Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładnie ,który to sklep?

Elisabeth Boutique Chmielna 7

Z Barkerów zostały już tylko brązowe wiedenki w rozmiarze 44 (fx), ale bliżej im do 45. Mają też przecenione o 50% męskie obuwie jednego z polskich producentów (chyba nord). Sztybletów nie widziałem. Było kilka ciekawych zamszowych wiedenek i angielek w różnych rozmiarach, nie tylko dużych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancja na budżecie:)

Kupując krawaty i koszule na necie, bardzo często zdarza się że w koszyku lub podczas checkout pojawia się rubryczka na wpisanie kodu promocyjnego. Jak zdobyć taki kod?

Warto zawsze poszukać w google. Nazwa producenta plus promotion code/voucher code/offer code. np TM lewin promotion code czy też Charles Tyrwhitt offer code

I tak wyszukany wczoraj na google kod ACCM - TM Lewin promotion code - 10% zniżki na wszystko w TM Lewin, nie ma kwoty minimalnej zakupu, wpisuje się kod ACCM w koszyku.

Udanych zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem taką oto stronę: http://www.voucherhub.com/

Właściwie to oto mi chodziło http://www.retailmenot.com/

Jak by co są również polskie sklepy: http://www.retailmenot.com/coupons/poland

Update

Na stronie http://www.groupon.pl/oferty/oferta-online/soraya-online/198756 Pojawiła się oferta do sklepu z biżuterią, również dla mężczyzn: http://soraya.biz.pl/sklep/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"W Royal Collection w Złotych Tarasach przecena o 90% starszych krawatów Hugo Bossa. Niektóre lekko podniszczone, ale da się wybrać w bardzo dobrym stanie."

Krucafuks :) Skuszony tą informacją będąc przy okazji w Centralnym zaszedłem do Tarasów, ale na tablicy informacyjnej przy wejściu sklepu RC nie znalazłem. Rzeczywiście chodzi o Złote Tarasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Również w RC tylko, że w outlecie na Marszałkowskiej obok placu Konstytucji pod arkadami mają/mieli koszule RC Sartoriale po niecałe 15 zł sztuka - białe,kremowe i różowe. Tylko, że kołnierzyk od 43 się zaczyna. Widać, że lekko "styrane". Ja ojcu kupiłem i po wypraniu jak nowe wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość grzesiek

Warszawa:

M&S - penny loafers, na łączonej podeszwie (skóra+guma), różne ceny na egzemplarzach, od 99 do 199zł.

Clarks (Złote Tarasy) - 399zł, buty szyte goodyear, 3 modele, otwrata przyszwa, podwójna podeszwa, klasyczne. O dziwo w Arkadii nie sa przecenione.

Gino Rossi - przeceny nawet do 60%, buty szyte goodyear, ale podeszwa gumowa.

Bata (Arkadia) - można znaleźć ładne buty w dobrej cenie.

P&C - ja bym jeszcze poczekał z zakupami, ale trzeba mieć rękę na pulsie.

W. Kruk (Złote Tarasy) - przecenione zegarki świetnej manufaktury Zenith, np. z 28 na 19 tys. zł.

Złote Tarasy - zniknęło stoisko z paskami Andrzeja Kłody, gdzie można je kupić?

Sprinfield/Cottonfield (Galeria Mokotów) - wyprzedaż przed remontem, dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote Tarasy - zniknęło stoisko z paskami Andrzeja Kłody, gdzie można je kupić?

U prodcenta w suterenie na Pradze, ale ja po wizycie byłem zawiedziony. Spodziewałem się dużego warsztatu rzemieślniczego, a zastałem małą fabryczkę. Ceny też nie są jakieś megaatrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli kogoś interesuje bardziej casualowe obuwie to na amazonie angielskim są całkiem ciekawe wyprzedaże. Parę dni temu udało mi się zgarnąć boat shoes sperryego w kolorze płatków owsianych za 27 funtów (!). Oprócz tego są ciekawe desert boots bena shermana (30 pand). Przesyłka darmowa dhlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus,

napisz koniecznie (gdy boat shoes będą na miejscu), czy sperry ma standardową rozmiarówkę - czy na Ciebie pasuje taki sam numer, jak innych butów.

