Jump to content

Daivisch

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Daivisch

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 01/27/1989

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daivisch

  Marka Loake

  Dziękuję Panowie, Dzięki, poczekam w takim razie z zakupem do wieczora.
 2. Daivisch

  Marka Loake

  Panowie, prosiłbym o podpowiedź: chciałbym kupić te buty - http://www.zalando.pl/loake-cannon-eleganckie-buty-czarny-lo212a01d-802.html jednak nie potrafię określić, jaki rozmiar powinienem wybrać. Długość stopy to 285 mm, zazwyczaj noszę rozmiar 44.
 3. Gawiedź to inaczej hołota, pospólstwo, dzicz. Nie wiem, gdzie odbywały się te forumowe spotkania, ale to chyba nie jest słuszne określenie ludzi, którzy byli tam wtedy zgromadzeni.
 4. Trzeba tylko dbać, żebyśmy w Hymnie nie zaczęli śpiewać: póki my żyjemy.
 5. Przepraszam, ale pozwolę sobie zwrócić uwagę na dość często spotykany błąd: po "ad" nie stawiamy kropki. Odnośnie do zapachu - również uważam, że może on stanowić dopełnienie wizerunku, więc nie widzę przeszkód w wyszczególnianiu go.
 6. Wlewać monotlenek diwodoru do takiego flakonu? Jeżeli tak ( wydaje się to dość oczywiste ), to jakie są najlepsze metody zapobiegające rozlaniu tej substancji?
 7. http://montecore.it/?gallery_page=man-pull#/405
 8. Ja natomiast ze spodniami marki Diesel mam same dobre doświadczenia. W moim wypadku są one praktycznie niezniszczalne, podczas gdy inne ( choćby wspominany Wrangler ) przecierały się bardzo szybko. Wadą jest tylko zbyt duża "dizajnerskość" i trudno znaleźć coś prostego, bez przetarć, odbarwień czy nitów w dziwnych miejscach.
 9. Co za absurd. Przykładowo ja mogę chcieć, by mnie ktoś nie brał za geja, bo zwyczajnie nim nie jestem. Tak jak nie chce być brany za Niemca, Murzyna, czy kobietę; mamy w końcu prawo być postrzegani jak chcemy. Pomijam fakt, że homofobia jest chorym, propagandowym, lewackim określeniem, którego człowiek o umiarkowanym światopoglądzie nie powinien stosować. Mamy prawo być postrzegani, tak jak chcemy? Ciekawostka.
 10. W Niemczech tak to właśnie wygląda, że mężczyzna wchodzi pierwszy i ocenia, czy można bezpiecznie wprowadzić dalej kobietę.
 11. Możliwe, że zrobiłem coś źle, ale wybrałem trzy krawaty (płatność przelewem, wysyłka gratis) - do zapłaty: ponad 340 zł. Zobaczyłem sumę i wyrzuciłem rzeczy z koszyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.