Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu dotarlem do domu, 5godzinna wedrowka od sklepu do sklepu w okropnym sloncu to maly sadomachizm ale czego nie robi sie aby upolowac cos ciekawego na wyprzedazach w Mediolanie :)

Tradycyjnie kolejki ustawily sie przed sklepami,Tods,Hogan,DG,Armani, no i oczywiscie najdluzsza przed sklepem Abercombie Fitch gdzie trzeba bylo stac okolo 1godz.Jak na razie przeceny wahaja sie w przedziale 20% max 30% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzisiaj zaliczyłem przypadkiem udane łowy w Złotych Tarasach. Sklep włoskiej marki NARACAMICIE zawsze omijałem. Dzisiaj zakupiłem bardzo fajne koszule na lato. Krótki, długi rękaw. Ciekawe materiały: bawełna, bawełna z domieszkami. Ciekawa faktura w tym bawełniana siatka (tego szukałem). Obniżka sezonowa 40-60%. Polecam.

pozdrawiam

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skuszony Twoim wpisem udałem się dzisiaj - niestety jak to na wyprzedażach bywa pozostały rozmiary raczej skrajne. Nie obkupiłem się niestety (1 parę łyknąłem). Zaskoczyła mnie niestety na minus wielość oferty w tym sklepie.

RC Shoes od jakiegoś czasu schodzi na psy, a jakość oferty spada dramatycznie w dół. No i nie wiedzieć czemu nie sprzedają już butów Grensona.

W temacie - w RC 50% przecena krawatów Stenstroms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja znalazłem wczoraj fajny (ładny) garnitur Joop! (S100) i Carl Gross (Cerruti S180 :-) ) za śmieszne pieniądze. Czy ktoś z użytkowników miał w swojej garderobie wyroby jednej lub drugiej firmy? W szczególności boję się tego joopa, jako, że 100. Jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie przeczytałbym opinie dotyczące garniturów Carl Gross, a dodatkowo opinie dotyczące garniturów Oscar Jacobson - dziś w Royal Collection widziałem ciekawy srebrno stalowy, o klasycznym kroju. Co ciekawe guziki przy mankietach były rozpinane, co widuję rzadko w garniturach w podobnym przedziale cenowym.

PS. dziś w warszawskiej Galerii Mokotów otwarty został salon Emanuel Berg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja znalazłem wczoraj fajny (ładny) garnitur Joop! (S100) i Carl Gross (Cerruti S180 :-) ) za śmieszne pieniądze. Czy ktoś z użytkowników miał w swojej garderobie wyroby jednej lub drugiej firmy? W szczególności boję się tego joopa, jako, że 100. Jakieś doświadczenia?

witaj,

jeżeli jesteś prezesem banku ( i masz z 5 innych garniturów), lub garnitur nosisz od święta to bierz s180. Jeżeli ma to być ubranie "do noszenia" to zdecydowanie s100 będzie odpowiedni.

s180 to materiał ultra-ekskluzywny / delikatny / nie do noszenia na co dzień *

* - tak/nie - niewłaściwe skreślić :)

pozdrawiam,

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to faktycznie mial być garnitur "dodatkowy", zwlaszcza, że budzetowo to wychodzil niezle. Anyway podjechalem do punktu gdzie mieli mój rozmiar w tym kolorze no i niestety - rekawy uszyte no niezbyt - cos ewidentnie było z nimi nie tak. Moze cos by się dalo z tym zrobic, ale w sumie to wole nie ryzykować. Co do CG to chcialem znac opinie o jakosci wykonania i trwalosci. No nic. Przy tym jak to lezalo dywagacje sa bezprzedmiotowe.

Co do joopa to pytanie wynika niejako z tego, że się 100 boje. Mialem/mam jakies S100 no i garnitur ladny ale ja wyznaje zasade, że spodnie to powinny się wywiesic a garnitur po jednym dniu nie powinien wygladac jak wlozony do reklamowki ;) stad też pytanie o jakosc S100 w Joopach i o ich jakosc wykonania wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam garnitur Oscara kupiony w Royal i jestem bardzo zadowolony. Super się nosi, materiał bardzo dobry a krój pierwsza klasa jak dla mnie, spodnie wysoki stan, nogawki zwężane, marynarka dopasowana. Z tego co wiem to przy każdym garniturze Oscara są rozpinane guziki.

Co do CG mam tylko 3 koszule które kupiłem za jednym razem i to był mój błąd. Moim zdaniem są fatalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

To chyba odpowiedni wątek dla wklejenia tego artykułu ;) :

http://www.luxist.com/2010/10/06/frosdi ... e-wardrob/

Frosdick of London Offers World's Most Expensive Bespoke Wardrobe

Frosdick of London, makers of the beautiful bespoke safari boots we wrote about back in April, is offering a unique opportunity to acquire "the most expensive wardrobe in the history of tailoring" - complete with a custom luxury car to match - for $1 million. The one-of-a-kind "Million-Dollar Dandy" package includes 14 bespoke Savile Row suits, made from the purchaser's choice of the world's finest fabrics; 28 custom-tailored dress shirts; 28 custom-made silk ties; and 14 pairs of bespoke shoes and boots created from exotic leathers. The suits, shirts and ties will all be handmade by Henry Poole of Savile Row, the famed tailor favored by British royalty. The shoes and boots will be crafted by another royal favorite, London's Schnieder of Clifford Street. Complementing the more formal attire will be a selection of elegant smoking jackets and dressing gowns.

The latter will be made by Prince Charles' tailor Turnbull & Asser, enhanced by discreet accents in diamonds and precious metals, along with the Million-Dollar Dandy crest. All measurements and subsequent fittings prior to actual completion will be carried out in London. Frosdick of London will then commission the Queen of England's nephew, furniture designer Viscount David Linley, to craft a bespoke wardrobe in precious woods to house it all. Finally, the Million-Dollar Dandy will receive a bespoke motorcar hand built by Bristol, the last wholly British-owned luxury car builder in existence. The truly unique vehicles are not sold through any dealers or distributors, maintaining the note of ultimate exclusivity conveyed by the custom clothing. Email david@frosdickoflondon.com for more info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
dostałem poniższe zaproszenie, może kogoś zainteresuje,

ciekawe w jakiej cenie będą buty Weston ..? Jeden z kolegów pytał dzisiaj o rękawiczki - może Hugo boss będzie miał coś interesującego?

pozdrawiam

d

niezłe przeceny. szkoda, że nie mogłem być w wwie w czwartek wieczorem.

ostatnio widziałem piękne, mięciutkie rękawiczki z renifera nowozelandzkiego u T.Kowalskiego na Chmielnej. wprawdzie nie na przecenie, ale zapewne taniej niż u Bossa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozmiaru - mam już jedne Wittcheny, rozmiar 44, dokładnie taki sam jaki kupuję w "sieciówkach", a kopytko mi odpowiada. W związku z tym zamówiłem 44. Przy zakupie przez net zawsze można zwrócić

Ale czy to 44 jest adekwatne z zmierzoną długością obrysu stopy i tabelą rozmiarów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.