Jump to content

RadekM

Użytkownik
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by RadekM

 1. Również kupiłem sharpa do domu i polecam.
 2. Ostatnio kupiłem mniej formalną marynarkę w Vistuli i wszystkie czarne guziki miały widoczny biały napis "Vistula". Wszystkie wymieniłem na guziki kupione u Szarmanta i jestem zadowolony z tej decyzji.
 3. Panowie, jak oceniacie koszule Borriello (http://www.borriellocamicie.it/eng/camiciesumisura.html)? Wczoraj kupiłem jedną na wyprzedaży w Royal Collection i jestem pozytywnie zaskoczony.
 4. Drodzy Koledzy, czy mamy na forum użytkowników lub miłośników świec lub świeczek? Jeżeli tak to zachęcam do ujawnienia się. Ja ostatnio korzystam z wyrobów dwóch firm: Hagi (https://www.sklep.hagi.com.pl), który świeczki palą się dość długo, woń nie jest intensywnie odczuwalna, ale mam wrażenie że stosunkowo długo utrzymuje się w powietrzu i zapachy są dość delikatne oraz Yankee (np http://yankeestore.pl ), których woń jest mocno odczuwalna i mają duży wybór zapachów. Zapraszam do dyskusji i polecania innych marek.
 5. RadekM

  Zapachy

  Ja właśnie używam Acqua di Parma Colonia i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony.
 6. Potwierdzam, że na dostawę trzeba czekać trochę dłużej niż zwykle. Przykładowo - kupiłem sweter 25 listopada, zapłaciłem 28 listopada cały czas czekam na dostawę paczkomatem do Warszy ps czy wiadomo już kiedy zaczną być wysyłane Onyxy zamówione w pierwszym preorderze?
 7. Na stronie Wólczanki koszule Lamberta są po 99 zł
 8. Panowie, chcę kupić dobrej jakości męski szlafrok w Warszawie - które sklepy możecie polecić?
 9. Mam pytanie do sklepu Miler: czy można zamówić teraz w preorderze garnitur Onyx w określonym rozmiarze, a po przymiarce 5 listopada ewentualnie zmienić rozmiar?
 10. Ja podobnie jak kolega Miro również skusiłbym się na ciemnoszary albo grafitowy garnitur, bo "granatowych garniturów u nas dostatek"
 11. p_b, na drugim zdjęciu mało widać, ale wydaje się, że poprzeczka została zawieszona wysoko
 12. RadekM

  TK Maxx

  Wg mnie te buty wyglądają dość egzotycznie
 13. Cena jest rzeczywiście pozytywnie zaskakująca.
 14. RadekM

  TK Maxx

  Panowie, jaki jest orientacyjny koszt wstawienia szkieł przeciwsłonecznych przeciętnej/dobrej jakości?
 15. RadekM

  Zapachy

  W Warszawie ja prawdopodobie byłbym chętny.
 16. RadekM

  sartoria mariana

  Również gratuluję
 17. Używałem zielonego proraso i muhle (wszystkie 3 zapachy) sa zdecydowanie lepsze
 18. Kros, jak oceniasz mydło Muhle w stosunku do ww.?
 19. Kolega na forum ogląda krawaty i się nie wypowiada o prawie ue, ale gdyby się wypowiadał to pewnie zastanowiłby się najpierw czy zasada pierwszeństwa w stosunku do środków fiskalnych jest taka czarno-biała, potem przejrzał orzecznictwo TSUE, a na końcu pomyślał czy nawet jeżeli w teorii ma rację to czy po NSA nie będzie jedynie moralnym zwyciężcą piszącym glosę krytyczną
 20. Panowie, widzę że po trenerach piłkarskich i lekarzach teraz mamy wysyp ekspertów z zakresu prawa ue
 21. Ja również czekam na nowe drukowane jedwabie w opcji bespoke
 22. Ja nie zauważyłem rozciągania się grenadyny od EoE.
 23. RadekM

  Vistula

  Niech pozostanie trendem, a Forum niech pozostanie nie na czasie.
 24. Koledzy, czy ktoś może porównać jakoś krawatów, w szczególności wełnianych od Szarmanta do innych popularnych na forum marek np. EoE?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.