Jump to content

mblotek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About mblotek

 • Rank
  Zwykły
 1. @alexandra Mogłabyś powiedzieć, czy Twój partner ma rozmiar 44 w marynarkach, w ramach tego samego modelu, czy też niezależnie od modelu?
 2. @alexandra, dziękuję za radę
 3. TheMakowski, dzięki za sugestię. Poczekam czy jeszcze ktoś się wypowie.
 4. Michau, ta opcja nie wchodzi w grę. Zasobności portfela mi na ten manewr nie pozwala. Nie mniej dziękuję za sugestię.
 5. Szanowni Forumowicze, zwracam się z uprzejmą prośbą o doradzenie w wyborze odpowiedniej rozmiarówki, ponieważ, nie ukrywam, że mam w tym zakresie dość spory dylemat. Jestem zainteresowany nabyciem jednego z poniższych modeli z SuSu: https://eu.suitsupply.com/pl/suits/jort-granatowy-garnitur/P4080.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-paski-garnitur/P5463.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true https://eu.suitsupply.com/pl/suits/havana-granatowy-paski-garnitur/P5533.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true Problem polega na wyborze odpowiedniego rozmiaru. W ramach konsultacji z pracownikiem SuSu stanęło na rozmiarze 46, FitFinder sugeruje rozmiar 44... Z poprzednich wypowiedzi dostrzegłem jeszcze, iż jeden z Panów przy wzroście 185 cm z powodzeniem "wchodzi" w rozmiar 46. Na domiar moim standardowym rozmiarem jest 170/96/84, co oznacza (przynajmniej po wymiarach), że w żaden z tych rozmiarów (44,46) z punktu widzenia klatki piersiowej się nie dopnę. Panowie prosiłbym o poratowanie życzliwymi sugestiami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.