Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie dość, że wzrost ponadprzeciętny, co aż nazbyt często doskwiera mi podczas zakupów, bo w Polsce to wiele firm podchodzi do sprawy tak, jakby mieszkały w tym kraju osoby tylko poniżej 190 cm, kupić spodnie czy koszulę to nie lada wyczyn, niestety. A oprócz wspomnianego wzrostu, mam dość długie ręce i tu zaczynają się schody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem, już nieco w akcie desperacji, 3 koszule z Willsoora. Mają tam zakładkę z koszulami Extra-Long na wzrost 198-204, co prawda zamówiłem w tym rozmiarze tylko 1 sztukę bo wybór bardzo ograniczony, ale będę miał możliwość sprawdzenia 2 sztuk w rozmiarze 188-194 (jedna z mankietem na spinki, druga na guziki).
Jeśli chodzi o koszule na wzrost 188-194, to chyba jak do tej pory najlepiej wypadają rękawy w przypadku marki Bytom (kołnierz 42, sylwetka klasyczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK Maxx Kraków Bonarka

 

1) Marynarki - Ballantyne

wełniane grafitowe i granatowe 48-52

2) Bosmanki - Ballantyne

granatowe 48-52

3) Bosmanki - na metce wewnątrz widziałem nazwę Ralph Lauren, ale metka główna była inna. Nie miałem czasu tego "ogarnąć".

zielone XS-S (46?-48?) wełna 80% 20% poliamid

 

Na ceny marynarek nie patrzyłem, a bosmanki kosztowały ok. 600 złotych z tego co zdołałem zapamiętać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 192 cm wzrostu i rekawy Lamberta też są dobrze dopasowane.

Wczoraj zamówiłem od razu gdy dostałem info na telefon o wyprzedaży Wólczanki. Kilka godzin później rozmiary były już mocno przetrzebione.

Czekam aż będzie happy hours gdzie będzie wyprzedaż na 3 płaszcze, lub 3 garnitury w cenie 499 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego wzrostu i faktycznie niektóre Wólczanki RED to nieporozumienie, ale Lamberty jeszcze mi się nie zdarzyły za krótkie.

 

 

Jeśli RED, to Vistula, nie Wólczanka :) a poza tym się zgadza -- faktycznie nieporozumienie do sześcianu, tj. krój raczej dla zabiedzonego gimnazjalisty (wiem, bo mam taką koszulę, mieszczę się, bom szczupły (180 cm // 72 kg) ale ani wygodne, ani ładne to-to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RED, to Vistula, nie Wólczanka :) a poza tym się zgadza -- faktycznie nieporozumienie do sześcianu, tj. krój raczej dla zabiedzonego gimnazjalisty (wiem, bo mam taką koszulę, mieszczę się, bom szczupły (180 cm // 72 kg) ale ani wygodne, ani ładne to-to nie jest.

 

Chciałbym dodać że są również koszule casual Wólczanki które mają tak jak RED w Vistuli czerwoną metkę na karczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Wólczanki wyprzedaż skarpet - dowolne 4 pary za 39,9 zł. Kilka fajnych wzorów (paski, romby, kolory) i całkiem niezły skład  (sporo jest z czystej bawełny, bez dodatków syntetycznych, a niebieskie skarpety Lamberta są wykonane z mieszanki jedwabiu z poliamidem).

 

Z tych, które już użytkuję mogę polecić te pasiaste z bawełny merceryzowanej. Materiał jest gruby i porządnej jakości. Ściągacz dobrze trzyma i skarpety nie zsuwają się w trakcie chodzenia (co mnie nieodmiennie wkurza w bawełnianych skarpetach z Calzedonii).

 

EDIT

Dopiero teraz zauważyłem, że przy większości pozycji jest dopisek "wkrótce dostępny" :P W każdym razie ja swoje kupowałem (też w ramach tej promocji) bezpośrednio w salonie Wólczanki w Zielonej Górze. Podejrzewam, że w innych miastach też już powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy już przy skarpetkach, to niedawno odkryłem polską firmę, która (chyba) zainspirowała się Happy Socks

 

www.sokksy.pl - na chwilę obecną, mają promocję dot. wysyłki (zakup min.50zł, wysyłka darmowa).

 

Zakupiłem u nich 4 pary, z czego już dwie są po użyciu - nic do zarzucenia.

 

Na uwagę zasługuje staranne opakowanie przesyłki (firmowe pudełeczko). 

 

Jedyny mankament, to brak opcji płatności online na stronie.

 

romby-choco.jpg

 

przykładowy egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzory z Sokksów mi się nie podobają. Warta uwagi jest jeszcze firma Nanushki.pl z ponad 30 kolorami skarpet w cenie 9,50 (darmowa przesyłka przy zamówieniu od 7 par wzwyż). Jakościowo nie najgorzej, tylko niestety nie są bardzo długie (chociaż na zdjęciu Sokksy też zdają się długością nie grzeszyć).

 

No i do każdego zamówienia dodają paczuszkę żelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak patrzyłem to Happy Socks były częściowo z poliamidu, a nie poliesteru, a to spora różnica. (mówiłem o ofercie http://pan-krok.pl)

Wszystkie skarpety z jakimi się spotkałem, które miały w składzie poliester, były bardzo nieprzyjemne w dotyku, a stopa od razu się w nich pociła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.