Jump to content

bartazz

Użytkownik
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

bartazz last won the day on February 11 2014

bartazz had the most liked content!

Community Reputation

134

About bartazz

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Od niedawna jest także opcja zamówienia w Polsce. http://kalta.pl/rekawiczki-z-pekari.html
 2. Koszule z marszczonymi rękawami mają w swojej ofercie m.in. Isaia i Finamore. Zapytaj się dziewczyny/żony/mamy/babci jak się wszywa tzw. "bufiaste rękawy" i będziesz wszystko wiedział na ich temat.
 3. Czasami, jako "cavalry/military hem" określa się skośne zakończenie nogawki (z przodu wyżej, z tyłu niżej), ale czy o to chodziło w tym przypadku, tego nie wiem. Najlepiej napisać do sklepu i tam się dowiedzieć. Pozostałe, moim zdaniem się zgadzają, ale najlepiej zapytać u źródła.
 4. Te buty krążą po różnych tematach. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/265-ciekawe-buty-fotografie-opisy-itpitd/?p=27360
 5. Zakładki wynikają z orientalnej proweniencji pasa. Miały one naśladować wygląd pierwowzoru. Klasyczny pas występuje tylko z poziomymi zakładkami.
 6. Słynny brązowy smoking w zestawieniu z innymi, mniej lub bardziej klasycznymi strojami wieczorowymi.
 7. Najpierw "museum calf", teraz "marmurek". Chyba faktycznie zaczyna się tworzyć jakaś nowa moda na takie skóry. Dodatkowo, trochę ręcznego szycia od włoskich szewców :
 8. Ciekawa (moim zdaniem) cholewka od Pana Myhre.
 9. Norwesko-brytyjski duet egzotyczny.
 10. Żadna z tych par nie posiada skóry lakierowanej
 11. Jakie odczucia odnośnie asortymentu?
 12. http://www.cutterandtailor.com/forum/index.php?showtopic=712
 13. Zgadzam się w sprawie kołnierza, ale odnośnie dziurek:
 14. Dlaczego miał trzy zagniecenia, to już musisz zapytać się poprzedniego właściciela, albo kogoś, kto go składował. Jeśli dobrze widzę, jest to wersja do noszenia w taki sposób: W tym modelu wystarczy ruch nr 7. Dodatkowo, do noszenia go w taki sposób, potrzebna jest specjalna szpilka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.