Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteśmy już przy skarpetkach, to niedawno odkryłem polską firmę, która (chyba) zainspirowała się Happy Socks

 

www.sokksy.pl - na chwilę obecną, mają promocję dot. wysyłki (zakup min.50zł, wysyłka darmowa).

 

 

Potwierdzam :) też niedawno nabyłem 4 pary dla siebie i 4 pary dla Małżonki (grochy, rombo-kwadraty), na razie spisują się bardzo fajnie i są naprawdę efektowne. I nie mają żadnych negatywnych skutków ubocznych stosowania syntetyku (którego dodatek, moim zdaniem, jest nieodzowny w skarpetach -- mam 3 pary 100% bawełnianych Pingwinów i chociaż jest niby super, to brak elastyczności nieco im szkodzi (pewnie dlatego Pingwiny zmieniły już skład skarpet).

 

Dodam, że z P.T. Właścicielką sklepu Sokksy.pl, Panią Pauliną, można się fajnie i konkretnie dogadywać :) a wiem o tym dzięki temu, że zniechęcony właśnie brakiem opcji płatności on-line udało mi się ją przekonać by wystawiła dla mnie odpowiedni zestaw na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% bawełny to faktycznie wcale nie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o trwałość i elastyczność. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest 98% bawełny różnica niewielka ale skarpety użytkuje się zdecydowanie lepiej. Zaprezentowane skarpety całkiem ciekawe jednak dla mnie 80% bawełny to nieco za mało. Skoro z właścicielką można się dogadać to może rozważymy forumowe skarpety ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu stacjonarnym promocja na produkty nieprzecenione. Przy zakupie dwóch dowolnych- drugi za połowę ceny. Przy zakupie trzech - trzeci gratis.

 

Akurat dziś odwiedziłem salon w outlecie w Luboniu, udało się kupić fajną koszulę z podwójnie skrętnej bawełny za 99,90 , niestety drugiego produktu jakoś nie udało mi się wybrać.

 

W tej promocji ważny jest fakt, że jeśli decydujemy się na zakup 3 rzeczy, to rabat 50% na drugą nie obowiązuje, wówczas mamy 2 produkty w cenie sklepowej + trzeci za złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.