Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tanin last won the day on April 11 2019

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

136

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli termin pozwoli, to i ja bardzo chętnie!
 2. Zamówiłem zielone, bawełna jest zdecydowanie dobrej jakości. A że się gniecie - jak napisał @adamW - taki jej urok. Natomiast zdecydowanie bardziej zastanawiają mnie brązowe lniane spodnie, które - jak się okazało wskutek błędu w opisie - jednak nie zawierają regulatorów, więc de facto nie posiadają żadnej regulacji obwodu w pasie.
 3. Tanin

  pióro

  @Krzysiek_W patrząc na mój przypadek, to po nieszczególnie długich negocjacjach "zamknąłem się w 3 cyfrach" wliczając wysyłkę, więc z kwestii ceny i elastyczności sklepu jestem zadowolony. @Żorż Ponimirski razem z atramentami zamówiłem dwa zestawy papeterii listowej, ale raczej na okazje "odświętne" jak na notatki w labie, gdzie zazwyczaj bazgrzę ołówkiem na byle jakiej kartce papieru, którą potem upycham po kieszeniach fartucha i nierzadko mam na niej ślady stosowanych odczynników
 4. Tanin

  pióro

  @Żorż Ponimirski Ducale Murano Mare.
 5. Tanin

  pióro

  Muszę przyznać, że jakościowo wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. W porównaniu z Faber Castelem jest to dobre 2 poziomy wyżej. Teraz sytuacja generalnie sprzyja tego typu zakupom, łatwiej o negocjacje cenowe, więc tym bardziej jestem zadowolony z zakupu. Czekam tylko na atrament
 6. Tanin

  pióro

  To i ja dorzucę Na początek "wół roboczy" czyli Faber Castell (bez Grafa), jeden z bardzo nielicznych zakupów, gdzie ktoś mnie "zinfluensował", a konkretnie @MrVintage - czyli oprawa z drewna kokosowego. Stalówka F, bardzo dobra do standardowej eksploatacji. Atrament to póki co nudny "królewski granat", ale już przewiduję zmiany w tym zakresie. Etui - świąteczny prezent od @poszetka.com, pasuje znakomicie. Zdjęcia może i nie wybitne, ale i pióro jednak dość standardowe. No i nabytek ostatnich dni - Montegrappa, przewidziana jako pióro "specjalne". Stalówka M. Z zakupem było trochę perypetii czasowych, ale udało się i to za akceptowalne pieniądze. Robi fenomenalne wrażenie, żywica korpusu mieni się masą odcieni, ciężko to realnie oddać na zdjęciach. Atrament w drodze - planuję brązowy. Jeżeli chodzi o etui - przewidziana będzie granatowa wsuwka z żółtym przeszyciem, prace zostały już powierzone jednemu z Kolegów
 7. Ostatnie dni pod znakiem loafersów, czyli testujemy w "realu" nabytki z miesięcy zimnych
 8. Skoro oferują darmową wysyłkę nawet jednej koszuli, to może warto jednak zorganizować się w zamówienie grupowe i w tej sytuacji poprosić o przerzucenie mniejszych kosztów wysyłki na rabaty na koszule?
 9. Ciekawe, właśnie już bez wspomnienia o cukrze mi to nie leżało. Pytanie, czy bazylię należy wstępnie jakoś porwać a imbir pokroić żeby miało to głębszy sens?
 10. Napisz proszę jak on to robił. Brzmi ciekawie a mam przypadkowo wszystkie składniki
 11. Nie, w serii określanej jako "luksusowe" i kosztujące w sklepach stacjonarnych 99 Euro są wyjmowane. I z informacji jaką uzyskałem w salonie jest to dostępne tylko w najwyższych seriach koszul. Też się tym zdziwiłem.
 12. Ciekawe rzeczy znikają z prędkością światła, gdybym skorzystał po mailu, to pewnie niewiele bym kupił. Ale dzięki cynkowi z forum robiłem zakupy koło 8 rano, więc złapałem niebieską torbę skórzaną oraz czarne skórzane etui na pióro w dobrej cenie. Zastanawiająca polityka z tym późnym wysyłaniem maili... Ale jeszcze raz dzięki za wczesne info o outlecie!
 13. Tanin

  Zapachy

  W moim odczuciu AdP ma 3 linie i co najmniej 2 poziomy trwałości wynikające ze stężenia esencji zapachowej - Blue Mediterraneo i Colonie (generalnie wszystkie, choć mam wrażenie, że klasyczna trochę się wyłamuje na plus) to trwałość przyzwoita - kilka godzin, jeżeli przed nami długi dzień, to niestety konieczna będzie ponowna aplikacja po 3-5 godzinach. Przedział zależy od skóry i trochę również zapachu. Zaś wersje EDCC (i nowa linia w czarnych flakonach) to demony trwałości, choć tutaj są też przypadki indywidualne jak Oud, który na mojej skórze trzyma się dość krótko a dla odmiany Quercia, Leather i inne bardzo długo, konkurencyjnie chyba jedynie z TF Noir EDP.
 14. Nie wpadłem na pomysł zarezerwowania, więc musiałem zjeździć pół miasta, ale jest
 15. Tanin

  Camiceria Olga Milano

  I ja bym się chętnie dołączył.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.