Jump to content

mblotek

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About mblotek

 • Rank
  Zwykły
 1. Szanowni Forumowicze, zwracam się z prośbą o wskazanie początkującemu elegantowi sklepów, outletów itp., w których zaopatrujecie się w wysokiej jakości eleganckie obuwie. Dziękuje za wszelką pomoc.
 2. Szanowni Forumowicze, prosiłbym o opinie co do jakości koszul firmy Emanuel Berg? Czy są tu posiadacze koszul tej firmy i rekomendowałyby jej produkty, czy raczej odradzały. Proszę o opinie.
 3. Szanowne Panie, Szanowni Panowie, zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich forumowiczów o drobną podpowiedź, z uwagi na dość poważny problem natury obuwniczej. Poszukuję eleganckich butów (oxfordy, brogsy, monki) w niestandardowym rozmiarze 38. Nie mam doświadczenia w markach produkujących obuwie eleganckie a na lokalnym podwórku (sieciówki) znaleźć but, który nie będzie zbyt duży stanowi istny horror i wyzwanie. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam wszelkie życzliwe dusze.
 4. @alexandra Mogłabyś powiedzieć, czy Twój partner ma rozmiar 44 w marynarkach, w ramach tego samego modelu, czy też niezależnie od modelu?
 5. @alexandra, dziękuję za radę
 6. TheMakowski, dzięki za sugestię. Poczekam czy jeszcze ktoś się wypowie.
 7. Michau, ta opcja nie wchodzi w grę. Zasobności portfela mi na ten manewr nie pozwala. Nie mniej dziękuję za sugestię.
 8. Szanowni Forumowicze, zwracam się z uprzejmą prośbą o doradzenie w wyborze odpowiedniej rozmiarówki, ponieważ, nie ukrywam, że mam w tym zakresie dość spory dylemat. Jestem zainteresowany nabyciem jednego z poniższych modeli z SuSu: https://eu.suitsupply.com/pl/suits/jort-granatowy-garnitur/P4080.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true https://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-paski-garnitur/P5463.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true https://eu.suitsupply.com/pl/suits/havana-granatowy-paski-garnitur/P5533.html?cgid=Suits&prefn1=colorID&prefv1=blue&pdp=true Problem polega na wyborze odpowiedniego rozmiaru. W ramach konsultacji z pracownikiem SuSu stanęło na rozmiarze 46, FitFinder sugeruje rozmiar 44... Z poprzednich wypowiedzi dostrzegłem jeszcze, iż jeden z Panów przy wzroście 185 cm z powodzeniem "wchodzi" w rozmiar 46. Na domiar moim standardowym rozmiarem jest 170/96/84, co oznacza (przynajmniej po wymiarach), że w żaden z tych rozmiarów (44,46) z punktu widzenia klatki piersiowej się nie dopnę. Panowie prosiłbym o poratowanie życzliwymi sugestiami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.