Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nowoanglik napisał:

@swordfishtrombone Podkoszulka za 550 USD to poziom wtajemniczenia, do którego zwykłemu śmiertelnikowi trudno aspirować. I am speechless.

hehe, faktycznie: Sandro jacket, $295, us.sandro-paris.com. Lanvin shirt, $1,195, and T-shirt (worn underneath), $550, lanvin.com. Jaja.

Nie bardzo rozumiem takie ubieranie muzyków do sesji pod wywiad. Waits się nie dał przebrać, szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 07:52, swordfishtrombone napisał:

Ciekawostka - wywiad z trzema muzykami, dwóch z nich w kosztownych stylizacjach (kurtki po 2k USD), na dole "Tom Waits in his own clothes". Zgadnijcie, kto wyglądał najlepiej.

https://www.nytimes.com/2017/03/01/t-magazine/beck-tom-waits-kendrick-lamar.html?rref=collection%2Fsectioncollection%2Ft-magazine&action=click&contentCollection=t-magazine&region=rank&module=package&version=highlights&contentPlacement=1&pgtype=sectionfront

musicians-slide-4YDX-master1050.jpg

Może jestem ignorantem, ale kojarzę tylko tego pana "we własnym ubraniu", a panów w ubraniach z podanymi cenami - nie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kyle napisał:

Skoro właściciel zadaje pytanie "Jeśli w supermarkecie można kupić koszulę za 30 złotych, to po co iść gdzie indziej i wydawać 150 zł?" to trudno się dziwić, że niezbyt optymistycznie patrzy w przyszłość.

Dokładnie to samo pomyślałem - na StyleForum firmy szyjące koszulę pojawiają się jak grzyby po deszczu,, mówi się tam wręcz, że koszule "wychodzą z cienia", u nas też niektórzy dostrzegają w tym dobry biznes, a tu koszulnik z dziada pradziada narzeka, że trudno mu konkurować z lumpeksami i Biedronką :shock: Może tak naprawdę nie ma czym?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francois Fillon i jego nowa afera finansowa

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowa-afera-finansowa-wokol-francois-fillona/evcs2xf

Wszystko to relatywizuje fakt, że suma 48000 Euro została wydana od 2012 roku. W tym był garnitur za 7 tyś., czyli normalne zakupy. Na tych, którzy zawsze przyczyny swojej mizery szukają u innych takie sumy działają. Gorzej, że sam nie zapłacił... :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, adamuto napisał:

Może jestem ignorantem, ale kojarzę tylko tego pana "we własnym ubraniu", a panów w ubraniach z podanymi cenami - nie.

Jesteś ignorantem. Lamar i Beck to nie są sezonowe gwiazdki jak jest ich teraz wiele. To uznani muzycy a nie produkty wytwórni płytowych. To, że nie przebili się do masowego odbiorcy jest tylko in plus.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Midlife-Crisis said:

Francois Fillon i jego nowa afera finansowa

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowa-afera-finansowa-wokol-francois-fillona/evcs2xf

Wszystko to relatywizuje fakt, że suma 48000 Euro została wydana od 2012 roku. W tym był garnitur za 7 tyś., czyli normalne zakupy. Na tych, którzy zawsze przyczyny swojej mizery szukają u innych takie sumy działają. Gorzej, że sam nie zapłacił... :-o

Jaka szkoda że nasi politycy nie szyją u Cifonelliego bo przynajmniej byłoby co oglądać...

Wygląda na to że Fillon szyje u Arnys

https://www.ft.com/content/21535174-07c6-11e7-ac5a-903b21361b43

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oczami wyobraźni przenoszę się do dowolnego urzędu w Łomży, Białymstoku, Krakowie czy Warszawie... nie odczuwam smutku. Ot może mniej sklepów z plastikowym badziewiem.

Poza tym jednostek administracji centralnej nie było znów tak dużo, aby drzeć szaty, a w to miejsce weszły jednostki samorządowe. Nie sądzę, aby wpłynęło to na obowiązujące standardy.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiś sposób szacunek do siebie, osób, z którymi się przebywa i pozycji, jaką się zajmuje można wyrażać strojem. Czy to poziomem jego formalności czy też (przede wszystkim) jego schludnością, spójnością i dopasowaniem. Nie przeceniałbym wpływu liczebności kadry urzędniczej na "eleganckość" otoczenia.

 

Ja bym wolał, żeby ludzie chodzili w dobrej jakości, ładnie dopasowanych i dobranych kolorystycznie swetrach i dżinsach niż w plastikowych garniturach o pancernej strukturze ramion, wykroju pachy jak na rękę kulturysty i z guzikiem powyżej mostka. Serio. Zakładanie na siebie czegoś bardziej formalnego samo z siebie nie czyni z nas elegantów. Nie o to nie o to. Ale mam wrażenie, że tutaj to wszyscy wiemy. :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiło mnie stwierdzenie, że po dobry krawat trzeba udać się do Białegostoku, ja jakoś nie mogę znaleźć tu nic ciekawego :? 

No może nie do końca, bo ostatnio kupiłem dwa krawaty od Poszetki.com w Białymstoku w...   Barber shopie :shock:  ale z tego co się dowiedziałem z korespondencji mailowej z Poszetka.com,  to raczej jednorazowy wystrzał właścicielki salonu niż stała współpraca. W każdym razie to chyba tyle jeśli chodzi dobre krawaty w Białymstoku (swego czasu był jeszcze sklep Brooks Brothers ale się przeniósł do Warszawy).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, artisan napisał:

Rozbawiło mnie stwierdzenie, że po dobry krawat trzeba udać się do Białegostoku, ja jakoś nie mogę znaleźć tu nic ciekawego :? 

No może nie do końca, bo ostatnio kupiłem dwa krawaty od Poszetki.com w Białymstoku w...   Barber shopie :shock:  ale z tego co się dowiedziałem z korespondencji mailowej z Poszetka.com,  to raczej jednorazowy wystrzał właścicielki salonu niż stała współpraca. W każdym razie to chyba tyle jeśli chodzi dobre krawaty w Białymstoku (swego czasu był jeszcze sklep Brooks Brothers ale się przeniósł do Warszawy).  

Brooks Brothers był w Białymstoku?! A to Ci niespodzianka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.