Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

A jak zrobiłeś 'butonierki' na drugiej listwie koszuli? Nie wystarczy przecież jedynie przeszyć guzików, bo pod nimi nic nie ma!

Po drugie, w dobrych koszulach frakowych i smokingowych wewnętrzna listwa na guziki jubilerskie ma dziurki poziome, żeby guziki jubilerskie nie wypadały/same się nie odpinały.

Moim zdaniem cała poprawka, żeby to zrobić dobrze, to koszt który zaprzecza sensowności całego przedsięwzięcia. Pomijam już aspekt stylistyczny takich domorosłych zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nie rozumiesz na czym polega problem z tym co napisałeś. Weź sobie jeszcze raz do ręki pierwszą z brzegu koszulę i zobacz jak jest ona uszyta. Rozumiem zdanie o przeszyciu guzików do drugiej koszuli, ale kompletnie nie rozumiem co to zmienia w kontekście zrobienia z koszuli "a'la frakowej" koszuli, do której można wpinać guziki jubilerskie. Możesz to proszę wytłumaczyć? O jakie "szlufki" chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immune koszula była prana juz na pewno kilkanaście razy. Guziki (obudowa) zrobiona chyba z stali nierdzewnej, a środek to pewnie jakiś rodzaj sztucznego tworzywa. Nic się nie kruszy, farba nie odpada, guziki jednym słowem są w stanie niezmienionym. Tak oto wygląda ten wynalazek:

post-2204-13658924124716_thumb.jpg

post-2204-13658924124995_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W outletach podobnie jak w 'regularnym' handlu tez bywaja wyprzedaze. Inna sprawa ze atrakcyjnosc cenowa wyprz. w PL jest malo atrakcyjna.

I jeszcze mala dygresja (choc moze dzial humor bylby lepszy, niemniej spotkalo mnie to w outlecie): w fashion house, w Piasecznie, w jednym ze sklepow, gablotka. W niej: muchy niewiazane, poszetki i inne akcesoria. Pytam sie sprzedawczyni o cene i material chuusteczek, na co dostaje odpowiedz (niestety nie moge modulowac literek): prosze pana, to sa poszetki, je sie wklada do kieszonki, o tu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepszy niż moja przygoda, RC w Klifie wawa,podchodząc do sprzedawczyni za lada i pytam ,gdzie znajdę białe jedwabne poszetki,ta patrzy na mnie i mówi "u nas bielizny pościelowej nie ma",wiec myśląc ze źle wypowiedziałem słowu poszetka ,powtarzam raz jeszcze .robiąc to bardzo starannie,gdy mam usłyszeć odpowiedz ze bielizny pościelowej u nas nie ma ,wypada chyba kierowniczka sklepu i lekkim bodiczkiem odstawia na bok sprzedawczynie ,przeprasza i prezentuje wyjęte z szafki ,piękne białe poszetki .Ale ten pobyt w Klifie dal mi jeszcze parę takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to modele do pidżamy były... :twisted:

U Polańskiego w filmie "Co?" pan domu nosi takie:

Dołączona grafika

polecam.

Miał też z tego co pamiętam błękitną pidżamę, również z monogramem i poszetką, ale nie mogę znaleźć.

ps. poszetka , poszetką - podkreślone, Firefox też nie zna takiego słowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokasyny ze skóry cielęcej z wykończeniem ze skóry nappa. Wyściółka i wkładka ze skóry cielęcej ze skórzaną podeszwą wykończoną antypoślizgową gumą. W tej cenie chyba warto zaryzykować koszty wysyłki. :D

Właśnie kupiłem 43 i 42. Po tym, jak przyjdą, przynajmniej jeden rozmiar zwracam do sklepu, także jakby na necie już nie było, z chęcią oddam po kosztach.

Dołączona grafika

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/ ... 2BMOKASYNY

I jeszcze takie. Zobaczymy, jak na żywo będą wyglądały, choć jestem dość sceptyczny.

Dołączona grafika

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/ ... ARDK%C4%84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.