Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Beny23 napisał:

Mocno niesmaczny i mocno polityczny artykuł. Po przeczytaniu nie jestem w stanie powiedzieć, o co w nim chodzi, poza prezentacją politycznych poglądów autora.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że autor trochę politykuje ale nie razi mnie to bo krytykuje wszystkie strony sfery politycznej.

Mnie zaciekawiły tylko części odnoszące się do ubioru: "Chodzą w niemodnych garniturach," oraz "wielu z nich ceni sobie proste przyjemności i faktycznie nieliczni spośród przedsiębiorców, szczególnie tych w mniejszych ośrodkach, bywają ikonami stylu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mosze napisał:

Mocno niesmaczny i mocno polityczny artykuł. Po przeczytaniu nie jestem w stanie powiedzieć, o co w nim chodzi, poza prezentacją politycznych poglądów autora.

Dlatego ja już dawno temu przestałem czytać prasę. Raz na jakiś czas zrobię wyjątek, po czym utwierdzam się w słuszności wyboru. Tania propaganda na zamówienie, żadnej głębokiej myśli, analizy i opis rzeczywistości równie głębokie niczym elegancki jest dres ubrany w poliestrowy, cztero-paskowy garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Caporegime napisał:

Nie no, "w układzie" mamy sami na swoich naskakiwać? Tak się nie robi przecież!

Poza tym nigdy tych wydawnictw nie krytykowałem pod kątem polityki, a zawsze poziomu merytorycznego. A jest to syzyfowa praca... 

Nie powinieneś być moderatorem. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Beny23 napisał:

Zgadzam się że autor trochę politykuje ale nie razi mnie to bo krytykuje wszystkie strony sfery politycznej.

Mnie zaciekawiły tylko części odnoszące się do ubioru: "Chodzą w niemodnych garniturach," oraz "wielu z nich ceni sobie proste przyjemności i faktycznie nieliczni spośród przedsiębiorców, szczególnie tych w mniejszych ośrodkach, bywają ikonami stylu."

To jest artykuł w stylu "życie drobnych przedsiębiorców widziane oczami kawiarnianego publicysty", w dodatku przez szybę osmaloną dymem papierosowym. Mam paru kolegów prowadzących firmy; jedni ubierają się lepiej, inni gorzej, a obserwacje pana publicysty wsadziłbym w... tradycyjny bigos.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2017 o 15:49, BrotherM napisał:

Dlatego ja już dawno temu przestałem czytać prasę. Raz na jakiś czas zrobię wyjątek, po czym utwierdzam się w słuszności wyboru. Tania propaganda na zamówienie, żadnej głębokiej myśli, analizy i opis rzeczywistości równie głębokie niczym elegancki jest dres ubrany w poliestrowy, cztero-paskowy garnitur.

Proszę zajrzeć do takiego dwumiesięcznika jak Arcana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 6.05.2017 o 20:17, Pepo napisał:

 


Vistula przejmie od Bytomia klapy, a Bytom od Vistuli ramiona, i będzie mokry sen polskiego eleganta :D

 

Na szczęście wypchane ramiona można tanim kosztem ( około 20 zł) wyeliminować. Marynarki z klapami około 9-10 cm można czasem dostać, dla mnie tyle wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.