Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

W Vistuli od lat już jest tak, że dwa razy do roku przy zakupie za kilka tysięcy złotych, jest 50 % zniżki, więc nie jest to żadna nowość specjalnie na ten sezon.

Żeby wydać w vistuli kilka tysięcy złotych to chyba trzeba się z ch..m na głowy pozamieniać.

Bardzo niedyplomatycznie powiedziane. A wystarczyło rzec, że Vistula nie jest Twoim faworytem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wydać w vistuli kilka tysięcy złotych to chyba trzeba się z ch..m na głowy pozamieniać.

Bardzo niedyplomatycznie powiedziane. A wystarczyło rzec, że Vistula nie jest Twoim faworytem ;)

Mnie również zdziwiła ta wypowiedź ale być może autorowi chodziło o wymianę na głowy z chłopem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto poszukać współtowarzysza na forum...? ;)

Współtowarzyszy. Chętnie bym się podłączył pod takie wspólne zakupy.

Pozostaje niestety kwestia położenia geograficznego i zaufanej osoby, która dostałaby pozwolenie na zaincjowanie akcji w odpowiednim dziale forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto poszukać współtowarzysza na forum...? ;)

Współtowarzyszy. Chętnie bym się podłączył pod takie wspólne zakupy.

Pozostaje niestety kwestia położenia geograficznego i zaufanej osoby, która dostałaby pozwolenie na zaincjowanie akcji w odpowiednim dziale forum.

Możecie się dogadać prywatnie korzystając z PM, albo sam możesz się zadeklarować do poprowadzenia akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcji żadnej wielkiej nie trzeba organizować, wystarczy się umówić na "privie" i po sprawie. Patrzyłem na mapę i mi bardziej opłaca się jechać np. do Dusseldorfu niż na Litwę. Przedewszystkim dla mnie brak bariery językowej, lepsza, wygodniejsza droga i parę znajomych po drodze odwiedzę:) Przyznam, że ten pomysł kręci mnie coraz bardziej (że się wyrażę: jak cholera) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziecie konkretne produkty http://www.sklep.wittchen.com/outlet/str/0.html?qpage=128

Jak dzwoniłem wczoraj do ich Outletu we Wrocławiu, to pani zapewniała mnie, że dostali nową dostawę i jest w czym wybierać. Dzisiaj się tam przejadę i sprawdzę ile w tym prawdy.

edit:

Przybyłem, zobaczyem i... zwątpiłem. Nie wiem jak w innych outletach, ale we Wrocławiu zdecydowanie nie ma czego szukać. Większość rzeczy stanowią produkty sprzed 1-2 sezonów, które się nie sprzedały. Rękawiczki, które były moim głównym celem, owszem są, ale tylko w rozmiarach 10-12, ew. XL. Odnośnie jakości, to moje rękawice treningowe są wykonane z lepszej jakosciowo skóry niż te, które tam widziałem. Krótko mówiąc - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyem i... zwątpiłem. Nie wiem jak w innych outletach, ale we Wrocławiu zdecydowanie nie ma czego szukać. Większość rzeczy stanowią produkty sprzed 1-2 sezonów, które się nie sprzedały. Rękawiczki, które były moim głównym celem, owszem są, ale tylko w rozmiarach 10-12, ew. XL. Odnośnie jakości, to moje rękawice treningowe są wykonane z lepszej jakosciowo skóry niż te, które tam widziałem. Krótko mówiąc - szkoda czasu.

Szczerze mówiąc to mniej więcej właśnie tego się spodziewałem. Niektóre z produktów Wittchena są całkiem przyzwoitej jakość, ale jakoś akurat te raczej nie lądują na wyprzedażach ;-) Z tymi, które aktualnie użytkuję miałem zwyczajnie farta (pomijając fakt, że kupiłem je na Allegro, a nie w ich sklepie) i tego co oferują w cenie powiedzmy do 150 zł w życiu bym za tyle nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę.Jeżeli zdjęcia na stronie Wam się podobają,a uważam,że dobrze oddają styl proponowany przez producenta,to polecam zakupy.

Ubrania przyjeżdżają ładnie zapakowane,w solidny karton,transport jest w cenie.Do zakupu jest dołączony formularz zwrotu.Nigdy z niego nie skorzystałem,ale przypuszczam,że ryzyka pozostania z nietrafionym zakupem nie ma.

Mam od nich 6,czy 7 ubrań,z kilku serii.Zwracajcie uwagę,na tabele rozmiarów,bo ma to znaczenie.Napoli polecam,dla Kolegów barczystych,ci eteryczni zaś znajdą się świetnie w np Washington.Generalnie bez pewnych poprawek się nie obędzie.Ja zawsze,skracam rękawy,zwężam i skracam nogawki spodni.Jakość materiałów przyzwoita,rośnie wraz z ceną.Jakość szycia bardzo dobra.

Co by jeszcze... koszule dobre,szalik trochę rozczarował (baby alpaca powinna być delikatniejsza),paski fajne.Przymierzam się do płaszcza kaszmirowego.Oczywiście,co to znaczy kaszmir,możemy długo rozmawiać.

Warto tam zaglądać,bo jest duża rotacja oferty,ubrań szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę.Jeżeli zdjęcia na stronie Wam się podobają,a uważam,że dobrze oddają styl proponowany przez producenta,to polecam zakupy.

Ubrania przyjeżdżają ładnie zapakowane,w solidny karton,transport jest w cenie.Do zakupu jest dołączony formularz zwrotu.Nigdy z niego nie skorzystałem,ale przypuszczam,że ryzyka pozostania z nietrafionym zakupem nie ma.

Mam od nich 6,czy 7 ubrań,z kilku serii.Zwracajcie uwagę,na tabele rozmiarów,bo ma to znaczenie.Napoli polecam,dla Kolegów barczystych,ci eteryczni zaś znajdą się świetnie w np Washington.Generalnie bez pewnych poprawek się nie obędzie.Ja zawsze,skracam rękawy,zwężam i skracam nogawki spodni.Jakość materiałów przyzwoita,rośnie wraz z ceną.Jakość szycia bardzo dobra.

Co by jeszcze... koszule dobre,szalik trochę rozczarował (baby alpaca powinna być delikatniejsza),paski fajne.Przymierzam się do płaszcza kaszmirowego.Oczywiście,co to znaczy kaszmir,możemy długo rozmawiać.

Warto tam zaglądać,bo jest duża rotacja oferty,ubrań szczególnie.

No właśnie kaszmirowy płaszcz w takiej cenie to trochę karkołomne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wyprzedaży przedświątecznej na stronie Bytom, chodzi mi głównie o koszule, czy warto ?

Jakiś czas temu rozmawiałem o ich koszulach z osobą z Bytomia. Podobno większość modeli szyta jest z włoskich tkanin od Cotofinicio Albini. Koszule szyte są w Polsce. Jakościowo sądzę, że będzie to dobry wybór, natomiast nie wiem jak z fasonami, nie mierzyłem nigdy ich koszul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.