Jump to content

marian o

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

marian o last won the day on November 3 2018

marian o had the most liked content!

Community Reputation

1,016

About marian o

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,694 profile views
 1. marian o

  Historia

  W tym wątku nawalamy się dla sportu czy z frustracji? Bo nie wiem jakie buty ubrać do tej bitki.
 2. marian o

  Wesele BESPOKE KRAKÓW

  To może zamiast tych wszystkich równie pięknych, co pustych słów zobaczymy tę "sztukę" - choćby jedną sztukę (?).
 3. marian o

  Wesele BESPOKE KRAKÓW

  Taka sytuacja: nowy użytkownik rozpoczyna swoją przygodę na forum racząc nas szczegółami z nieznanej pracowni, którą rekomenduje, choć jej realizacje wyglądają raczej kiepsko. Przypadek? Oczywiście Co do tematu wątku, to w Krakowie będzie niestety ciężko (nie przez budżet, ale przez brak odpowiedniej pracowni na ten pierwszy raz). Warto pomyśleć o pracowniach spawdzonych już przez Kolegów (opisane wyżej). Wybór między np. Zarembą, Krupą&Rzeszutko a Ernestsonem to - przy tym budżecie - wybór tego a nie innego stylu (a w tym pomóc może Panna Młoda ).
 4. marian o

  sartoria mariana

  @Koval aaa stąd - w całkiem dobrej cenie - https://www.supertkaniny.pl/pl/p/Tkanina-Cotton-Jeans-jasny-GRANAT/13547
 5. marian o

  sartoria mariana

  Spodnie (męskie).
 6. marian o

  sartoria mariana

  @Midlife-Crisis Luzik w każdym razie edytowałem opis.
 7. marian o

  sartoria mariana

  .
 8. marian o

  sartoria mariana

  Spodnie (damskie).
 9. marian o

  sartoria mariana

  Kilka dodatkowych zdjęć. W pierwszej kolejności szczególne podziękowania dla @Ernestson, który jakiś czas temu zasugerował przesunięcie neck point, co pozwoliło „wyprostować” linię załamania klapy w okolicy kozerki (i uniknąć „wybrzuszeń” z poprzednich prób). @Zajac Poziomka - marynarka taliowana, ale poprzednie zdjęcie było trochę mylące – chyba przez ułożenie rąk. W każdym razie lekko poluzowałem (dosłownie 1 cm). @pmichal - klapy faktycznie szerokie – podobają mi się, ale na lżejszych materiałach będę celować z "odrobinę" węższe. Poza tym: po raz pierwszy użyłem włosianki (na odcinku piersiowym, łącznie z ramionami) i chyba zaczynam rozumieć dlaczego jest tak ceniona (plastyczność i sprężystość są niesamowite) Ramiona, poza konstrukcją z płótna, włosianki i domette nie mają żadnego wypełnienia.
 10. marian o

  sartoria mariana

  @Tarasenko Tailoring Dziękuję. Wsparcie Kolegów z Forum jest dla mnie bardzo ważne - nie tylko z uwagi na moją próżność, czy w chwilach całkowitego zwątpienia (zwykle na etapie wszycia rękawów), ale przede wszystkim gdy szukam odpowiedzi na pytania zaczynające się na "jak?". Marynarka gotowa - gdy wyglądam za okno to myślę, że w samą porę. Więcej ujęć i detali, wkrótce.
 11. marian o

  Producenci, marki butów: Meermin

  Trudno mi było uwierzyć w swoje szczęście - nie dość, że prawidła za małe o jakieś 2 numery, to jeszcze buty różnej długości. Jakość obsługi klienta ma z przyzwoitością mniej więcej tyle wspólnego co te prawidła z dopasowaniem do butów. Nie będę się nad tym jakoś szczególnie rozwodzić, ale dowiedziałem się m.in. że since our pairs are handmade there may be some slight variations.
 12. marian o

  sartoria mariana

  winter is coming...
 13. marian o

  sartoria mariana

 14. marian o

  sartoria mariana

  @Zajac Poziomka Ależ oczywiście. Podchodzę do tej zabawy z dużym przymrużeniem oka. Fakt jest jednak taki, że na zdjęciach nikt nie zobaczy, że marynarka "na bażanty" pije pod pachą i że brak mi części podstawowych umiejętności technicznych (stąd wątek czeladnika). Ale oczywiście - mówiąc nieskromnie - postęp jest widoczny
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.