Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Może podsumujmy bo się troszkę pogubiłem Massimo Dutti sprzedaje to samo co Zara tylko, że gorszej jakości i w mniejszej cenie?

Zara to prawie wszędzie poliester.

Nie uprzedzajmy się. Co drugi produkt ;)

I zdarzają się ciekawsze niż przeciętniaki z Massimo. Np. http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %C4%98DOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów Massimo, czy rozmiary marynarek tez maja sztywne jak w Zarze? Kazda marynarka z Zary jest tak samo skrojona, trzyma dokładnie te same wymiary.

Wydaje mi się, że w każdej firmie może być różnica o rozmiar. Ja mam kilka marynarek MD, wszystkie w rozmiarze 50; jedne są idealne, inne jednak nieco (przynajmniej o pół rozmiaru) za duże (za szerokie, za długie itp.). Dopasowanie u krawca nieco zamaskowało różnicę, ale nie do końca. Jedną z marynarek zdecydowałem się sprzedać, bo jest przynajmniej o rozmiar za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podsumujmy bo się troszkę pogubiłem Massimo Dutti sprzedaje to samo co Zara tylko, że gorszej jakości i w mniejszej cenie?

Zara to prawie wszędzie poliester.

Nie uprzedzajmy się. Co drugi produkt ;)

I zdarzają się ciekawsze niż przeciętniaki z Massimo. Np. http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %C4%98DOWA

A w podszewce... poliester. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w P&C (CH Arkadia) widziałem wczoraj jedwabne poszetki - białe z czerwonym i fioletowym obramowaniem (tak ok. 8-10mm) przecenione na 25/29 PLN

trzeba ich szukać w okolicach krawatów na dolnych półkach (parter) - są powciskane w półki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

troche nie w tym dziale ale rzucili do TK MAXXow (Blue Warszawa) Loake Shomakers i Loake Design po 399 sa w stanie idealnym nieprzymierzane wiec jak ktos ma noge 43-45 to mysle ze okazja.

brazowe oxfordy w stylu 747

moze komus to sie przyda...

jesli jest cos ciekawego w Centrum to prosze o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Bytomiu można było kupić przyzwoite koszule w cenie " - 20 % od ceny na metce " ... wychodziło to po niecałe 80 pln nawert

ktoś "pomyślał "

... i wymyślił "promocję "

typu 3 koszule w cenie dwóch

z tym że te koszule po niecałe 80 pln podrożały najpierw do ok 160 pln - tak więc ( jakby jakiś mózg z Bytomia to czytał ) :

można było mieć 3 koszule za 240

a teraz te same 3 koszule za 320

gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ok 18 była jedna bara brązowych loaków rozmiar 44,5 za 400 zł (sam pojechałem tam po czarne oxfordy). Uprzedzam, że podeszwa jest już dość zniszczona.

Znaczy co? Szwy przetarte? Fleki zdarte? Czy tylko troche ludzi po wykladzinie w sklepie sie w tych butach przeszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie myslisz...

Ogladalem wszystkie te Loaki jak tylko przyjechaly i babka je wykladala na polke...

Jesli ktos je przymierzal w UK czy innym TK MAxx to wystarczy jedno zairenko pisaku i juz masz ryske na podeszwie... a tam bylo wszystko czysciutko w kazdej z 5 par jakie wystawili. Buty wiec przyjechaly nowe tylko jak widac od razu sie "rozeszly".

A ta jedna para... ktos kupil pochodzil i zwrocil po 2 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.