Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Misza, nie wiem ale nie mogę pisać PW więc napiszę tutaj. Mógłbyś mi przesłać real foto tych chukka co kupiłeś (foto na nodze itp)? poszukuję takich butów za niewielką cenę i zależy mi na Clarksach (których nie mogę dorwać nigdzie za rozsądną cene) więc szukam czegoś zbliżonego, chodzi mi o kształt itp bo wiem że desert boot są różne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza, nie wiem ale nie mogę pisać PW więc napiszę tutaj. Mógłbyś mi przesłać real foto tych chukka co kupiłeś (foto na nodze itp)? poszukuję takich butów za niewielką cenę i zależy mi na Clarksach (których nie mogę dorwać nigdzie za rozsądną cene) więc szukam czegoś zbliżonego, chodzi mi o kształt itp bo wiem że desert boot są różne ;)

Używam tych chukka z MD jako codziennych butów - praktycznie nie wykazują oznak zużycia, a pielęgnuję je tylko zwykłą szczotką do zamszu. Kilka razy przemoczone, zasolone, zabłocone - nic im nie jest, wyglądają podobnie jak nowe. Szczerze polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa na jeszcze większe przeceny w Vistuli czy to raczej finish w tym roku?

Podoba mi się jeden garnitur z wełny 120`s. Jest bardzo miękka, ale w dotyku przypomina raczej wełnę w mojej budrysówce niż gładką wełnę w innych garniturach. Czy ktoś użytkuje garnitur z takiej wełny, bo zastanawiam się nad jego trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4% to i tak, czasem potrafi być 1%, mnie osobiście najbardziej fascynują te sweterki w MD, skład fajny, są i z kaszmirem są i wełniane ale ich grubość jest na prawdę nie przyzwoita. No jest to sweterek, ale materiał jest cieńszy niż papier, czasem prześwitują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4% to i tak, czasem potrafi być 1%, mnie osobiście najbardziej fascynują te sweterki w MD, skład fajny, są i z kaszmirem są i wełniane ale ich grubość jest na prawdę nie przyzwoita. No jest to sweterek, ale materiał jest cieńszy niż papier, czasem prześwitują...

Nie wiem jak te z MD, ale mam kilka kaszmirowo-welnianych [10-90 odpowiednio %] z Uni Qlo i są o dziwo bardzo ciepłe, nie wiem jak te z MD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4% to i tak, czasem potrafi być 1%, mnie osobiście najbardziej fascynują te sweterki w MD, skład fajny, są i z kaszmirem są i wełniane ale ich grubość jest na prawdę nie przyzwoita. No jest to sweterek, ale materiał jest cieńszy niż papier, czasem prześwitują...

Większość sweterków mam z MD i jestem BARDZO zadowolony. Mam grubsze i jeden cieniutki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4% to i tak, czasem potrafi być 1%, mnie osobiście najbardziej fascynują te sweterki w MD, skład fajny, są i z kaszmirem są i wełniane ale ich grubość jest na prawdę nie przyzwoita. No jest to sweterek, ale materiał jest cieńszy niż papier, czasem prześwitują...

Większość sweterków mam z MD i jestem BARDZO zadowolony. Mam grubsze i jeden cieniutki. :)

Potwierdzam słowa Miszy. Również mam sweter z MD i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć. Nie skurczył sie zbytnio po praniach, nie zmianił koloru ani się nie rozciągnął. Robiony z grubej włóczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.