Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy można spodziewać się następnej tury obniżek.

W sumie chciałem się tam jutro wybrać i kupić trochę rzeczy, bo wyglądają (na stronie) bardzo sensownie. Przy czym mając w świadomości, że ceny jeszcze mogą być obniżone, człowiek zaczyna się zastanawiać, czy jeszcze nie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest mało rzeczy w sklepie internetowym - swetry w serek, marynarki ... to co najciekawsze jest zamawiane na pniu. Wg mnie jest to spowodowane zamawianiem również w Polsce do sklepów nawet dwóch rozmiarów do przymierzenia a potem idą zwroty, które ponownie trafiają do sklepu internetowego. Przy okazji oglądając marynarki dzisiaj spojrzałem na buty - czarne derby z nakładanym noskiem. Specem na pewno nie jestem. Jednocześnie uważam, że ta skóra wygląda słabo - plastikowo po prostu. Ja bym za nie w życiu nie dał 300 zł nie mówiąc o normalnej cenie czyli około 500. dorzucając 200-300 zł można mieć na pewno znacznie lepszej jakości obuwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można być niczego pewnym w 100% :) wyprzedaż właśnie ruszyła o północy

 

Wczoraj wieczorem też byłem zaskoczony, a dzisiaj wchodząc do sklepu jeszcze bardziej ... wychodzi na to, że mój informator jednak nie jest godny zaufania ;)

 

Panowie przy okazji, czy jak ktoś będzie w MD może spytać się o rozmiar 50 marynarki z zestawu: http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/30220004/678585/2681032 ? Obleciałem całą Warszawę i nigdzie już nie ma ...

Nr ref. 2002260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak dzisiaj byłem w Massimo, bo stwierdziłem, że później może być problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru.

 

Weszły te mokasyny (niestety granatowych nie było), ale te też mi przypasowały.

2280222902_1_1_3.jpg?timestamp=136094594

I marynarka (pierwsza dwurzędówka) ;-)

 

2010267401_2_2_6.jpg?timestamp=136551820

 

Ale trzeba przyznać, że spodnie mają jakieś dziwne - chinosy potrafią być luźne w udach, ale strasznie opinać łydki, przez co okropnie sie marszczą, negatywnie wpływając na odbiór. W efekcie, spodni trzeba będzie poszukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale trzeba przyznać, że spodnie mają jakieś dziwne - chinosy potrafią być luźne w udach, ale strasznie opinać łydki, przez co okropnie sie marszczą, negatywnie wpływając na odbiór. W efekcie, spodni trzeba będzie poszukać gdzie indziej.

 

Identyczna sytuacja - wczoraj byłem. Od kolan w dół spodnie robią się ekstremalnie wąskie. Przy rozmiarze 44 na dole mają z 18 cm. I to te oznaczone jako casual, czyli luźniejsze niż slim. Podziękowałem. Dziwna też jest skóra użyta w torbach - niby fason fajny, ale skóra jakaś gumowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna sytuacja - wczoraj byłem. Od kolan w dół spodnie robią się ekstremalnie wąskie. Przy rozmiarze 44 na dole mają z 18 cm. I to te oznaczone jako casual, czyli luźniejsze niż slim. Podziękowałem. Dziwna też jest skóra użyta w torbach - niby fason fajny, ale skóra jakaś gumowa...

Mam podobnie, tyle, że u mnie dochodzi jeszcze ciasnota w udach (ale to ja mam je po prostu rozbudowane, bo dużo biegam), ale co ciekawe ten ogólny trend w zwęrzaniu spodni to niestety z roku na rok. W poprzednim roku kupiłem rozmiary slim fit 31 UK (40EU) w MD i do dzisiaj dobrze leżą. W kolekcji jesień/zima już w slim fity tych samych rozmiarów w udach nie wchodziłem. W tym roku większa część rozmiarów regular 42 nie wchodzą w udach. Wyhaczyłem dzisiaj tylko jedne białe w paski w rozm 42, które dobrze leżały w udach.

 

Zastanawiam się nad wzięciem tych rozmiarów z kolekcji NY, bo marynarkę którą mam chwalę za jakość materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wygląda jak nogawka jest wąska 18-19cm, fajnie wtedy chinosy/jeansy można nosić z brogsami, monkami etc

natomiast jak koledzy powyżej ja również sporo się ruszam no i niestety w łydkach się nie mieszczę zazwyczaj, w udach ciasno a w pasie odstają z 6cm :/

 

kupiłem ostatnio chinosy mustanga z zalando one dobrze leżą mimo że mają wąską nogawkę, bardziej proporcjonalne w łydkach/udach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.