Jump to content

Tanin

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tanin last won the day on April 11

Tanin had the most liked content!

Community Reputation

91

About Tanin

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z perspektywy parunastu tygodni eksplotacji zakup muszę określić jako udany
 2. Jakoś tak po weekendzie mi został na nadgarstku @Tanatos70 challenge accepted
 3. Pozwolę sobie się nie zgodzić. W mojej ocenie koszule jakościowo wypadają jedynie poprawnie, daleko im do szału. Zdarzają się niedoróbki. Jeżeli mówimy o cenach, to za standardowe 350-400 zł naprawdę da się kupić lepszy towar. Wyraźnie bardziej dopracowane koszule szyje w mojej ocenie chociażby @poszetka.com, również Osovski nie odstaje wyraźnie jakościowo, a trafiają się i ciekawe materiały. A skoro jesteśmy w okolicach 400 zł, to jak już zostało wspomniane można się udać do ZR, gdzie jakość wykończenia i dbałość o detale jest co najmniej poziom wyżej jak u Milera.
 4. Generalnie niezwykle sporadycznie się udzielam w tego typu wątkach, ale kolekcja szantungowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie, aż zaczynam żałować, że krawat gości pod moją szyją tak rzadko
 5. Dziś czekoladowo - Crownhill
 6. Ostatni nabytek. Jeszcze do niedawna nie rozważałem tej marki i w sumie planowałem kupić coś innego, ale jakoś od przypadku do przypadku i się polubiliśmy
 7. Intensywny dzień spędzany w (The) Katowicach Choć w mieście akurat jestem innym
 8. Tak, dodaje. Pokrowiec całkiem sprytny, ułatwia złożenie na 3, co w moim przypadku skutkuje akurat idealnym dopasowaniem do walizki.
 9. Wersja 43mm, tytanowa. W sumie mój jedyny (póki co) zegarek na bransolecie i powoli się przekonuję do tego typu rozwiązania. Jak się sprawuje - to zależy o co pytasz? Muszę przyznać, że nie noszę go zbyt często. Na nadgarstku "układa się" bardzo dobrze, ze względu na materiał koperty jest lekki i praktycznie go nie czuć. Przeszklony dekiel jest miłym dodatkiem, mimo, że mechanizm nie ma jakichś wyjątkowych zdobień. Precyzja chodu - (pamiętając, że większość czasu spędza w rotomacie) muszę uczciwie przyznać, że czasem nawet lepsza, niż w Tagu, ale ten dla odmiany "lubi" częstą eksploatację na nadgarstku, a tej ostatnimi czasy zaniechałem. Mocna luma, trwałości nie sprawdzałem, ale z dotychczasowej eksploatacji określę ją jako "wystarczającą". Czy kupiłbym ponownie? Tak, szczególnie, że da się uzyskać ceny wyraźnie niższe od katalogowych. Czy jest to zegarek uniwersalny? Jeżeli komuś nie przeszkadza nurek na bransolecie do koszuli i marynarki - tak. Czy jest wart swojej ceny? Tutaj jak zawsze ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Jak dla mnie uwzględniając bardzo solidnie wykonanego divera w tytanie z automatycznym mechanizmem zrobionego przez producenta o ugruntowanej pozycji rynkowej - tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.