Jump to content

robin

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About robin

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś ostatnio realizował zwrot w firmie Benevento? Ja nie mogę się doprosić należności za zwrócony towar. Zwrot zostal zarejestrowany ponad miesiąc temu, a pieniądze do dzisiaj nie zostały przelane na moje konto, pomimo kilkukrotnego kontaktu mailowego i zapewnień, że przelew został wykonany.
 2. Gdzies była mowa o szarym garniturze z tropiku... kiedy bedzie dostępny? Możecie coś więcej o nim napisać?
 3. Ktoś chętny na krawat od Millera? Chętnie kupie 1 lub 2 i potrzebuje kogoś do 3.....
 4. Czy któryś z Kolegów posiada spodnie http://www.benevento.pl/spodnie-garniturowe/194-spodnie-welniane-120s-jasno-szare.html#/31-obwod_pasa_-32/29-dlugosc_spodni_-30/102-kroj_spodni_-regular i mógłby pokazać zdjęcia "real foto". Ewentualnie napisać pare słów jak sprawdzają sie spodnie.
 5. Ok rozumiem moje pytanie rzeczywiście nie było zbyt precyzyjne. Dzieki za odpowiedź. Na dzień dzisiejszy nie mam nic z SuSu i stąd drugie pytanie: Czy któryś z modeli ma spodnie z choć trochę wyższym stanem?
 6. Panowie nie wiem czy to dobre miejsce na zadanie tego pytania, jeśli nie to niech Moderator przeniesie. Potrzebuje garnitur do pracy i pytanie co lepsze Garnitur od Millera (za chwile preorder) czy SuSu?
 7. To ja jeszcze zadam jedno pytanie: czy istnieje możliwość zamówienia Phinixa w kolorze Onyxa?
 8. Możecie zdradzić średnia cenę koszul u MT?
 9. Ja mam dwa pytania : Czy możliwość przymiarki we wrześniu w Warszawie jest już potwierdzona na 100% Czy mogę zamówić w ciemno garnitur do 31 sierpnia, a rozmiar wybrać podczas przymiarki ? W grę wchodzi tylko Warszawa do Poznania mam nie po drodze...
 10. To ja dopytam jeszcze czy jeśli w trakcie trwania preorderu zapłacę za garnitur bez mierzenia (ufam Wam :)) to czy mogę go później wymienić na inny rozmiar jeśli nie trafię ?
 11. Czy planujecie możliwość przymiarek garnituru w innych miastach niż Poznań ?
 12. Rewelacyjna wiadomość . Zaraz zabieram się za przeglądnięcie strony i napisanie maila z tym co bym chciał przymierzyć. Myślę, że w targów wrócę już z nowymi Yanko .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.