Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Servetch napisał:

Niestety w moim rozmiarze nie ma nic ciekawego ;(

U mnie 42 +/-L w koszulach, 52 w marynarkach i 54 w płaszczach.

Jest sporo ciekawych koszul. Albo przecenione z 79 na 29, albo np. flanela Jort za 49. Był bardzo ładny klasyczny płaszcz wełna jedwab moher, ale akurat granatowy mam, więc się wstrzymałem. Kupiłem polo z długim rękawem Jort z czystego kaszmiru i po raz pierwszy denimowy popover 42L, bo w denimie SuSu już dwukrotnie brakowało mi długości w odróżnieniu do regularnych koszul.

Moim zdaniem warto czekać na ich outlet i celowo nic sobie nie kupiłem na święta i Black Friday. Wrzucę zdjęcia jak wszystko przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

Kupiłem polo z długim rękawem Jort z czystego kaszmiru i po raz pierwszy denimowy popover 42L....

Niestety w rozmiarze 40-7 polo i popoverów nie uświadczyłem, a szkoda. Nie wiem jak one wyglądają w przypadku rozmiaru nie long , a np. w stosunku do 40-7 ( mam denimową koszulę).

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, michau said:

Dokładnie.
Ale przynajmniej można sobie przejrzeć i się powkurzać, że się mieszka po złej strony Odry czy Bałtyku emoji23.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Można ewentualnie skorzystać z oferty jakiegoś przekierowywania paczek, sprawdziłem, że np. u mygermany kosztuje to ok 20 euro (cena zależy chyba od wartości i rozmiaru paczki).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Sienna już kupiona, gdy dojdzie to jeśli ktoś będzie ciekaw różnic w kroju to podzielę się spostrzeżeniami.   Mam tylko jedną myśl,  oferta damska już dużo bardziej różnorodna i w lepszych cenach niż męska (mam na myśli outlet). Moja żona jest w każdym razie szczęśliwa, zobaczymy czy równie szczęśliwa będzie po przyjściu przesyłek  :grin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona dostała różowy Teddy coat z Suistudio. Jestem mega zaskoczony jakością materiału. 50% wełna, 45% alpaka i tylko 5% poliamidu. Podobnej klasy (materiałowo) płaszcze męskie były minimum 2x droższe.

@artisan, tak. Outlet zwykle nie trwa dłużej niż 3-4 dni. A i tak po pierwszych kilku godzinach zostają niedobitki rozmiarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką i choć jestem z niej zadowolony to próbowałbym jednak ton jaśniejszą. Też granatową, żeby nie było, że light blue
Ten ciemny odcień granatu sprawia wrażenie dość formalnego ubioru. Przez to do zwykłych chino tj bez zaprasowanych kantów czy jeansów słabo pasuje. Odstaje poziomem.
Z doświadczenia wiem, że znacznie częściej sięgam po marynarkę w odcieniu jaśniejszym.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michau napisał:

Mam taką i choć jestem z niej zadowolony to próbowałbym jednak ton jaśniejszą. Też granatową, żeby nie było, że light blue emoji6.png
Ten ciemny odcień granatu sprawia wrażenie dość formalnego ubioru. Przez to do zwykłych chino tj bez zaprasowanych kantów czy jeansów słabo pasuje. Odstaje poziomem.
Z doświadczenia wiem, że znacznie częściej sięgam po marynarkę w odcieniu jaśniejszym.

Eee tam, model SuSu ma ją z szarymi dresami na gumkę, a Ty się przejmujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, model SuSu ma ją z szarymi dresami na gumkę, a Ty się przejmujesz
Hahaha.
Prawda to!
@eduardo zobacz tę https://zackroman.com/niebieska-marynarka-grant-w-krate
Nie jest to susu ale jakość zbliżona (produkcja zdaje się w tej samej fabryce), cena teraz bardzo dobra (przecena plus jest teraz rabat 30%). Mam od lata i bardzo dobrze mi się ją nosi. W rzeczywistości jest ton ciemniejsza niż na zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.