Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tanin last won the day on May 27

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

198

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako, że środa w tym tygodniu to taki nowy lepszy piątek, to można bardziej poszaleć. Ale jako, że to dalej środa, to Loake zdaje się być dobrym planem. Szczególnie w wersji "pikantnej". P.S. Jeżeli zbyt mało formalne, to z góry przepraszam.
 2. Crownhill, chyba Munich. Kupione jakiś czas temu w [mention]poszetka.com [/mention] więc w razie czego do potwierdzenia u źródła.
 3. Tanin

  pióro

  W JFK podoba mi się zestaw - jest dobre dwa poziomy wyżej jak „standardowe”. System napełniania mało powszechny (chyba) i podstawową wadą jaką już zidentyfikowałem jest brak możliwości kontroli poziomu atramentu w piórze. Macie jakieś rady jak to rozwiązać?
 4. Tanin

  pióro

  Mały update (z opóźnieniem jak to zwykle u mnie) z okazji osiągnięcia chyba pełnej kolekcji. Choć to samo obiecywałem sobie dwa pióra temu i pióro temu... W ostatnich miesiącach zawitały u mnie 2 Montblanc, jeden nazwijmy to "klasyczny do bólu" i drugi z kategorii tych nieco odważniejszych. Wybaczcie sporo zdjęć, ale myślę, że zawartość choć częściowo to usprawiedliwi
 5. Zdecydowanie ulubiona para Albo jedna z ulubionych...
 6. Niestety dopiero wczoraj miałem po raz pierwszy błękitną na sobie. Materiał jest - w mojej ocenie - zdecydowanie odporny na zagniecienia. Poniżej zdjęcie zgięcia w łokciu po ponad 12 godzinach w koszuli. Wszelkie "powierzchnie płaskie" zdecydowanie trzymają formę.
 7. Zakupiłem buty i pasek i rzeczywiście mogę potwierdzić bardzo sprawną realizację. Paczka (do paczkomatu) doszła mniej więcej w 3 dni robocze, czyli jest bardzo dobrze.
 8. Po raz pierwszy od czasów niepamiętnych mam chwilę rano, to zrobiłem na szybko coś, co chociaż luźno przypomina dobre zdjęcia Materiał wybrałem ze względu na to, iż mam koszulę z - w moim odczuciu - podobnego, tyle że biało-błękitnego materiału z Poszetki i jest jedną z moich ulubionych. Poza tym raczej klasyk do noszenia swobodnego, mankiety to typ, który jest zdecydowanie moim ulubionym. Pierwsze założenie i pranie jeszcze przed nią, mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu się uda.
 9. Co najwyżej samej koszuli na wieszaku, bo średnio mam warunki do fotografowania się "w całości", a przyznam, że przegapiłem okazję do zrobienia zdjęć w salonie. EDIT: Aha, zapomniałem dopisać wyżej - koszulę dostałem na wieszaku i w pokrowcu, co zdarza się generalnie bardzo rzadko, a jest niewątpliwie miłym dodatkiem.
 10. To może odpowiem ja, bo też skorzystałem. Na razie odebrałem pierwszą koszulę, na podstawie tych doświadczeń druga powędrowała do uszycia. Ale można i obie równolegle, jak się komuś spieszy. Plusy: - Pan Tomasz jest bardzo kompetentny, dobrze zna się na rzeczy (wrażenia subiektywne) - ciekawe próbniki i niektóre opcje wykraczające poza "konkurencyjne" MTM - dużo do dopasowania wnosi sesja przymiarkowa "wstępnie" uszytej koszuli Minusy: - niestety pierwotnie deklarowane terminy... nieco leżą - niektóre z zamówionych opcji szwalnia postanowiła... nie zreal
 11. Tanin

  pióro

  Nowe pióro dopiero dociera, etui jest jeszcze we wczesnej fazie projektowania, ale czymś i po czymś pisać trzeba
 12. Tanin

  Black Tie

  Smokingi RTW w Warszawie znajdziesz u Zacka wraz z całym kompletem akcesoriów. Ale jak z dostępnością rozmiarów to nie odpowiem, bo tego typu zestawy są - na razie - totalnie poza moim zainteresowaniem.
 13. Przyznam, że po ostatnim wpisie Autora z całej historii rozumiem... dokładnie nic. Zostało wylane wiadro pomyj na garnitur, który jednak Autor... postanowił sobie zostawić. Zaraz, zaraz. Czyli jednak jest on na tyle dobry, by nawet dokonywać w nim dość kosztownej przeróbki wymiany podszewki. To albo coś jest na tyle dobre, by to zatrzymać i jeszcze w to inwestować, albo wiadro pomyj. Przynajmniej w mojej inżynierskiej logice. Co do informacji odnośnie guzika - z całą pewnością znajdzie się kilka(naście(dziesiąt)) modeli Vistuli, gdzie jest on wyżej. Być może znajdzie się jakiś, gdzie
 14. Miałem się nie wypowiadać, ale zaryzykuję. Jak dla mnie cała ta "afera" wynika z niewłaściwie przeprowadzonego procesu zakupowego (zakładam, że online, bo przecież przy "tradycyjnym" by do całej sytuacji nie doszło, proszę poprawić mnie jeżeli było inaczej). Jeżeli w rzeczy, którą chcę kupić online mam pewne punkty niezwykle dla mnie istotne, to szukam o nich informacji w opisie/na zdjęciach i jeżeli dalej nie zostało to rozstrzygniętego, to... po prostu pytam sklepu. Na zarzut o brak biletówki - a czy w opisie garnituru było napisane, że jest? Jeżeli nie, to już po zdjęciach po
 15. Jeżeli termin pozwoli, to i ja bardzo chętnie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.