Jump to content

Ravic

Użytkownik
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Ravic last won the day on September 26 2013

Ravic had the most liked content!

Community Reputation

62

About Ravic

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,059 profile views
 1. Panowie, chciałbym kupić kilka klamr do pasków. Polecicie jakieś miejsce? Może być internet.
 2. Przeczytałem tu różne opinie na temat firmy i uznałem, że warto umieścić swoją. 30 września zamówiłem 3 pary spodni. Do zamówienia miałem trzy uwagi - chciałem żeby spodnie były w fasonie regular, skrócone i poprosiłem o zaszycie tylnych kieszeni (które wyglądają niezbyt ciekawie) 13 października otrzymałem paczkę.Niestety, jej zawartość niespecjalnie mnie zadowoliła. W paczce znalazłem jedną(!) parę spodni, w dodatku w fasonie slim, nieskróconą i z widocznymi tylnymi kieszeniami. Po 5 dniach od wysłania prośby o kontakt w tej sprawie, dostałem odpowiedź z pytaniem czy wysłałem już do firmy paczkę (???). Nie do końca rozumiem co firma miała na myśli, gdyż nie dostałem od nich wcześniej druku wymiany, czy informacji jak paczka ma być wysłana, W końcu dostałem to czego chciałem i odesłałem paczkę. Po jakimś czasie (niestety nie zapisałem dat) przyszła nowa paczka. Pewien, że tym razem wszystko będzie w porządku, otworzyłem paczkę i wyjąłem już trzy pary spodni. Ale ale! Szybko okazało się, że nie jest tak pięknie jak się wydaje. Spodnie, mimo że oznaczone jako regular fit, były tak wąskie że nie byłem ich w stanie na siebie wcisnąć. Chcę w tym miejscu zaznaczyć, że nie jestem żadnym olbrzymem, w dodatku przymierzałem kilka miesiecy wczesniej spodnie Benevento właśnie w moim rozmiarze i kroju regular i pasowały bardzo dobrze. Mocno już wtedy zdenerwowany, uznałem że zadzwonię do firmy. Jak pewnie wiecie, na stronie Benevento nie ma żadnego numeru. Pogrzebałem trochę w internecie i znalazłem firmę o tym samym adresie. Zadzwoniłem, połączyłem się z firmą Modaton (605-985-988) i po krótkiej rozmowie zostałem zapewniony, że dostanę na maila list przewozowy. Minęło kolejnych kilka dni, a po mailu ani śladu. Po raz kolejny więc przypomniałem (przez moją dziewczynę, która ogarniała zamówienie) o sobie mailowo. Możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy dostaliśmy taką odpowiedź - "Proszę odesłać do nas spodnie, z wypełnionym drukiem wymiany, który znajdzie pani w załączeniu. Koszt dostawy drugiej wymiany ponosi klient." Po takim obsłużeniu uznałem, że kończę współpracę i spodnie odsyłam, ale już jako zwrot a nie wymianę. Nieporozumieniem jest dla mnie płacenie za wymianę, gdy to sklep popełnił ewidentny błąd. Byłby to koniec tej historii, gdyby nie fakt, że musiałem potem pisać maile i wydzwaniać przez wiele dni do firmy prosząc o zwrócenie pieniędzy (sklep chwali się że zwróci pieniądze w ciągu 10 dni). Co ciekawe, na koniec pieniądze łaskawie dostałem, ale nie na konto które wskazałem w druku wymiany, tylko z którego płaciłem... Podsumowując, z tak żenującą obsługą nie spotkałem się jeszcze nigdy przy zakupach przez internet. Piszę to z dużym żalem, ponieważ spodnie same w sobie wyglądają naprawdę dobrze, ale nie jestem pewien czy ktokolwiek chce tracić godziny na kontakt z firmą. Ja przynajmniej na taką stratę czasu pozwolić sobie nie mogę.
 3. Panowie, czy ktoś nosił sztruksowe spodnie od Benevento? Interesuje mnie głównie jakość tego sztruksu i jak wygląda po dłuższym czasie użytkowania.
 4. Ciekawe czy kolega potrafi gotować? Naprawdę na niezłe smaczki można tu czasem trafić...
 5. Ravic

  Lustrzany połysk

  Maciato, co to za buty?
 6. https://massdrop.imgix.net/resizer/product-images/MD-7830_20150519114737_fcf16195d900115b.jpg?fm=jpg&q=70 Ktoś może wie co to za zegarek?
 7. Rzutem na taśmę, zamieszczam moją propozycję. Zamiast pojedyńczego zestawu, mamy tu kilka możliwych opcji ubioru. W kapeluszu Lock & Co.i mokasynach Aldena przejdziemy się po mieście, za to w kolorowych szortach Vilebrequin popływamy w oceanie. Spodnie w tym kolarzu miały być najważniejsze, więc zamieściłem 3 pary - każda na inną okazję.
 8. Kolego, napisałeś tu już 40 postów i zadajesz takie pytania?
 9. Jak długo zwykle idzie wasza przesyłka? Dostałem w środę informację, że moje spodnie będą wysłane tego samego dnia i liczyłem, że do dzisiaj je zobaczę, nic z tego. Oprócz tego status zamówienia od 10 dni to "przyjęto do realizacji"...
 10. Panowie, przymierzam się do kupna kurtki pikowanej. Jakie marki polecicie, oprócz Barboura? Chciałbym zmieścić się w 700/800zł
 11. Warto zwrócić uwagę na dość dziwną rozmiarówkę i tęgość butów. Bardzo chciałem kupić ich buty, ale są dla mnie za wąskie. Dodam, że mam raczej standardową stopę.
 12. @drtulp Według mnie sweter jest za duży. Krawat też bym wymienił na jakiś szerszy i ciekawszy.
 13. http://label-magazine.com/poznaj-tradycje-ezp-3094.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.