Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tanin last won the day on April 11

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

106

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tanin

  Zapachy

  Do Ouda sam się przymierzałem, nawet prawie kupiłem od Tanatosa Niestety u mnie również zapach dość szybko znika, widać nie z każdą skórą się lubi. Więc w sumie z perspektywy dłuższych testów dobrze, że go nie kupiłem. Za to jak zacząłem testować, to podeszła mi Quercia, i jak tylko skończę obecnie użytkowany flakon czegoś innego, to napoczynam.
 2. Kiedy będzie można kupić krawat? (tak, poproszę o rezerwację)
 3. A burgundowy będzie ponownie dostępny?
 4. Przyłączam się do pytania Przedmówcy. No chyba, że był, ale się już wyprzedał.
 5. A jak z koszulami? Kiedy i czego się można spodziewać?
 6. Czy do końca preorderu gwarantujecie dostępność pełnej rozmiarówki?
 7. Tak, posiadam. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Rozmiarówka raczej typowa (u mnie identyczna z Loake). Wygodne w noszeniu, choć stopa potrzebowała chwili na przyzwyczajenie się. Jedyna wada: ziarnista skóra sporo traci na efekcie wizualnym w miejscach zagięcia, no ale tego się akurat należało spodziewać.
 8. Z perspektywy parunastu tygodni eksplotacji zakup muszę określić jako udany
 9. Jakoś tak po weekendzie mi został na nadgarstku @Tanatos70 challenge accepted
 10. Pozwolę sobie się nie zgodzić. W mojej ocenie koszule jakościowo wypadają jedynie poprawnie, daleko im do szału. Zdarzają się niedoróbki. Jeżeli mówimy o cenach, to za standardowe 350-400 zł naprawdę da się kupić lepszy towar. Wyraźnie bardziej dopracowane koszule szyje w mojej ocenie chociażby @poszetka.com, również Osovski nie odstaje wyraźnie jakościowo, a trafiają się i ciekawe materiały. A skoro jesteśmy w okolicach 400 zł, to jak już zostało wspomniane można się udać do ZR, gdzie jakość wykończenia i dbałość o detale jest co najmniej poziom wyżej jak u Milera.
 11. Generalnie niezwykle sporadycznie się udzielam w tego typu wątkach, ale kolekcja szantungowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie, aż zaczynam żałować, że krawat gości pod moją szyją tak rzadko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.