Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Goblinn, dzięki

 

Pol606, coś rzeczywiście zdechło, ale udało mi się znowu wywalić kasę ;) mam nawet numer zamówienia, ale brak danych do przelewu :)

Ja na początku miałem podobnie, ale w mailu doszło potwierdzenie , więc się nie martwiłem. I tak będę tam jutro dzwonił w celu weryfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ile kosztuje w takim razie uszycie takiego Lamberta dla takiej firmy jak Vistula Group, skoro sprzedawali już parę tygodni temu koszule z włoskich materiałów po 100zł, a ich cena regularna to 350zł, a w tej promocji wychodzi po niecałe 70zł...

Dobra tkanina ok. 50-70 zł, koszt szycia ok. 30 zł. Za całość wychodzi 80-100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo rynku, lepiej sprzedać z małą stratą niż żeby leżało - choć to w Polsce jeszcze rzadko spotykane

Na polskim podwórku Vistula konkuruje m.in. z Bytomiem, chociaż nie sądzę, żeby mieli się specjalnie bać z tego powodu. Mam wrażenie, że takie MD zabiera V sporo klienteli i muszą się jakoś ratować bo okresy wyprzedażowe przyciągają najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tkanina ok. 50-70 zł, koszt szycia ok. 30 zł. Za całość wychodzi 80-100 zł.

 

Vistula nie płaci za koszule 80-100zł :lol:. Wolne żarty. Jak dają 10-12 EURO za sztukę to wszystko. Lamberty zdaje się robią w Austrii. Wątpię aby prowadzili fundację i rozdawali poniżej kosztów produkcji zwłaszcza, że wynajem w centach handlowych do najtańszych nie należy. Mają sporo outletów więc wszystko by i tak sprzedali.

 

W całej tej sytuacji jedyne pytanie jakie ciśnie mi się na usta to: dlaczego ludzie kupują koszule RTW Labmerta po 300-350zł? Koszulę bespoke można dostać za niewiele więcej. Jaki jest sens kupowania RTW w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vistula nie płaci za koszule 80-100zł :lol:. Wolne żarty. Jak dają 10-12 EURO za sztukę to wszystko. Lamberty zdaje się robią w Austrii. Wątpię aby prowadzili fundację i rozdawali poniżej kosztów produkcji zwłaszcza, że wynajem w centach handlowych do najtańszych nie należy. Mają sporo outletów więc wszystko by i tak sprzedali.

 

W całej tej sytuacji jedyne pytanie jakie ciśnie mi się na usta to: dlaczego ludzie kupują koszule RTW Labmerta po 300-350zł? Koszulę bespoke można dostać za niewiele więcej. Jaki jest sens kupowania RTW w tej cenie?

Ci ludzie którzy tyle płacą to niestety jelenie - nie obrażając jeleni. A jak już płacą 350zł to przypuszczalnie nie zdają sobie sprawy z takiej rzeczy jak bespoke, albo nie mają u siebie w miastach dostępu. Zresztą te koszule nieczęsto schodzą po 350 bo praktycznie co tydzień są nowe promocji i tak aż do wyprzadaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vistula nie płaci za koszule 80-100zł :lol:. Wolne żarty. Jak dają 10-12 EURO za sztukę to wszystko. Lamberty zdaje się robią w Austrii. Wątpię aby prowadzili fundację i rozdawali poniżej kosztów produkcji zwłaszcza, że wynajem w centach handlowych do najtańszych nie należy. Mają sporo outletów więc wszystko by i tak sprzedali.

 

 

W sumie całkiem to możliwe, z blogu Rafała Bauera: "Była jesień 2005 roku. Uszycie koszuli lub damskiej bluzki kosztowało w moich fabrykach średnio 7 EUR. W Warunkach obozowych 5" 

 

http://rafalbauer.pl/colt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vistula nie płaci za koszule 80-100zł :lol:. Wolne żarty. Jak dają 10-12 EURO za sztukę to wszystko. Lamberty zdaje się robią w Austrii. Wątpię aby prowadzili fundację i rozdawali poniżej kosztów produkcji zwłaszcza, że wynajem w centach handlowych do najtańszych nie należy. Mają sporo outletów więc wszystko by i tak sprzedali.

 

W całej tej sytuacji jedyne pytanie jakie ciśnie mi się na usta to: dlaczego ludzie kupują koszule RTW Labmerta po 300-350zł? Koszulę bespoke można dostać za niewiele więcej. Jaki jest sens kupowania RTW w tej cenie?

 

 

Za Lamberty i Lantiery z włoskich tkanin tyle płacą (80-100 zł), bo przy droższych tkaninach taniej się nie da. Sprawdź ile kosztuje metr tkaniny z grupy Cotonificio Albini.

Jeśli dasz mi namiary na fabrykę, która mi uszyje koszule jakości Lamberta za 10-12 euro, to otwieram sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44… zostały prawie same z krótkim rękawem :( najbardziej żałuję niebieskiej - zniknęła w ciągu 2 minut, zanim zdążyłem wpisać adres

Nie przejmuj się. To była kilkugodzinna desperacka akcja. Coś mi się zdaje, że coś jeszcze podobnego - może na dzianiny - wprowadzą w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu otrzymałem maila, że moje zamówienie oczekuje na wpłatę, okazuje się, że koszule które zostały „kupione” przed sfinalizowaniem zamówienia, kupiłem ja sam… wszystko przez błędy na stronie i konieczność odświeżania :) Mam tylko jedną wątpliwość, kupiłem rzekomo koszulę „ecru w mikrowzór” która na zdjęciu i w tytule jest biała, nie bardzo więc wiem, jak to jest w rzeczywistości. Okazało się też, że dziś ponownie są w sklepie koszule które wczoraj zostały wykupione, więc wydaje się, że sporo ludzi anulowało zamówienia. Więc jeśli ktoś kupił koszulę „zastępczą” to może mieć jeszcze okazję na zmianę zamówienia. Wróciły na pewno koszule z kołnierzykiem 44, niebieska i dwa modele białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.