Jump to content

Denior

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Denior last won the day on September 20 2018

Denior had the most liked content!

Community Reputation

323

About Denior

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,077 profile views
 1. Parę dni temu spełniłem marzenie o Speedy'm. Co prawda to nie moonwatch, tylko Reduced, ale jakoś z ręki nie chce zejść Cos w sobie jednak ma. Ten wygląd, kształt uszu ❤
 2. Kurde, rzeczywiście. Podpisany na odwrocie.Glupio wyszło Przez ten pasek "dorzuciłem" do zakładanego wcześniej budżetu na używanego Alpinista. Oferta trafiła się pod nosem, choć już miałem kupować nówkę na eBayu.
 3. Świeży nabytek, choć długo planowany. Tak długo że, zdarzyli przestać go produkowac 😂😂
 4. Po prawie 3latach od tego postu marzenie jest w trakcie realizacji... wolnych chwilach, dla przyjemności poruszam się tym: Wyszło zupelnie inaczej niż w postach sprzed tych 3 lat. Nie wersja europejska GT 218KM po 98r., a japońskie STI 280km z 97 wersja 3, jednak konwersja kierownicy na drugą stronę. Imprezy WRX STI w pierwszej karoserii, czyli GC8 wychodziły tylko i wyłącznie na Japonie(JDM;). Kupiłem sprawnego, jeżdzacego japończyka RHD, lekko rozbitego i włożyłem do "nowej" budy wolnossaka europejskiego. Mimo ze karoserie niczym się nie różnią własciwie, mają te same mocowania, miejsca gwintów itp to zajeło mi to 9 miesięcy żeby wyjechać na drogę. Proces poprawek i udoskonalanie ciągle trwa. Może kiedyś sie zakończy
 5. Denior

  TK Maxx

  Wczoraj Pasaż Łódzki, singlemonki 1880 - uk7, ja ich nie wzialem, moze jeszcze czekaja.
 6. Denior

  TK Maxx

  Wczoraj do Loake Strand dołączyły monki Loake Cannon z Manufaktury. W Pasażu więcej Loaków, w Manu to w sumie była jedyna wartościowa para. Po za nią były czarne sztyblety, ale z foliowanej, plastikowej skóry, z linii Shoemakera lub nawet L1. Zamszowe Loake Cannon, uk7F, pasują na mnie, przymierzając na dywanie, ale mam je zapięte na ostatnią dziurkę. Obawiam się że po rozchodzeniu ich zrobią się luźniejsze, a brak już możliwości zapięcia ciaśniej. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe Loaki 6-7uk z tikejowego wysypu to chętnie się wymienię za Cannony.
 7. Denior

  TK Maxx

  Nie, a pytałem o to. Jak nie ma przy butach to nie ma. Moje loaki to drobne secondsy, ale odzież dziewicze, te załamania to ja zrobiłem podczas przymiarki.
 8. Denior

  TK Maxx

  W Łodzi, w pasażu, nadal trochę Loakow 1880 jest, głównie 6-7uk. Zamszowe loafersy 42,5 nadal sa. Mahoniowe Loake Strand wyszły ze mną ze sklepu Są jeszcze 3 pary Bakerów 44-45
 9. Denior

  Alfred Sargent

  Na liście nie widzę monków, na zdjęciach są 2 modele. Będą dostępne jakieś Mońki czy zdjęcia jedynie prezentują kopyta a nie cały model buta ?
 10. Jeśli ilość miejsc zostanie rozszerzona lub ktoś zrezygnuje, to piszę się na jeden pasek.
 11. Denior

  TK Maxx

  Todsy w Łodzi za 699zł: A to moj zakup za 36zł, wlasnie sie rozciągają na prawidłach
 12. Denior

  Alfred Sargent

  Znalazlem dziś chwile na zrobienie zdjeć w dziennym świetle. Drayton 48last 7uk G
 13. Denior

  TK Maxx

  Na Marszałkowskiej byłem chyba raz, ale w Łodzi i w miastach gdzie byłem w tikejach, poszetki są umieszczone razem z krawatmi. Czasem luzem, czasem na "wieszaku" na tych samych pałąkach co krawaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.