Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tanin last won the day on April 11

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

104

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak z koszulami? Kiedy i czego się można spodziewać?
 2. Czy do końca preorderu gwarantujecie dostępność pełnej rozmiarówki?
 3. Tak, posiadam. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Rozmiarówka raczej typowa (u mnie identyczna z Loake). Wygodne w noszeniu, choć stopa potrzebowała chwili na przyzwyczajenie się. Jedyna wada: ziarnista skóra sporo traci na efekcie wizualnym w miejscach zagięcia, no ale tego się akurat należało spodziewać.
 4. Z perspektywy parunastu tygodni eksplotacji zakup muszę określić jako udany
 5. Jakoś tak po weekendzie mi został na nadgarstku @Tanatos70 challenge accepted
 6. Pozwolę sobie się nie zgodzić. W mojej ocenie koszule jakościowo wypadają jedynie poprawnie, daleko im do szału. Zdarzają się niedoróbki. Jeżeli mówimy o cenach, to za standardowe 350-400 zł naprawdę da się kupić lepszy towar. Wyraźnie bardziej dopracowane koszule szyje w mojej ocenie chociażby @poszetka.com, również Osovski nie odstaje wyraźnie jakościowo, a trafiają się i ciekawe materiały. A skoro jesteśmy w okolicach 400 zł, to jak już zostało wspomniane można się udać do ZR, gdzie jakość wykończenia i dbałość o detale jest co najmniej poziom wyżej jak u Milera.
 7. Generalnie niezwykle sporadycznie się udzielam w tego typu wątkach, ale kolekcja szantungowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie, aż zaczynam żałować, że krawat gości pod moją szyją tak rzadko
 8. Dziś czekoladowo - Crownhill
 9. Ostatni nabytek. Jeszcze do niedawna nie rozważałem tej marki i w sumie planowałem kupić coś innego, ale jakoś od przypadku do przypadku i się polubiliśmy
 10. Intensywny dzień spędzany w (The) Katowicach Choć w mieście akurat jestem innym
 11. Tak, dodaje. Pokrowiec całkiem sprytny, ułatwia złożenie na 3, co w moim przypadku skutkuje akurat idealnym dopasowaniem do walizki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.