, to pewnie niewiele bym kupił. Ale dzięki cynkowi z forum robiłem zakupy koło 8 rano, więc złapałem niebieską torbę skórzaną oraz czarne skórzane etui na pióro w dobrej cenie. Zastanawiająca polityka z tym późnym wysyłaniem maili...

Ale jeszcze raz dzięki za wczesne info o outlecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, eduardo napisał:

Jestem szczupłej budowy i kupuję mocno slimowane, ale ich extra slim to produkt dla patyczaków

Nie potwierdzam. Nawet przy 90kg/185cm i z zaniedbaną siłką (=lekki brzuszek) nosiłem extra slim fit. Ich slim fit ma np. w obwodzie klatki aż o 7cm więcej niż extra slim i pasuje mi dość słabo (bardziej jak regular z nazwą poprawiającą samopoczucie ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem akurat na większym kołnierzu z pary o tych samych wymiarach (41 i 42), więc jeśli moje ciało jest proporcjonalne do obwodu szyi to powinienem swój rozmiar odbierać jako bardziej slim niż osoba nosząca 41 - oczywiście w bardzo dużym uproszczeniu. To chciałeś powiedzieć @mosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.