Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

:roll::lol:

Jedno pytanie - czy rozumiesz znaczenie słowa ODD? A jeśli nie, to czy nie przyszło Ci do głowy sprawdzić je w słowniku?

Nie przyszło mi sprawdzać znaczenia tego słowa, bo wiem co oznacza słowo "nieparzysty".

Teraz moje pytanie: Do czego dążysz zadając mi powyższe pytanie?

Co mam powiedzieć kobiecie czy mają państwo nieparzyste spodnie, tak? Ty byś tak zrobił, prawda?

Jak dla mnie temat się wyczerpał, ale proszę Kobe o udzielenie mi odpowiedzi, bo nie wiem czy chcesz udzielić pomocy, czy chcesz dopiec komuś głupim pytaniem na poziomie nastolatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odd" jest określeniem względnym - oznacza to, że są inne niż zestawiona z nimi marynarka.

Czyli z filozoficznego punktu widzenia - gdy kupujesz same spodnie to zawsze są odd (jeżeli masz w domu marynarki z innej tkaniny) albo zawsze są nie odd (jeżeli masz już taką marynarkę i właśnie skompletowałeś garnitur).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll::lol:

Jedno pytanie - czy rozumiesz znaczenie słowa ODD? A jeśli nie, to czy nie przyszło Ci do głowy sprawdzić je w słowniku?

Nie przyszło mi sprawdzać znaczenia tego słowa, bo wiem co oznacza słowo "nieparzysty".

Teraz moje pytanie: Do czego dążysz zadając mi powyższe pytanie?

Co mam powiedzieć kobiecie czy mają państwo nieparzyste spodnie, tak? Ty byś tak zrobił, prawda?

Jak dla mnie temat się wyczerpał, ale proszę Kobe o udzielenie mi odpowiedzi, bo nie wiem czy chcesz udzielić pomocy, czy chcesz dopiec komuś głupim pytaniem na poziomie nastolatka.

Grzecznie spełniam prośbę - swoim pytaniem chciałem Ci pomóc. Być może nie zauważyłeś, ale ostatnie 2 strony to kpiny i złośliwości forumowiczów skierowane w Twoją stronę. A każdy Twój kolejny wpis świadczył o tym, że nie rozumiesz, że NIE MA spodni będących "typu odd" per se.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do tych złośliwości, toteż potraktowałem je normalnie, jak gdyby nigdy nic, bo coś co zazwyczaj nazywa się szyderstwo, jakoś przyrosło trochę do tego forum.

Przepraszam Kobe, odebrałem to trochę inaczej. :)

Już wiem co znaczy to magiczne słówko odd, chciałem grzecznie zapytać o wolne tłumaczenie, a się taka burza rozpętała, jakby nie było ważniejszych spraw.

Wy to wiecie doskonale, a ja nie wiedziałem, a że wyszło jak wyszło to tego się spodziewałem.

Ostatecznie EOT !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to spodnie od dresu ubranego do marynarki są odd trousers, ale ubrane do kompletnego dresu już nie są, tak samo spodnie od garnituru ubrane do kurtki dresowej będą odd trousers. To nie jest takie trudne. Idziesz do sklepu i prosisz o spodnie.

Tylko musisz koniecznie zastrzec by nie były z identycznego materiału jak którakolwiek z Twoich odd jacket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Krótkie pytanie, gdzie można dostać krawaty dziergane we Wrocławiu, ewentualnie via internet?

pozdrawiam,

Krótka odpowiedź, pewnie we Wrocławiu u dziergających :D

Bardzo zabawne :D

Cieszę się, że Ci podobała moja odpowiedź :D bowiem trudno na tak precyzyjne pytanie udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi :( nikt na forum nie chciałbym Ciebie wprowadzać w błąd. Podaj kilka szczegółów to może ktoś coś będzie wiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga...

