Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

W Bytomiu przy zakupie dwóch kurtek lub płaszczy, tańszą rzecz otrzymujemy w prezencie.

 

Na uwagę zasługuje szczególnie płaszcz z wełny wielbłądziej:

http://bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,plaszcz-bc2-50-12a-86-k-980-6315-p

 

Widziałem, mierzyłem. Robi wrażenie.

 

Jak z długością ? Nie powinien być trochę krótszy ? Bardziej przed kolano.

Guziki na mankietach funkcyjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być wyznacznik marży.

Krawat w tej cenie może mieć nadaną rolę z punktu widzenia marki (trial builder) lub sprzedaży (traffic builder).

Coś jak schab w gazetce Carrefour.

A może idę za daleko - nakupili krawatów, rotacja jest słaba, a CFO potrzebuje uwolnić working capital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, czy te krawaty są warte nawet tej ceny, w internecie niestety dokładnie nie widać ich chociażby jakości wykonania, czasem trafiają się takie solidne grube krawaty Lamberta, ale zazwyczaj są one chyba takie sobie ..

 

Lambert za 33zł to nie jest jakaś zaporowa cena. Mam kilka krawatów z tej "promocji" i są ok. Inna bajka jest z koszulami Wólczanki i Vistuli które idą na wyprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek - myślę, że oddając krawaty za ułamek regularnej ceny, to nie zbudują wizerunku marki - myślę, że oni celują w raczej zamożnego klienta. Być może działa im ta promocja na Polaków, bo Ci jak kupują krawat to najczęściej z koszulą (tak się przyjęło w sklepach z męską odzieżą, że przy kupnie koszuli oferują krawat). Oczywiście to tylko moje przypuszczenia. Jednak marża w sieciach odzieżowych to spory udział w cenie - np. Inditex ma ok. 60%, a przywołana Vistula/Wólczanka w 2012 osiągnęła poziom 52,4%. Z tym, że to poziom średni - na jednym asortymencie wychodzą lepiej, a na drugim gorzej. Krawaty jedwabne z Chin na eBay to 5-10$ na szt. w detalu - nie zauważyłem specjalnej różnicy z tymi oferowanymi w "polskich" sieciówkach.

 

@123/@michael34 - relacja jest super, choć ja dla siebie nie znalazłbym 3, które bym potrzebował. Jednak dużo lepiej z wyborem jest na serwisach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu przy zakupie dwóch kurtek lub płaszczy, tańszą rzecz otrzymujemy w prezencie.

 

Na uwagę zasługuje szczególnie płaszcz z wełny wielbłądziej:

http://bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,plaszcz-bc2-50-12a-86-k-980-6315-p

 

Widziałem, mierzyłem. Robi wrażenie.

 

Nie rozumiem jak można wrzucić na stronę zdjęcia modela w płaszczu, który źle na nim leży. Niestety jest więcej takich zdjęć na stronie  Bytomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem w Outlet Park Szczecin może dwa razy. Nie przeglądałem wielu koszul. Są tam polskie marki jak Bytom, Lavard, Lancerto, Pako Lorente. Nie wiem jak z jakością bo nie mam koszul z żadnego z wymienionych sklepów. Część koszul z tego co pamiętam raczej bardziej modowa niż klasyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybierających się / przebywających w tym czasie na Wyspach, a konkretniej w Northampton lub okolicach...

 

Edward Green - Factory Shop Sale

 

Start: sobota, tj. 12.10.2013 od godziny 08:30

 

Ceny zostaną obniżone do / o 60%

 

...brak możliwości jakiegokolwiek zakupu online :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.