Jump to content

astaroth

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33

About astaroth

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, Lud oczekuje relacji z mistrzostw. Czekamy na zdjęcia i relacje jak poszło naszemu mistrzowi !
 2. astaroth

  Co mam dziś na sobie

  Co to za marynarka/garnitur ? Wygląda świetnie.
 3. astaroth

  poszetka.com

  Ja będę gotowy za jakieś 15 min Mam tylko pytanie o ile można popuścić koszule w tali na zaszewkach ?
 4. astaroth

  Suit Supply

  Czy ktoś wie czy poza literka B przy kodzie produktu jest jakaś różnica pomiędzy: https://eu.suitsupply.com/pl/coats/granatowy-płaszcz/J461.html?cgid=Coats a https://eu.suitsupply.com/pl/coats/granatowy-płaszcz/J461LB.html?cgid=Coats
 5. Panowie można poszerzyć garnitur w klatce piersiowej i tali o 2 cm ?
 6. astaroth

  Suit Supply

  Panowie, Noszę normalnie ss 50, choć lazio jest na styk. Zastanawiam się czy powinienm kupić płaszcz w rozmiarze 50 czy może 52. Jakie są wasze doświadczenia z rozmiarówką płaszczy ?
 7. Panowie, noszę w zależności do kopyta 42-43, i zastanawiam się jaki rozmiar prążkowanych skarpetek z bawełny pandemia będzie pasował 41-42 czy 43-45. https://pedemeia.pt/en/shop/men/men-basics/2211-meia-canelada-homem-100-algodao-mercerizado-fil-decosse/ Czy z waszego doświadczenia lepiej brać większe, czy mniejsze i czy bawełniane skarpetki pandemia też się kurczą, tak jak wełniane ?
 8. astaroth

  Yoox

  Ja mogę dołączyć z zamówieniem na 45 Eur, jeżeli temat aktualny.
 9. Cześć,

  mógłbym prosić linki do koszul albo zdjęcia jak zdecydujesz których nie zatrzymujesz :)

  Pozdrawiam

   

 10. astaroth

  Suit Supply

  Jaki jest kod ? Wpisałem mail ale nic nie przychodzi.
 11. Bardzo chętnie wezmę udział. Żona również. Pozdrawiam
 12. astaroth

  Embassy of Elegance

  Dlaczego przy lekkim wypełnieniu będzie łatwiej uzyskać łezkę ? Chyba że czegoś nie zrozumiałem
 13. astaroth

  TK Maxx

  Dla mnie Loake Churchill są bardzo klasyczne i ładne. Faktycznie jest to bardzo angielskie szerokie kopyto.
 14. astaroth

  [WARSZAWA], przeróbki, dopasowanie

  W tej chwili jeżdżę ze skomplikowanymi przeróbkami do Krakowa, z którego zresztą niedawno się przeprowadziłem i gdzie polecałem na forum zakład Lord i Pracownie u Krawcowej na ul. Wawrzyńca. Znam polecanych na forumkrawców, nawet wiem kiedy kto sie rozchorował. Faktycznie nie mam problemu z poruszaniem i choć korciło mnie żeby wstawic zdjęcie wózka dla kolegi ktoremu łatwo przychodzą oceny, to powód jest inny i prostszy. Dużo pracuję i ciężko mi się wyrwać z pracy, wiec w przerwie na lunch/obiad/drugie śniadanie z czystego lenistwa wolalbym mieć blisko zwłaszcza, ze chodzi mi o raczej mniej skomplikowane przeróbki. Ponadto pozostaje prozaiczny powód, a mianowicie że chciałbym również zjeść wspomniane posiłki. Nazwijmy to wygodnictwem i brakiem poświęcenia dla sartorialnych uniesień:) Chyba że kolega zna zaklady otwarte 24h Jednak w związku z dużym i niestosownym zaweżeniem pytania, wszystkich urażonych kolegów serdecznie przepraszam. Jednocześnie, bez ironi, stwierdzam, że warto było, choćby dla tego żeby będąc na forum prawie 7 lat, wkońcu zostać wyszydzonym przez legendarnego kolegę #xkoziol :)) Starałem sie napisac post z polotem ale po jego ponownej lekturze muszę stwierdzic, ze kolega #xkoziol jest jeden, a inni tak jak ja silący się na drobne złośliwostki to już tylko marni plagiatorzy
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.