Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba się sugerować zawsze przynależnością danego ubrania do kolekcji. Nie raz już było tak, że marynarka, czy garnitur wchodziły w kolekcji jesień - zima, a później były oznaczone jako wiosna-lato, w kolejnym sezonie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, astaroth napisał:

Panowie,

Jakieś pomysły z czym nosić niebieską havane z tegorocznego outletu. Co ciekawe z opisu wynika że jest to model jesienno zimowy, a mnie ona bardziej pasuje jako marynarka letnia, materiał wydaje się dosyć przewiewny. Co myślicie

Ja noszę tą marynarkę z jasnoszarymi  lub beżowymi spodniami (również z ostatniego outletu),   błękitną lub jasną  koszulą (np w delikatną kratkę) czasem białą, gdy jest zimno to t granatowy cienki kardigan plus ciemnoniebieską koszulę w kratkę windowpane  wraz z szarym  wełnianym krawatem (zaskakująco udany zestaw). Uważam, że marynarka nie jest trudna do tworzenia zestawów. Zgadzam się, że jest to model raczej letni niż jesienno- zimowy. Mi to wcale nie przeszkadza tym bardziej, że kolor wcale nie jest taki jaskrawy jak na zdjęciach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, owiec napisał:

A dokładają do sklepu w trakcie trwania kolekcji? Bo takiego popytu się nie spodziewałem i planowałem zamawiać granatowy garnitur Napoli w rozmiarze 46, a tu już go nie ma :shock:

 

4 godziny temu, Erkas napisał:

Nowa kolekcja wiosna/lato już chyba w calości dodana do sklepu internetowego. 

Klasyki -gladkie , granatowe lazio/napoli z welny - znikają w oczach.

Pozdrawiam

Spokojnie to jest poczatek a nie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi dzień mojego wesela planowałem uszyć projekt aksamitnej marynarki w kolorze Royal blue i juz kupiłem nawet materiał, ale z racji tego., że rozmiar 50 idealnie na mnie leży kupiłem Jorta z klapami w szpic i szczerze powiem,  że jestem zachwycony tą marynarką - nie wiem czy uszylbym lepszą :Jackets_Blue_Plain_Jort_C886_Suitsupply_Online_Store_1.jpg.5654ca301eae5d74a6eff84441b2fa54.jpg

Czy są na rynku jakieś szczotki do czyszczenia takiego materiału ( bawełna + jedwab)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten garnitur z nowej kolekcji

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-niebieski-kratka/P4926.html

Nurtuje mnie jednak pytanie jak z trwałością  takiego garnituru w codziennej eksploatacji,  może ktoś ma doświadczenia z tą mieszanką wełny i kaszmiru z SuSu. Czy lepiej dać sobie spokój i kupić coś z czystej wełny. Zaznaczam, że po prostu podoba mi się ten kolor i wzór a  nie zależy na obecności kaszmiru. Chyba, że to faktycznie podnosi komfort użytkowania takiego garnituru, wtedy  nie będę wybrzydzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kaszmir jest mocno przereklamowany, szczególnie w tej klasie cenowej i w takim wkładzie w tkaninę.

Z trwałością nie widzę problemów, ale noszę ten garnitur ze 2-3 razy w miesiącu, tylko zimą, od roku.

Mając dwie identyczne tkaniny, jedną z kaszmirem, drugą bez, nie dopłaciłbym. Ale tutaj nie masz wyboru - chcesz ten garnitur, bierzesz z kaszmirem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację otrzymałem od miłej pani na infolinii. Potem konsultant na FB zaprzeczył, ale mimo to posłałem im maila z pytaniem czy taka opcja jest. Właśnie przyszła odpowiedź:

Dear Mr. ...,

Thank you so much for your message.
Unfortunately I do not have samples of all our DYOS fabrics. I will ship you the following samples:

540.901/263
486.367/4
586.861/781
886.601/5966
561.201/9

If you need any further assistance, please do not hesitate to contact me again.

Kind regards, 

Nadal jednak trochę mnie dziwi to jak od jednego konsultanta słyszę jedno, od innego drugie, a to już nie pierwsza taka moja sytuacja.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jesteśmy przy temacie próbek tkanin, to zapytam, bo mnie to teraz zastanowiło.