Dla przykładu, ja wszystkie mam UK9, ale boat shoes Timberlanda w tym rozmiarze są na mnie za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nosze 44 eu (uk10) - takie też zamówiłem sperry. Pasują nieźle, jednak do ideału brakuje pół rozmiaru w dół. Jak będę zamawiał następne to wezmę z pewnością 9,5UK. Na szczęście, w przypadku tych butów lekko za duże nie stanowią problemu - dzięki rzemykowi obuwie dobrze przylega do stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kierowanie się logiką w przypadku tworzeniu rozmiarówek to ślepa uliczka. Niektóre firmy mają np. dwie rozmiarówki 8,5 będące odpowiednikami 42,5 i 43. Podobnie było jeszcze do niedawno z marką Sargent, gdzie była zdublowana 9-ka. Dlatego, jak już wielu kolegów pisało, należy przede wszystkim zapytać o długość wkładki. Wielu producentów zdaje sobie z tego sprawę i umieszcza odpowiednie tabele w zakładce FAQ lub namawia potencjalnych klientów do kierowania pytań do działu obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. W styczniu przetestowałem zakup obuwia z UK przez internet, wcześniej odwiedziłem sklepy Clarks i C&J, aby "wyczuc" angielską rozmiarówkę i doszedłem do wniosku, że kierując się logiką to zakupu nie zrobię, bo idealnego przełożenia numeracji nie ma, dodatkowo niektóre modele tej samej marki są sobie w jednym rozmiarze nierówne (np. właśnie w Clarks). Zatem długośc wkładki lub ryzyko i ew. zwrot towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość wkładki też nie da gwarancji. Najzwyczajniej fasony, szerokości, kopyta są różne. Zabezpieczajcie się przed zakupem upewniając się co do możliwości ewentualnego zwrotu. Z resztą sprzedawca łaski nie robi, bo ustawa gwarantuje możliwość zwrotu. Zwrócić natomiast na to trzeba szczególną uwagę kupując od osób prywatnych - warto to uzgodnić przed zakupem chociażby w serwisach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej fasony, szerokości, kopyta są różne.

Tutaj akurat warto zwrócić uwagę na fabryczny wykrój buta i jego szerokość. Większość popularnych marek produkuje buty niestety tylko w jednym wymiarze szerokości - F lub G. Jeżeli mamy niestandardową stopę, a mamy możliwość wyboru spośród większej ilości wymiarów to czasami warto zaryzykować i skorzystać. Dobranie wymiarów buta w dwóch płaszczyznach daje szanse na lepsze dopasowanie.

Dodam od siebie, że z doświadczenia wiem iż w 90% przypadków zakupów w sieci warto zaniżać numerację literową w przypadku kozaków, sztybletów oraz chelsea i chukka boots, podczas gdy mokasyny i deck/boat shoes opłaca się brać w swoim sprawdzonym rozmiarze lub o jeden węższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Co prawda nie jest to "klasyczna" wyprzedaż, ale buty chyba taniej niż w sklepie?

Zastrzegam od razu, że to nie jest moja aukcja i nie mam z wystawiającym nic wspólnego :))

Byc moze ktoś ma rozmiar 43 i akurat poszukuje takich - służę pomocą;)

http://allegro.pl/luksusowe-buty-loding ... 45314.html

Pozdrawiam,

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vistula i Wólczanka - wyprzedaż koszul. Ceny już od 60-70 zł. Podobno przecenione z (nawet) ponad 200. Ja nabyłem bardzo ładną koszulę Vistuli - biała w lekką różową krateczkę, slim fit, za 70 zł. Wybór slim-fitów niewielki, ale "zwykłych" koszul jest sporo. Leniwych spryciarzy, którzy zajrzą do sklepu internetowego, muszę zmartwić - wydaje mi się, że tam oferta jest mocno ograniczona, np. "mojej" koszuli nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybór slim-fitów niewielki

Chociaż jakieś pocieszenie, Vistula na ogól leży na mnie prawie idealnie bez poprawek, więc przeklinam, że nie ma mnie akurat w kraju. Może rodzinę wysłać na zakupy?:)

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.