Jump to content

MMax

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About MMax

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. W których polskich sklepach kupię granatowy przejściowy płaszcz (raincoat) z tkaniny zewnętrznej o składzie 100% bawełny i podszewce 100% wiskozy?
 2. Hugo Boss nie chce być luksusową marką. (Tytuł artykułu jest sprzeczny z jego pierwszym zdaniem). http://businessinsider.com.pl/lifestyle/hugo-boss-przestaje-byc-luksusowa-marka/zq5rw6s
 3. Potwierdzam opinię @Hargin, koszule z logo "PRC by Próchnik" skracają się o jeden rozmiar, a swego czasu były nawet w ofercie... Biedronki. Pochodzą z okresu działalności Próchnika przed przejęciem przez Rafała Bauera.
 4. Nie tylko orły są bez korony, ale w "kolekcji oficerskiej" są np.: "spodnie sierżant - 2", czy "sweter szeregowy - 1". Od jakiegoś czasu istnieje moda na tzw. odzież patriotyczną, po "prywatyzacji" Krzyża Walecznych, której dokonał Próchnik, przyszła jak widać kolej na Bytom.
 5. Gdzie kupię bawełniane (100%) granatowe, czarne skarpety podkolanówki? Znalazłem takie w Nico, ale są zbyt cienkie, wręcz przeźroczyste i drogie (35zł).
 6. Czy ktoś z uczestników forum użytkuje koszule Bytom z kolekcji całorocznej: Warsaw, London, Monaco? Link do kolekcji całorocznej z wymienionymi koszulami: http://bytom.com.pl/kolekcja-caloroczna-124-k Czy warto je kupić, czy są dużo lepsze od bardzo przeciętnych koszul Bytom za cenę około 100 zł?
 7. Szanowni, które marki obuwnicze produkują najbardziej wygodne, klasyczne półbuty? Czy na forum została wykonana klasyfikacja eleganckiego obuwia męskiego pod względem jego wygody? Dziękuję za odpowiedzi
 8. Litości... Tam jest znak zapytania.
 9. To jest całe DPD i właśnie dlatego, jak napisałem powyżej, nigdy nie zrobiłem żadnych zakupów w Bytomiu przez internet, a także nie robię zakupów w innych e-sklepach korzystajacych z usług DPD. Bytom, który chce być postrzegany jako marka premium(?) w segmencie mody męskiej wybrał tanią firmę kurierską jaką jest DPD z wszystkimi tego konsekwencjami przedstawionymi w tym wątku. Sytuacja rzeczywiście jak z Alternatywy 4, tylko mistrza Barei nie ma wsród nas, a następców również nie widać.
 10. Niestety, ale nie wszystko zależy od kurierów, bo kurierzy to tylko ostatnie ogniwa w łańcuchu dostawy. Przyczyny tego, że paczka "idzie" aż 5-9 dni mogą być zarówno po stronie e-sklepu, jak i firmy kurierskiej.
 11. Mnie przeszkadza w tej marce, że nie współpracują z paczkomatami, a wysyłka odbywa się za pomocą nienajlepszej firmy kurierskiej DPD. Wielu dodatków nie kupiłem w tej firmie, bo nie miałem czasu lub ochoty iść do ich sklepu, chociaż w moim mieście jest ich kilka. Wszystkie (?) sklepy Bytomia są w świątyniach konsumpcji zwanych galeriami, robienie zakupów w tzw. zwykłych sklepach uważam za bardziej wygodne.
 12. W TK Maxx przy Marszałkowskiej są marynarki, więcej towaru, marek (gold label) niż w krakowskiej Bonarce.
 13. W Vistuli nawet na modelach źle leżą marynarki. Proszę zwrócić uwagę na plecy i fale materiału: http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-63700
 14. Jak pisałem wcześniej nie śledzę uważnie forum. Takiej odpowiedzi oczekiwałem od admina. Dziękuję za link.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.