Gdy kupuję marynarki/garnitury od SuSu, to zawsze dołączone są dodatkowe guziki oraz skrawek tkaniny?

W jakim celu ta tkanina? Czy jak powstanie dziura, to krawiec będzie mógł dzięki temu to naprawić? No ale jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was zapytanie,

 

Biorąc pod uwagę ceny marynarek nie macie odczucia, że bardziej sensowniej jest kupić cały garnitur w SS niż marynarkę? Czy ktoś miał ten dylemat moralny? Szczególnie adresuje do tych co faktycznie bardziej kompletują rzeczy oddzielnie i uniwersalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba jedną marynarkę od SuSu i to z outletu, a kilkanaście garniturów. Jakoś nie przekonywała mnie relacja ceny do jakości w marynarkach. Wiele z garniturów wybierałem pod kątem możliwości wykorzystania marynarek osobno, a czasem nawet mixując je między sobą. Często wyjeżdżam i możliwość wzięcia 2 garniturów i zrobienia z nich 3-4 zestawów jest dla mnie kluczowa. 

 

Marynarki na półpodszewce również występują w garniturach. Niektóre lniane Havany i Washingtony z nakładanymi kieszeniami (nie wiem jak w tej kolekcji, ale we wcześniejszych bywało). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2017 o 22:12, artisan napisał:

Podoba mi się ten garnitur z nowej kolekcji

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-niebieski-kratka/P4926.html

Nurtuje mnie jednak pytanie jak z trwałością  takiego garnituru w codziennej eksploatacji,  może ktoś ma doświadczenia z tą mieszanką wełny i kaszmiru z SuSu. Czy lepiej dać sobie spokój i kupić coś z czystej wełny. Zaznaczam, że po prostu podoba mi się ten kolor i wzór a  nie zależy na obecności kaszmiru. Chyba, że to faktycznie podnosi komfort użytkowania takiego garnituru, wtedy  nie będę wybrzydzał :)

Wczoraj przyszedł w/w garnitur. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć jakie są wrażenia po pierwszym kontakcie z tą tkaniną to potwierdzam słowa @Servetch że te 10 % kaszmiru jest mało zauważalne i w sumie chyba nie warto dopłacać, choć trzeba jednocześnie przyznać, że materiał jest przyjemny w dotyku, lekki i ciepły zarazem.  Ja w sumie bardziej kierowałem się kolorem i wzorem niż składem i dlatego garnitur uważam za trafiony, poza tym  jest łatwy do rozkompletowania a taki cel  mi przyświecał.  Leży dobrze choć nie tak idealnie jak Havana w tym samym rozmiarze. Gdybym był węższy w talii to rozważałbym wymianę rozmiaru z 54 na 52 ;-).  Lazio jest o centymetr szersze w klatce i centymetr węższe w talii niż Havana,  wygląda na to jednak że należy celować w ten sam rozmiar obu modeli, a zamiast narzekać lepiej popracować nad sylwetką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2017 o 15:06, Orlin napisał:

A jak jesteśmy przy temacie próbek tkanin, to zapytam, bo mnie to teraz zastanowiło.

Gdy kupuję marynarki/garnitury od SuSu, to zawsze dołączone są dodatkowe guziki oraz skrawek tkaniny?

W jakim celu ta tkanina? Czy jak powstanie dziura, to krawiec będzie mógł dzięki temu to naprawić? No ale jak?

@Orlin chcesz dobrać jakiś dodatek do marynarki, to nie musisz mieć jej na sobie albo w torbie, tylko na podstawie tego skrawka masz taką możliwość. Jest to o tyle wygodne że możesz mieć ze sobą ich więcej, a nie wieziesz za sobą wieszaka na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? A już myślałem, że jest jakiś cudowny sposób na przedłużenie żywotności marynarki....

Co do doboru dodatków, to takie dopasowywanie wydaje mi się trochę naciągane. Wolę dobierać intuicyjnie i tak, żeby wiele dodatków pasowało do wielu marynarek. No ale może ja mam po prostu większą wyobraźnię niż sądzą specjaliści z Susu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.