"dziergane via internet" są znacznie droższe, z uwagi na bardziej skomplikowany proces wirtualnego hand made.

najdroższe są dziergane we Wrocławiu i jednocześnie w internecie /dla koneserów i snobów raczej/.

Świetna odpowiedź. Muszę taki zdobyć, albo samemu via ibnternet wydziergać. W kovu snobem jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga...

"dziergane via internet" są znacznie droższe, z uwagi na bardziej skomplikowany proces wirtualnego hand made.

najdroższe są dziergane we Wrocławiu i jednocześnie w internecie /dla koneserów i snobów raczej/.

Świetna odpowiedź. Muszę taki zdobyć, albo samemu via ibnternet wydziergać. W kovu snobem jestem. :lol:

Wyjmuj włóczkę z szuflady, druty, a ja już siadam do netu i wydziergam Ci w prezencie świątecznym :D

Dziergaj do bólu! Zadziergamy się na śmierć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy może ktoś polecić sprawdzone poprawki krawieckie na warszawskiej Ochocie/Szczęśliwicach, ewentualnie w Centrum?

Chodzi o standardowe skracanie rękawów i nogawek, które robię w każdych spodniach i marynarkach RTW. Nie mam zamiaru z tymi banalnymi zadaniami biegać do drogich krawców polecanych w przewodniku miejskim, ale jednocześnie mam już dość każdorazowych dyskusji o "nieodpowiedniej" długości u osiedlowych krawcowych, których usługi dotąd wypróbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pokazać pani paluszkiem - o tutaj - albo określić, ile dokładnie ma wystawać koszula. To drugie wyjście jest o tyle lepsze, że w razie czego można reklamować (oczywiście dla tej samej koszuli) i poprawka powinna być za darmo.

Ja też mam z tym (rękawy i nogawki) ból głowy. Niestety, czasami trzeba skrócić powtórnie, pomimo wcześniejszej starannej przymiarki. Nie wiem, z czego to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pokazać pani paluszkiem - o tutaj - albo określić, ile dokładnie ma wystawać koszula. To drugie wyjście jest o tyle lepsze, że w razie czego można reklamować (oczywiście dla tej samej koszuli) i poprawka powinna być za darmo.

Ja też mam z tym (rękawy i nogawki) ból głowy. Niestety, czasami trzeba skrócić powtórnie, pomimo wcześniejszej starannej przymiarki. Nie wiem, z czego to wynika.

Cóż, tak też robię, ale zawsze oznacza to 10 minut dyskusji i komentarze, że "tak się nie robi", "pan to widzi ze złej perspektywy", "będą to typowo przykrótkie spodnie", "rękaw marynarki musi zasłaniać kostkę kciuka" oraz mój faworyt "haha, już rozumiem pan chce ten znaczek firmowy na mokasynkach pokazywać" (do tej pani już się więcej nie wybrałem...). A niestety (?) nie jestem typem aroganckiego klienta, który żąda i wymaga.

Mam wrażenie, że czasem dla świętego spokoju kończą dyskusję, a potem robią i tak po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą święta, czasu na zakupy nie mam, a nie zamówię wszystkiego do domu, bo domownicy się połapią. Wymyśliłem, że dostaną wszyscy - jak leci - portfele, torebki i teczki z wittchena. Mniej więcej wiem, czego szukać po przejrzeniu ich strony internetowej. Pytanie: jaka jest +/- różnica cen pomiędzy salonem, a e-sklepem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą święta, czasu na zakupy nie mam, a nie zamówię wszystkiego do domu, bo domownicy się połapią. Wymyśliłem, że dostaną wszyscy - jak leci - portfele, torebki i teczki z wittchena. Mniej więcej wiem, czego szukać po przejrzeniu ich strony internetowej. Pytanie: jaka jest +/- różnica cen pomiędzy salonem, a e-sklepem?

Prosze Cie, nie łatwiej zlapac za telefon, zadzwonic do sklepu i zapytac ile kosztuja interesujace Cie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.