Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tanin last won the day on April 11 2019

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

110

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tanin

  Zapachy

  Powiem szczerze, że z moich „doświadczeń zakupowych” zjawisko, gdy marka w bardzo krótkiej promocji różnicuje ją pomiędzy kanały sprzedażowe jest bardziej, niż rzadka. Ale każda marka ma swoje techniki
 2. Tanin

  Zapachy

  Wreszcie udało mi się osiągnąć stan pożądany z AdP. Poza większą Colonią szukałem czegoś mocniejszego. @Żorż Ponimirski wspominało Intensie, mnie bardziej przypasowała Assoluta - mocna, ale równocześnie bardzo świeża, cytrusowa. Szkoda, że relatywnie ciężka do kupienia. Niewiele brakowało, a zrezygnowałbym z zakupu stacjonarnego, gdyż wyszło, że promocja online nie obowiązuje stacjonarnie, gdzie jest inna itd, na szczęście sprzedawca hojną torbą próbek AdP przekonał mnie, że nie warto rozdzierać szat o jakieś 30 zł Natomiast od momentu pierwszego zainteresowania Colonią już wiedziałem, że muszę upolować zestaw „maksymalnie tradycyjny”, szalenie nieporęczny w podróży i stwarzający ryzyko konfiskaty na lotnisku jako „piekielnej machiny miotającej”. Udało się, paczka z odległego kraju doszła i oto jest. Duży szacunek dla AdP, że oferują coś takiego:
 3. Nie bójmy się tego stwierdzić - ta seria, to jest coś po prostu fantastycznego.
 4. Tanin

  Zapachy

  Ja się nie zgodzę z @Żorż Ponimirski i pochwalę Arancię. Od jej w sumie dość przypadkowego zakupu zaczęła się moja znajomość z AdP. Chłodna, wytrawna pomarańcz, idealna na temperatury 20+. W zimniejsze dni nie testowałem, ale podejrzewam, że zniknie. Poza Quercią zainteresowałem się dość niedawno Colonią, aż dziw, że tyle czasu ją omijałem... wizyta na lotnisku i „małpka” w zestawie już jest, większe siostry w drodze
 5. Tanin

  Zapachy

  Do Ouda sam się przymierzałem, nawet prawie kupiłem od Tanatosa Niestety u mnie również zapach dość szybko znika, widać nie z każdą skórą się lubi. Więc w sumie z perspektywy dłuższych testów dobrze, że go nie kupiłem. Za to jak zacząłem testować, to podeszła mi Quercia, i jak tylko skończę obecnie użytkowany flakon czegoś innego, to napoczynam.
 6. Kiedy będzie można kupić krawat? (tak, poproszę o rezerwację)
 7. A burgundowy będzie ponownie dostępny?
 8. Przyłączam się do pytania Przedmówcy. No chyba, że był, ale się już wyprzedał.
 9. A jak z koszulami? Kiedy i czego się można spodziewać?
 10. Czy do końca preorderu gwarantujecie dostępność pełnej rozmiarówki?
 11. Tak, posiadam. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Rozmiarówka raczej typowa (u mnie identyczna z Loake). Wygodne w noszeniu, choć stopa potrzebowała chwili na przyzwyczajenie się. Jedyna wada: ziarnista skóra sporo traci na efekcie wizualnym w miejscach zagięcia, no ale tego się akurat należało spodziewać.
 12. Z perspektywy parunastu tygodni eksplotacji zakup muszę określić jako udany
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.