Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

W Vistuli podwyżki w ramach wyprzedaży!

 

Tak, brzmi to absurdalnie, ale TEN garnitur kosztował w lipcu w e-sklepie 499 zł, a dziś 649 zł.

Pamiętam jego lipcową cenę ponieważ zastanawiałem się nad jego zakupem, ten ruch Vistuli wyleczył mnie z zakupu.

 

Czy jest to stała praktyka Vistuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że może się przecież zdarzyć, że sprzedawca za bardzo obniży cenę (sprzedawca czegokolwiek, może to być każdy z nas sprzedający choćby mieszkanie). I po ogromnie zainteresowania zorientuje się, że trochę przesadził z obniżką, więc cenę podniesie. Także w interesie nie tylko swoim, ale i tych, którym najbardziej zależy na kupnie (tych, którzy są gotowi dać więcej). To się zdarza chyba wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nazwałbym to polską normą, niestety. Polskie wyprzedaże mają niewiele wspólnego z zagranicznymi.

Polskie wyprzedaży nie muszą być wcale gorsze, Vistula zachowała się niesztampowo, toteż i trafiła na forum, a że w jakich barwach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ile kosztuje w takim razie uszycie takiego Lamberta dla takiej firmy jak Vistula Group, skoro sprzedawali już parę tygodni temu koszule z włoskich materiałów po 100zł, a ich cena regularna to 350zł, a w tej promocji wychodzi po niecałe 70zł...

Słuszna uwaga. Od paru lat kupuję LAMBERTY i bardzo sobie chwalę. Nie zmienia to jednak faktu, że w tej cenie nie ma się co nad tym zastanawiać - jak się szybko zużyje to nie będzie płaczu, a dwa latka na pewno pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja bardzo dobra niestety słabo z rozmiarówką. Jeśli ktoś z kolegów też nie może znaleźć 3 koszul dla siebie to chętnie złożę wspólne zamówienie. Interesuje mnie Lambert. Jeśli któryś z Panów zaitneresowany prosze o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ile kosztuje w takim razie uszycie takiego Lamberta dla takiej firmy jak Vistula Group, skoro sprzedawali już parę tygodni temu koszule z włoskich materiałów po 100zł, a ich cena regularna to 350zł, a w tej promocji wychodzi po niecałe 70zł...

 

Koszule Lamberta można znaleźć dużo taniej. Oczywiście jest to też kwestia rozmiaru.

 

Serwer zdechł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.