Jump to content

Andrzej

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Andrzej

 • Rank
  Zwykły
 1. Andrzej

  Humor

  B. B. , te teksty są akurat wybrane z całego mnóstwa takich tekstów o jakich mówisz, że są w Warszawie, więc nie ma się co tak ekscytować. Ale te wybrane są niezłe
 2. Wydaje mi się, że po prostu krata jest bordowa, a krawat czerwony i tu jest zgrzyt...
 3. Andershep, najwyraźniej autor nie znalazł jeszcze chwili, więc chyba po prostu musisz poczekać...
 4. Lashen, nie chcę za bardzo robić OT, ale czy możesz ocenić jakość butów Marks & Spencer? Rozumiem, że te masz od niedawna, ale może masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z butami tej firmy.
 5. Nie, wkładasz ją jak Ci się podoba, pewnie sprzedawca po prostu poszedł na łatwiznę.
 6. Ładny krawat, właśnie myślę o kupnie podobnego możesz powiedzieć co to za knit i gdzie go kupiłeś? Ja założyłbym inną marynarkę, bo taką trudno "odformalizować", ale i tak jest ok!
 7. Panie Adamie, a może Pan pokaże coś w CMDNS? (proszę nie odbierać tego jako złośliwości, bo nie to jest moim celem, a jedynie ciekawość)
 8. A może po prostu Roland bardzo chce,żebyś został?
 9. To może załóżmy temat o Łodzi, opinie na temat tego miasta co jakiś czas przewijają się na forum i kilka osób na pewno chętnie na ten temat podyskutuje, włącznie ze mną, ale nie ma co robić OT
 10. Na niedzielny obiad (wybaczcie pogniecione spodnie) :
 11. Ja dziś jestem bardzo luźny, co nie zmienia mojej opinii, że w tym wydaniu te znaczki mi się nie podobają A to, że na jednej nogawce kotwice są z przodu, a na drugiej z tyłu tylko moją opinię utwierdza. Po prostu nie uważam, żeby wyglądało to dobrze.
 12. Do mnie jakoś szczególnie spodnie z takimi wzorami nie przemawiają, ale na jednej nogawce to już wygląda po prostu imo groteskowo.
 13. Jak się domyślam kotwice na spodniach sam zrobiłeś, ale czy mogę wiedzieć czemu na jednej nogawce?
 14. Nic tylko zrobić "lustro", zdjęcie i wysłać na konkurs Saphir'a
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.