Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem dwie bawełniane marynarki i niestety odradzam, materiał wygląda na przeleżały, zniszczony. Kolor wypłowiały w porównaniu ze zdjęciami ze strony. Odbity wieszak na plecach. Dramat

 

https://eu.suitsupply.com/pl/c_jackets/granatowy-havana-marynarka/C5759.html?cgid=C_Jackets&prefn1=size&prefv1=46|23

received_639262676654741.jpeg

received_229849141552074.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsza paczka Jortów dotarła, kolekcja koszul button down na lato. Materiały rzeczywiście mają wysokiej jakości. Potwierdzam, że nazwa super slim może być trochę myląca, bo nie są to koszule jakoś przesadnie wytaliowane, wyraźnie mniej niż np. Osovski. Za cenę outletową to rzeczywiście dobra okazja, ale cena regularna to gruba przesada.
ea1e94184c8c1d349c62f00eb9f561c7.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy to są koszule ekstra slim fit, czy tylko zwykły slim fit, zależy od proporcji Twojej klatki do obwodu szyi.
Rozmiar kołnierzyka 39 i 40 vs rozmiar w klatce 107 cm (i to w longu!) zdecydowanie, moim zdaniem, predysponuje je do kategorii extra slim fit.
Dla porównania Profuomo Sky Blue, czy nasze Lancerto mają w klatce 110 cm.

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy tylko mi sie wydaje ze majac w szyi 39cm i 104cm obwod klatki (nie mylic ze srednica) przy 84 cm w talii to w SuitSupply nic sobie z koszul nie wybiore?

Garnitury i marynarki w 48/50 leza swietnie, a koszula ktoras z kolei juz w klatce tak opieta ze nie da sie podniesc komfortowo rak. Tym razem popover 39/40 slim fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kilkanaście Jortów, które ostatnio widziałem były zrobione w Polsce więc #wspierampolskiemanufakturyszyjacenazlecenie. Koszule z niższych linii mam z PL, Mauritiusu i Macedonii.

Moje też przyszły. Casualowa BD z lnu (42) oraz dwie garniturowe (42L) w tym pierwszy raz z mankietem koktajlowym.

IMG_20200416_165141220.thumb.jpg.99629b0f388002329f83c1129e82d5c0.jpg

Natomiast spodenki w kolorze Camel są raczej w kolorze płuc długoletniego palacza Cameli ;) Tym niemniej, pasują na mnie i są bardzo dobrze wykonane, więc zostają.

IMG_20200416_172556669.thumb.jpg.b14094d142a8c7cc1dbd712e8b073e7f.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Te garnitury były po 200zl? :shock:

Nie ma tak dobrze, łączna cena jest na samym dole screena.

7 godzin temu, achimpe napisał:

Zaproponowali mi 250dkk (150 pln). Chyba zrezygnuję, choć jest super...

Mi odpisali, że garnitur jest jednak dwuczęściowy nic nie proponując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsza paczka Jortów dotarła, kolekcja koszul button down na lato. Materiały rzeczywiście mają wysokiej jakości. Potwierdzam, że nazwa super slim może być trochę myląca, bo nie są to koszule jakoś przesadnie wytaliowane, wyraźnie mniej niż np. Osovski. Za cenę outletową to rzeczywiście dobra okazja, ale cena regularna to gruba przesada.
ea1e94184c8c1d349c62f00eb9f561c7.jpg&key=01aa10af16e3e86b5cfea47a00f6a44b55a4c8e7962d5eb9da85823383f6c523
Kapitalne koszule. W moim rozmiarze niestety nic nie bylo ja zabralem się za przeglądanie.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w outlecie można było fajne rzeczy wyhaczyć, ale timing był najważniejszy. Szybko trafiło info na forum o starcie outletu i sam byłem w szoku, że był tak duży wybór koszul, butów, płaszczy i garniturów. Trochę żałuję, że w pierwszej turze tylko koszule wybralem. Natomiast wczorajszy wieczorny update jeszcze ciekawszy niż pierwsza tura. Teraz pora poczekać na kuriera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy wasza koszula dżinsowa tez tak mocno śmierdzi jakaś chemia? 
Ponadto pytanie dot garnituru o fasonie Washington- marynarka jest extremalnie długa- ok 10cm poniżej rękawa. Nie jestem przyzwyczajony do aż takiej długości aczkolwiek cenie w SS ze jako jedyni nie szyją damskich żakietów jak polskie marki. Czy skrócenie jej o 2-3 będzie widoczne w proporcjach? 
 

2D201925-C169-4EA1-AD7C-8E1625E21808.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.