Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to jeszcze raz z inną koszulą. Będę wdzięczny za szczere opinie. 

Rękawy nadal do wydłużenia? 

Spodnie, jak rozumiem, do (mocnego?) skrócenia? 

Czy tylko ja mam wrażenie, że z przodu marynarka wygląda na średnio wytaliowaną/średnio leży? Kwestia wysokości guzika? 

Czy marynarka ma Waszym zdaniem odpowiednią długość? 

Martwią mnie dość mocno pomięte rękawy. Wina zaokrąglonych ramion? Da się to jakoś poprawić? 

 

P1190651.JPG

P1190653.JPG

P1190655.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być kwestia tego jak się ustawiłeś do zdjęcia. Nie jest to chyba naturalna pozycja rąk, taki przeprosi trochę ;-)
Polecam Ci też zrobić sobie filmik jak idziesz w marynarce. Obróć się też przed kamerą. Ruch wymusi bardziej naturalną pozycję i zobaczysz jak marynarka się faktycznie układa.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ostatecznie nie wiem już kompletnie, czy garnitur nadaje się do kosza, czy na ślub, który mam za dwa miesiące. Wklejam więc kolejną porcję zdjęć, na której starałem się stać jak najbardziej naturalnie :) (tylko marynarka, spodnie od innego kompletu). Doradźcie, błagam, czy z marynarką wszystko ok, czy coś do poprawy, czy najlepiej w ogóle do zwrotu. ;) 

 

 

P1190658.JPG

P1190662.JPG

P1190665.JPG

P1190667.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marynarka jest za krótka, przynajmniej w stosunku do korpusu.

2. Zakładając, że jest to Twoja normalna postawa, czyli jakoś nie usztywniłeś się niechcący, rękaw jest wszyty pod złym kątem, stąd te koszmarne marszczenia.

O dziwo, w ramionach wygląda znacznie lepiej, niż poprzednio.

Ja bym szukał innej. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pryczu napisał:

Dobra, ostatecznie nie wiem już kompletnie, czy garnitur nadaje się do kosza, czy na ślub, który mam za dwa miesiące. Wklejam więc kolejną porcję zdjęć, na której starałem się stać jak najbardziej naturalnie :) (tylko marynarka, spodnie od innego kompletu). Doradźcie, błagam, czy z marynarką wszystko ok, czy coś do poprawy, czy najlepiej w ogóle do zwrotu. ;) 

Dziwnie to wszystko wygląda, raczej niekorzystnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie travelera...

Zamówiłem szarego w kratę i aktualnie czekam na przesyłkę z innymi rozmiarami. Marynarka w rozmiarze 98 ma wymiary marynarki 94, z wyjątkiem rękawów (tutaj dla odmiany wymiar pasuje do 102).

Zamówiłem z ciekawości kolejny egzemplarz 98 oraz 50 i 52:) Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Czy to ogólna przypadłość Travelera?

Dodam, że przymierzałem inne marynarki/garnitury z tegorocznej kolekcji i nie zaobserwowałem tam aż takich odchyłek od normy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
27 minut temu, eduardo napisał:

Mając rodzinę w NL idzie wyżyć.

Oni ten outleet uruchamiają o jakieś konkretnej godzinie, czy od północy danego dnia?

I czy jest jakiś sposób będąc w PL podejrzeć co jest w outlecie czy zostaje tylko zdalnie przez kogoś będącego np. w NL?

 

W dniu 22.12.2018 o 20:44, tadamdam napisał:

(...) Najlepiej chyba zapisać się do newslettera na powiadomienie (na https://us.suitsupply.com/en_US/outlet) i poza tym śledzić wątki na Reddicie/Styleforum (np. https://www.styleforum.net/threads/suitsupply-nyc.250682/page-1199).

Jeżeli nie jesteś w stanie wejść na amerykańską stronę outletu (przekierowania): przejdź na stronę główną sklepu, ustaw Shipping destination na United States, i potem znów wejdź na stronę outletu.

Tak samo, tylko NL zamiast US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

zastanawiam się nad kupnem granatowego garnituru z SuSu, aby zaoszczędzić czas i uniknąć błędów zwracam się z prośbą o pomoc. Mam 184 cm wzrostu i ważę 75 kg, fit finder wylicza, że powinienem mieć r. 46.  Zastanawiam się nad trzema fasonami: Lazio, Washington i Havana. lecz obawiam się, że Havana i Lazio może być trochę przykrótka.  Czy przy tej wadze i wzroście warto się zastanawiać nad r. 94 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.