Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla komfortu psychicznego zawsze korzystam z pralni, którą poleca mój krawiec. Po pierwsze - jest sprawdzona jakość, po drugie - gdyby coś się stało, to możesz mieć pretensje również do krawca.

bialykolnierzyk to dobry wybor; z 5 a sec mam złe doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla komfortu psychicznego zawsze korzystam z pralni, którą poleca mój krawiec. Po pierwsze - jest sprawdzona jakość, po drugie - gdyby coś się stało, to możesz mieć pretensje również do krawca.

bialykolnierzyk to dobry wybor; z 5 a sec mam złe doświadczenia.

A co poleca Twój krawiec? Właśnie bialykolnierzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę gdzieś w Polsce tradycyjne manekiny krawiecie na metalowych podstawach z kółkami?

Manekiny takie ma obecnie w swoich salonach Bytom. Kiedyś widziałem takie manekiny w Flaming&Co (chyba firma Tailor's NY), ale nie wiem czy mają je jeszcze w ofercie.

Coś takiego mam na myśli:

Dołączona grafika

http://www.kennettlindsell.com/pdf/Gent ... assics.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę gdzieś w Polsce tradycyjne manekiny krawiecie na metalowych podstawach z kółkami?

Manekiny takie ma obecnie w swoich salonach Bytom. Kiedyś widziałem takie manekiny w Flaming&Co (chyba firma Tailor's NY), ale nie wiem czy mają je jeszcze w ofercie.

Coś takiego mam na myśli:

Dołączona grafika

http://www.kennettlindsell.com/pdf/Gent ... assics.pdf

Szukałem niedawno manekina krawieckiego w wersji damskiej na prezent dla córki i popatrzyłem na allegro, tam są chyba wszyscy polscy producenci i importerzy. Ja kupiłem od jednego z nich bez licytacji, bo zamówienie ustawiłem indywidualnie (3 koszulki zamiast jednej i rozmiar, którego na licytacji nie było). Dostarczyli kurier 24 godziny. Nie patrzyłem, czy są na allegro nóżki z kółkami, ale kilka telefonów pozwoliło mi się zorientować, że ich oferta poza allegro jest szersza. Warto zadzwonić lub zerknąć na strony internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy białykołnierzyk mocno dopiera białe koszule? moje z mankietem na spinki są (bynajmniej nie po wielu użyciach) lekko poszarzałe na krawędziach mankietu, ciekawe, czy daliby radę to doprać

Miejsca poszarzałe upierz w paście bhp, wypłucz i upierz normalnie w proszku do białego prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spróbowałem tak...i mam plamę...

A zjadłeś czekoladę razem z kawałkiem materiału, który zabrudziła? Bo rozumiem, że o to chodziło Rolandowi. Należy delikatnie wygryźć zabrudzone włókna, jednocześnie pozostawiając inne w spokoju. Dopiero poźniej ewentualnie pralnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może udałoby się rozbić czekoladę pomiędzy włóknami elektryczną szczoteczka do zębów klasy "ultrasonic"? .. wcześniej gajer należy lekko schłodzić w lodówce.

Taki sam efekt uzyskasz podaczas wizyty u stomatologa przy okazji zabiegu usuwania kamienia. Można poprosić, żeby przejechał też po włóknach. Jeżeli to nie będzie sweter z włóczki to powinien bez problemów się zgodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.