Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce: jakość, kompetencje sprzedawcy


gribojedow

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co rozumiemy przez łatwe - jeżeli nikt nie miał igły w ręce wcześniej to na pewno to dobrze nie wyjdzie. Jednakże uszycie samej koszuli wymaga o wiele mniejszych umiejętności niż marynarka. Jeżeli ktoś wcześniej hobbystycznie zajmował się prostym krawiectwem, to nie będzie miał z tym problemu. A jeżeli ktoś dopiero chciałby spróbować, i nawet dysponuje już starą maszyną do szycia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby popróbować na sucho szycie, rozpruć całkowicie starą koszulę do wyrzucenia, co ma dobre wymiary, zrobić z takich części wykrój na nową koszulę i spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dziurek to są dwa wyjścia - albo nauczyć się robić ręcznie obszywane dziurki bespoke (bardziej bajeranckie) albo kupić maszynę do szycia z opcją robienia dziurek (ale tutaj nie wiem jak to wyjdzie w porównaniu do maszyny służącej tylko do robienia dziurek ). Albo też szyć koszulę z plisą, wtedy namęczyć będzie się trzeba tylko z trzema widocznymi dziurkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO spodnie, ale to głównie z uwagi na akie elementy koszuli jak kołnierzyk i dziurki. Obydwa bardzo widoczne, wymagające dodatkowych umiejętności niż tylko prowadzenie szwów.

W spodniach też mamy dziurki na guziki, dodatkowo kieszenie bardzo często z patkami. Zaletą spodni jest to, że grubsze materiały są bardziej wybaczalne dla naszych błędów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Oh, to nie o to chodzi, świat się nie zawali, nawet nie mam pojęcia czy z ich oferty skorzystam.

Chodzi o to, że jeśli bank ma być otwarty o 9:00, to chciałbym, żeby był otwarty o 9:00. Jeśli spektakl w teatrze ma się rozpocząć o 20:00, niech rozpocznie się o 20:00. Jeśli sklep ma działać od 25 września... niech działa :) Chociaż z drugiej strony bardzo zdziwiony nie jestem, w IT mało jest projektów bez poślizgów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bytomia ostatnio jak mierzyłem u nich garnitur ok. 2 tygodnie temu, sprzedawca przekonywał mnie że nie ma sensu upierać się przy szczuplejszych spodniach. Co środę jest krawcowa w piątek sobie odbiorę - mówił. 86 cm można łatwo zebrać żeby było 81 cm. Teoretycznie można zamienić u nich spodnie w garniturze, ale w praktyce wybór był mniejszy jak w Vistuli. Tam kobieta przejęła się przynajmniej tym że garnitur nie jest dopasowany , i zasugerowała że może sprowadzić do sklepu inny i go sobie przymierzę.

PS.

w IT mało jest projektów bez poślizgów :P

jedna z lepszych książek jaką czytałem o zarządzaniu projektem IT "Marsz ku klęsce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massimo Dutti - kolekcja NYC

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/ ... TION%2BMEN

Ciekawa kolekcja. Ceny wyższe niż standardowo.

Ciekawi mnie rozwiązanie w marynarce dwustronnej :shock: Czy jest zapinana raz na jedną raz na drugą stronę ? :roll:

Może być raz męska a raz damska ;) Równie dobrze może mieć na obu połach dziurki i takie guziki:

Dołączona grafika

Cały czas zastanawiam się jednak po co? A być może dwustronność oznacza jeszcze coś innego. Bo np. szlice też będą dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.