Jump to content

PawelR

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About PawelR

 • Rank
  Aktywista
 1. Co robić z krawatem jak zakładam szelki. Kiedy zakładam szelki, włozenie go w spodnie, wydaje się najlepszym sposobem. Zawsze jednak się czuję nieswojo, kiedy muszę rozpiąć marynarkę, dlatego jeśli wiem że będę musiał ją rozpiąć zwykle rezygnuję z szelek na rzecz paska.
 2. W piątek prowadziłem prezentację ciach
 3. Drukowanie 3D, budowanie drukarek, szybkie prototypowanie itp.
 4. PawelR

  Drugi obieg

  może to duchowni z kościoła św. Karola rozdawali odzież potrzebującym.
 5. Polecam filc do usztywnienia, nie wiem jak nazwać ten parametr ale chyba po prostu gęstość, powinna być duża. Sam robiłem kilka pokrowców na nietypowe gadżety., i jestem więcej niż zadowolony. Za to rzepy i magnesy to była pomyłka. Najlepiej sprawdziły się boki z szerokiej taśmy gumowej, ale może to kwestia moich małych umiejętności.
 6. szarmant pisze tu o smokingu z jedwabiu http://www.szarmant.pl/amerykanski-styl "Justin Timberlake w czarnym smokingu. Zwraca uwagę rzadko spotykana marynarka smokingowa wykonana z jedwabnej mory. Mora to jednobarwna tkanina (najczęściej jedwabna), w której odpowiednie sploty wątku i osnowy dają falisto mieniący się wzór przypominający słoje drzewa lub znak wodny. Najczęściej stosuje się ją na białe szelki smokingowe."
 7. Ja bardzo zawiodłem się na jakości krawatów z Vistuli, w ich sławnej promocji 3 za 99 zł przy. Podobnie z Lambertem. Jeśli możesz poczekać i masz możliwość polecam Tkmaxx albo SH. Kolor jest raczej nieszablonowy, moim zdaniem jest duża szansa że znajdziesz w tych miejscach.
 8. W Polsce to co jest najgorsze to że nie ma korelacji między wartością pracy, a pensją. Można to nazwać rodzajem nowego szlachectwa. Znam człowieka, który uważa że jak był w jednej pracy kierownikiem to niżej już nie zejdzie. I jak szukają kierownika to jego powinni zatrudniać od ręki bo już przecież był, i to niesprawiedliwe jakby wzięli kogoś innego. Przy czy pojęcie o obowiązkowości ma na poziomie drugiej klasy podstawówki ale aspiracje finansowe .... Jeśli chodzi o pensje: strona tendencyjna, ale warta obejrzenia.
 9. Ja korzystałem wysyłkowo z szewc24.pl, jestem bardzo zadowolony . Wszystko jednak zależy też od tego co to za buty.
 10. Sytuacja z piątku.Mam już wychodzić ze sklepu. - może w czymś pomóc - rozglądam się za marynarką klubową, ale widzę że nie ma kobieta pokazuje mi ręką żebym poczekał, wraca biegiem z marynarką z czarnego sztruksu z łatami skórzanymi - ta będzie idealna, do chodzenia po klubach -
 11. U Polańskiego w filmie "Co?" pan domu nosi takie: polecam. Miał też z tego co pamiętam błękitną pidżamę, również z monogramem i poszetką, ale nie mogę znaleźć. ps. poszetka , poszetką - podkreślone, Firefox też nie zna takiego słowa
 12. W sprawie butów zawsze możesz zapytać użytkownika saphir.
 13. U mnie wszyscy chodzą do BigStar,i daje się 2zł, jak nikt nie patrzy. Mają zestaw do skracania/dziurkowania tylko nie wiem czy to taka specyfika tego sklepu czy sieciowa specjalność. Zestaw wygląda profesjonalnie i zawsze robi to bardzo dokładnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.