Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kiedyś sweter z Vistuli który pierwotnie kosztował 260zł, 100% bawełna, rozciąga się strasznie choć zawsze prałem go delikatnie jak wełnę a gdyby odciąć metki "Vistula" to jakością można przyrównać do tego co na targu kupisz:/ i to był ostatni mój sweter kupiony w tym sklepie :lol:

Mam podobne doświadczenie z bawełnianym swetrem Vistuli, natomiast v-necki 100% merino (wg metki i informacji w sklepie, a z ich wiarygodnością - nie mam tu na myśli konkretnie Vistuli, a ogólnie polski rynek - różnie bywa...) eksploatowane dość intensywnie trzymają się nadzwyczaj dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem uwagę, że Vistula też wrzuca poliamid niestety, ale od nich swetra żadnego nie mam, kolekcja mnie do tej pory nie zachęciła.

Mi swetry z Bytomia też trzymają fason, tylko, że on mi jakoś nie odpowiada. :P

Spróbuje najnowszej kolekcji skoro wyprzedaż. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem uwagę, że Vistula też wrzuca poliamid niestety, ale od nich swetra żadnego nie mam, kolekcja mnie do tej pory nie zachęciła.

Mi swetry z Bytomia też trzymają fason, tylko, że on mi jakoś nie odpowiada. :P

Spróbuje najnowszej kolekcji skoro wyprzedaż. ;)

Mi akurat krój podszedł idealnie.

Mała poprawka, teraz zauważyłem, że jeden sweter wyprodukowano w Polsce a drugi we Włoszech, czy jest jakaś różnica jeszcze nie wiem bo nosiłem tylko jeden. Gdybyś się skusił to popatrz z ciekawości po metkach jaki kraj pochodzenia będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne buciki Loake. Tkmaxx-Malta-Poznań.

Po jednej parze rozm. 43 i 44. Cena 400zł.

 

img20130413201816.jpg

 

Jest jeszcze wersja ze skóry pebble grain.

Są jeszcze takie Loake 43 brąz ale z gładkiej skóry:) I jeszcze kilka innych niskich dobrze wykonanych ale innych firm, dużo tego ostatnio rzucili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W nowym Factory w Warszawie na Annopolu w sklepie Dajar wieszaki na krawaty są przecenione na... 1zł.

Wieszaki z drewna "no name" mają metalowe zaczepy na 10 krawatów i "haczyk" taki jak wieszak ubraniowy do powieszenia w szafie.

 

Pozdr,

 

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie Loake 43 brąz ale z gładkiej skóry:) I jeszcze kilka innych niskich dobrze wykonanych ale innych firm, dużo tego ostatnio rzucili. 

We wrocławksiej Renomie także spory wybór egzemplarzy wykonanych z pebble grain, także dwie pary zamszowych chukka w kolorze ciemnej czekolady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam dwie "zwykłe" koszule z Lidla i tak w sumie to jakość za te pieniądze (50zł) jest nawet wyższa niż się spodziewałem, nie widzę jakiś większych uchybień co do wykonania, przewiewności, rozmiarów, tak na oko to poziom najpopularniejszych polskich firm, tylko wybór wzorów i kolorów mały (mam jedną niebieską, a drugą w biało-niebieskie prążki, oprócz tego nie bardzo coś ciekawego było, jakieś czarne, szare itp, chociaż może wykupili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo budżetowo. Casualowe lniano-bawełniane koszule z kołnierzykiem cutaway z.......... LIDLA :o

Nie dotykałem, nic nie wiem a link tutaj: http://fanlidla.pl/gazetka/2013.05.16.ubrania/10193,Lniana,koszula

 

Czy są jeszcze te koszule? Muszę poszukać teraz lnianych na lato, bo (o zgrozo) jeszcze nie posiadam, a tu nie dość, że lniane, to jeszcze z cutaway'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.