Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Melanż w stacjonarnych jest - fajne

Jak oceniasz ich szerokość u dołu?

nie przymierzałem bo mam już takie, tylko oglądałem je na wieszaku, wyglądały po prostu ładnie, materiał przyjemny, ale nie przyglądałem się nogawką/nogawkom? na dole

Dzięki, to już coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melanż w stacjonarnych jest - fajne

Jak oceniasz ich szerokość u dołu?

Oglądałem na żywo, ale nie mierzyłem. Zniechęciła mnie właśnie szerokość nogawki na dole. Na moje oko 22-23 cm. Na zdjęciu wyglądają na węższe.

No i w składzie 20% poliestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lavardzie do jutra dodatkowe -30%, od cen wyprzedażowych, na kurtki i płaszcze.

Poza tym, nie wiem jak w innych miastach, ale we Wrocławiu jako jedna z niewielu firm oferują darmowe poprawki krawieckie w ciągu 30 dni od daty zakupu. Dodatkowo paragon uprawnia do otrzymania 40% zniżki na bilety do Teatru Polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melanż w stacjonarnych jest - fajne

Jak oceniasz ich szerokość u dołu?

Oglądałem na żywo, ale nie mierzyłem. Zniechęciła mnie właśnie szerokość nogawki na dole. Na moje oko 22-23 cm. Na zdjęciu wyglądają na węższe.

No i w składzie 20% poliestru.

Jeżeli ktoś jest jeszcze nimi zainteresowany to może się przyda.

Kupiłem je w salonie. Mam 181cm wzrostu i około 88cm w pasie. Rozmiar A176/88 leżał najlepiej, ale musiałem zostawić u nich do skrócenia o jakiś 1cm. Szerokość nogawki na dole 20,5-21cm. W rzeczywistości są wąskie (podobnie jak na zdjęciu), ale w moim egzemplarzu odstają kieszenie, jednak zbytnio mi to nie przeszkadza. Materiał trochę gryzie, no i czuć ten plastik w składzie.

Za tę cenę na "podwórko" mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę na "podwórko" mogą być.

Mam rozumieć, że jakby miały jeszcze więcej plastiku (tak kroczkami do 100%) ale były odpowiednio tańsze to też byłoby ok? :shock:

Dobrze główkujesz. Tyle, że w tym przypadku pominąłbym kolejne szczebelki cenowe i zszedł od razu do 10zł za 100% plastiku, bo nie ma to, jak sobie odśnieżać podwórko w ładnych i zgrabnych spodenkach z "Bytomia".

A na poważnie mój błąd. Powinno być Za tę cenę na "podwórko" mi odpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Loft Fashion w Warszawie na Burakowskiej jest likwidacja kolekcji, koszule Eredi Libero (porzadnie wytaliowane) za ok 150, krawaty jedwabne od 85, paseki skórzane za ok 100. Poza tym inny asortyment ale o ceny nie pytałem. Mocno przebrana rozmiarówka ale jeszcze trochę zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Loft Fashion w sobotę - strasznie już mają przebrany asortyment - dla mnie jedyna warta uwagi była granatowa casualowa marynarka. Za to chyba wybiorę się jeszcze zobaczyć dodatki (szczególnie krawaty) - poprzednio niestety czas mnie gonił i nie zdążyłem się przyjrzeć, ale widziałem na półce piękną burgundową grenadynę.

Aha, w Arkadii w Peek & Cloppenburg zostały niedobitki chino Dockersa w kolorach niepopularnych na polskiej ulicy :) Więc, jak ktoś ma ochotę na fioletowe, błękitne lub podobnie weselsze spodnie, to jest okazja (przecena z 379 na 199zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złotych tarasach w massimo dutti sporo fajnych marynarek (od 150 zł nawet) w górę. W wólczance fajne kolorowe skarpetki (bordo, zieleń fiolet i kratki).

W sklepie internetowym BYTOM ładna marynarka klubowa ze srebrnymi guzikami - na zdjęciu wygląda gorzej niż na żywo, a i materiał ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, w Arkadii w Peek & Cloppenburg zostały niedobitki chino Dockersa w kolorach niepopularnych na polskiej ulicy :) Więc, jak ktoś ma ochotę na fioletowe, błękitne lub podobnie weselsze spodnie, to jest okazja (przecena z 379 na 199zł).

Mi z moimi 180 cm wzrostu i 85 cm w pasie jeszcze nigdy nie udało się znaleźć w P&C pasujących spodni. Jakichkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które były w lofcie mogą się wypowiedzieć jak wygląda sprawa z dużymi rozmiarami?

Najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj dokłądnie, jak napisale kolega wyżej, towar faktycznie jest już dość przebrany i nie ma po co jechac jeśli nie ma Twoich rozmiarów,

PS. Było pare par butów, które wyglądały na duże:)

Pozdro

Sekret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.