Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że len będzie się gnieść. Doprecyzuję więc swoje pytanie. Czy mieszanka jedwab/len będzie bardziej delikatna i bardziej gniotliwa od czystego lnu? 

Najchętniej kupiłbym jakąś mieszankę wełna/len, ale nie pojawiło się nic w przedsprzedaży o takim składzie spełniające moje oczekiwania kolorystyczne (najchętniej jasnoszary lub brąz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, owiec napisał:

Osobiście nie widzę połączenia lnu (marynarka) z jeansami. Te materiały są po dwóch różnych stronach jeśli chodzi o "ciężar"

Trochę OT bo nie dotyczy to SS. Lniane rzeczy mogą być grube i "ciężkie". Mam granatową lnianą marynarkę PRL (@Tanatos70 ma identyczną) która zdecydowanie nie jest letnia, a raczej jesienno-zimowa i bardzo ładnie komponuje się z flanelami, z dżinsami też chyba dałaby radę.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Trochę OT bo nie dotyczy to SS. Lniane rzeczy mogą być grube i "ciężkie". Mam granatową lnianą marynarkę PRL (@Tanatos70 ma identyczną) która zdecydowanie nie jest letnia, a raczej jesienno-zimowa i bardzo ładnie komponuje się z flanelami, z dżinsami też chyba dałaby radę.

Dziękuję za sprostowanie mnie :)
Zapamiętam! Do tej pory postrzegałem len jako materiał idealnie sprawdzający się w upalne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że czas pędzi nieubłaganie to powoli wchodzę w ten etap w życiu kiedy to rówieśnicy zawierają związki małżeńskie. Czekają mnie w wakacje dwa śluby i przy tym wesela. Powoli przygotowuję się na kupno garnituru. Dobrze jest mi w ciemnoszarym garniturze jednak zdecydowałem się na do bólu klasyczny granat czy niebieski jak nazywa producent. Z racji, że już sporo ostatnio wydałem na ubrania to kusi mnie garnitur Napoli. Jednak ma on wyściełane ramiona, a że sylwetkę mam nie najgorszą to czy nie byłoby lepiej dołożyć 200 zł i zakupić garnitur bez poduszek. Tylko nie wiem czy w tym sezonie będzie dostępna Havana granatowa.
Zastanawiam się też nad wyborem pomiędzy dwoma kolorami - poszukuję garnituru uniwersalnego, który będę mógł ubrać czy to właśnie na wesele lub inne okazje świąteczne czy na obronę pracy magisterskiej.
http://eu.suitsupply.com/pl/pre_order_suits/napoli-niebieski-gładki/P5181.html?cgid=pre_order_suits
czy ten
http://eu.suitsupply.com/pl/pre_order_suits/napoli-granatowy-gładki/P5229.html

Co do rozmiaru to w klatce mam 96 cm, natomiast w pasie 81 cm. Z tym, że cały czas ćwiczę i wymiary się zmieniają (a przynajmniej założenie jest takie, żeby w klatce było coraz więcej a w pasie przynajmniej stała liczba). Mam dość rozbudowane uda, ale małe łydki więc zapewne spodnie trzeba będzie oddać do przeróbki - czy jest sporo miejsca na uda? Bo zwężanie spodni od wysokości kolan jest możliwe w małym zakresie, gdyż spodnie będą przyjmowały dziwną postać. Dlatego lepiej dla mnie byłoby, aby mieć możliwość zwężenia ich po całej długości. O długość ramion jestem spokojny, bo w większości przypadków ubrania mają za długie rękawy i jestem zmuszony je skracać (nigdy nie zdarzyło mi się, aby przymierzana rzecz miała za krótkie rękawy).


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 50groszy napisał:

W każej sobie możesz zapłacić, lecz gdy chcesz wysyłkę do Polski to tylko w zł.

Dzięki za odpowiedź. Moja obawa dotyczyła tego, czy SuSu przypadkiem nie obciąża karty w euro niezależnie od wyboru płatności w złotówkach, czym kiedyś zasłynęła pewna znana, tania linia lotnicza i co skutkowało obciążaniem klienta wyższą kwotą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie odnośnie porównania rozmiarówki Lazio i Havany. Wiem, że takie pytania już padały, przeszukałem oczywiście wątek o SuSu i np. na stronie 105 (było to ok. 2 lata temu) ktoś napisał, chyba Hargin, że model Lazio który nabył w tym samym rozmiarze co Havana musiał "popuszczać" na plecach gdyż był zbyt ciasny a Havana była ok. Czy ktoś  kto aktualnie  ma oba garnitury (kupione ostatnio) może potwierdzić, że  nadal tak to wygląda ? Na stronie SuSu porównując wymiary obu modeli to  Lazio jest o centymetr szersze w klatce i o centymetr węższe w talii niż Havana.  Potrzebuję szarego garnituru do pracy, może być w kratkę lub nie.  Havana rozmiar 54 leży na mnie idealnie. Wydaje mi się jednak, że   Havana jest zbyt mało formalna stąd pomysł z Lazio. Czy powinienem spróbować Lazio w tym samym rozmiarze 54 czy jednak skierować się w stronę sprawdzonej Havany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2017 o 11:19, Bartek 00 napisał:

Miałem okazję ostatnio zamówić dwa rozmiary "słynnej" niebieskiej marynarki Havana z outletu. Niestety r. 54 był za ciasny w plecach, barkach i bicepsach, natomiast r.56 był za ciasny delikatnie w barkach i delikatnie w bicepsach oraz do delikatnego wytaliowania od połowy pleców w dół. 

Pytanie do was czy są jakieś inne kroje, które mogą mieć bardziej obszerne rękawy i najlepiej bez wypełnień w barkach (ew. w minimalne)?

Podbijam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest faktyczny odcień tej niebieskiej Havany, ale na zdjęciach wyglądała na mocno jaskrawą. Dla mnie już sam kolor jest mocno "letni". Powinna dobrze wyglądać ze spodniami w kolorach jasnoszarym, jasnobeżowym, białym oraz różnych wariacjach złamanej bieli, Bardziej odważne kolory spodni mogą ocierać się już wg mnie o "cyrkowość" całego zestawienia. Koszule również wybierałbym "bezpieczne", czyli białe oraz błękitne.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.