Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

 Ale wciąż Polska jest w "ZONE C" razem z Australią i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi - wysyłka 38 euro :( Niemcy np. : ZONE A - 15 euro

 

Trzeba im napisać żeby tak nie zadzierali nosów, tak jak w przypadku części ich butów. Niech zrobią dla Polski normalną cenę.

Wysyłają takie ilości że za 20 Euro to mogą wysłać buty w tę i z powrotem.

Loding też tak postępuje.

 

Nie jesteśmy krajem trzeciego świata, czy trzeciej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kogoś to interesuje to w UK wyprzedaże w Massimo Dutti już ruszyły  :)

Eh, czyli nieźle dałem ciała. Kupiłem sobię marynarkę za sporą sumę 1500 zł, a przez tą okropną pogodę miałem ją okazję założyć tylko dwa razy. Jakbym poczekał to bym oszczędził 500 zł....

Nie ma to jak popełnić taki debilny błąd na początku podróży z elegancją... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka z MD za 1500zł? Mocna sprawa.

Kupiłem ją bo akurat była szyta we włoszech i z włoskich materiałów. Innych na bank bym nie kupił za tą cenę.

No cóż, może jednak nie nadaję się do zabawy w takie drogie hobby, albo nie potrafię się w to dobrze bawić. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupować z dobrych materiałów i dobrze uszyte, bo na "wloszczyznie" się można ostro przejechać

Materiał len i jedwab tussah/dziki jedwab. W te chwile w których w niej chodziłem zero pocenia się przy temp 26 stopni, więc użytkuje się dobrze. Krój jak krój, już wstawiałem jej zdjęcie na forum w nabytkach i ludzie oceniali, że ładnie leży. Ale pewnie ktoś musiałby ocenić na żywo. Chociaż nawet jeżeli coś nie jest idealne (a na pewno nie jest) to 95% społeczeństwa nie zauważy.

Bardziej jestem wkurzony na pogodę, bo to ona nie pozwoliła mi się nią cieszyć zanim nadeszły wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się. Czeka Cię jeszcze wiele głupich zakupów ;)

Tak się stara moja żona mnie pocieszać. :) Zresztą ja też. Tak sobie pomyślałem czyby nie założyc takiego tematu z historiami głupich zakupów, gdzie moglibyśmy dzielić się nimi po to, aby podobnych w przyszłości uniknąć lub popelnić ich mniej. Przydałoby się początkującym imo. (czyli mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.johnwhiteshoes.com/product-category/london/

 

...wyprzedaż na wybrane modele butów.

 

Sam zaopatrzyłem się w model: Larkin Brown Calf.

 

PS. Uwaga na rozmiarówkę... Mój rozmiar buta to standardowo 44-45 w zależności od producenta, a w przypadku John'a White'a zaopatrzyłem się w 43 i leżą jak ulał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nic się nie kończy, to u nich stała akcja, nawet gdyby ją na moment zawiesili, ale nie widzę takiej informacji na stronie. Dopiero co dostałem od nich drukowany katalog, akcja 4 za 100 reklamowana jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.